Skocz do zawartości

Boston Celtics 2019/2020


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

biorąc pod uwagę z jakimi botami grali Cs i jak prezentował się Gordon to może być teraz ciężko, poza Tatumem to raczej każdy grał z nim lepiej, jeżeli teraz bilans się uwali a powiedzmy Gordon wróci w styczniu i Cs będą grać lepiej to chyba dla narracji o nim tylko lepiej

image.png.53bad221e4b0ef6704fd8d958e8e175b.png

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Celtics announce Gordon Hayward will miss six weeks after undergoing successful surgery today to repair a fourth metacarpal fracture in his left hand.

nie jest źle...  Curry ile? 3 miesiące czy cały sezon? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

The Celtics announce Gordon Hayward will miss six weeks after undergoing successful surgery today to repair a fourth metacarpal fracture in his left hand.

nie jest źle...  Curry ile? 3 miesiące czy cały sezon? heh

Ale Curry tez by mógł wrócić tylko z GS to inna historia i udają że coś nie tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marceli73 napisał:

Ale Curry tez by mógł wrócić tylko z GS to inna historia i udają że coś nie tego. 

Wiem, wiem. Tylko uważam, że strata całego sezonu to głupota. Szczególnie, że Curry zaraz skończy 32 lata. 

A tak mógłby się rozgrzać jeszcze w tym, presji na zwycięstwa i tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eF. napisał:

Wiem, wiem. Tylko uważam, że strata całego sezonu to głupota. Szczególnie, że Curry zaraz skończy 32 lata. 

A tak mógłby się rozgrzać jeszcze w tym, presji na zwycięstwa i tak nie będzie.

A ja myślę ze ani Klaya ani Currego w tym sezonie nie zobaczymy. Obu będzie się kontuzja i rehabilitacja przedłużała. Tez bym chciał taki urlop za 30+ mil dolców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marceli73 napisał:

A ja myślę ze ani Klaya ani Currego w tym sezonie nie zobaczymy. Obu będzie się kontuzja i rehabilitacja przedłużała. Tez bym chciał taki urlop za 30+ mil dolców. 

Tak pewnie będzie, i trochę nad tym ubolewam. Teraz się okaże z jakiej gliny ulepiony jest Draymond, a coś mi się wydaje, że skończy się na 10/8/6 i 'kontuzji' w połowie sezonu. Co by się nie przemęczać. O ile uważam, że to wybitny roles, o tyle bez Curry'ego traci bardzo dużo na wartości, bo żaden z niego TOP. Dobrze, że Russell ładnie punktuje to może taka Minnesota się na niego nabierze, a GSW pozyska wartościowych roles'ów. Btw obecni Warriors przypominają mi Bulls 98/99, gdzie jedynie Kukoc trzymał fason. Też jakoś smutno się zrobiło, hehe. Z tym, że Bulls do dzisiaj taplają się w przeciętności, a GSW za rok znowu wypłyną na szerokie wody.

sorry za offtop, Tatum był wczoraj rewelacyjny - 1/18 z gry, imponujące!

za to Brown wygląda coraz lepiej... wychodzi na to, że Ainge po raz kolejny wiedział co robi, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój człowiek. Obciął się i wygląda jak jakiś talib, ale swoje rzuca. Przy tym co pokazał Tatum nad wyraz dobrze zagrała nasza ławka. Wanamaker i Theis ligi nie zwojują ale fajne uzupełnienie składu. na przeciętnych C rywala Theis i Timelord wystarczą. Do odstrzału Ojeleye. 3 sezon i nic nie pokazał. Trzeba poszukać kolesia co z ławki rzuci te 10-12 punktów.

Z takim Tatumem, bez Haywarda to i tak niezły wynik.

Kristaps stwierdził, że kiedyś Smart był problemem ale już tak nie jest😉 Gdyby koleś zagrał na swoim poziomie to Dallas by wygrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Tak pewnie będzie, i trochę nad tym ubolewam. Teraz się okaże z jakiej gliny ulepiony jest Draymond, a coś mi się wydaje, że skończy się na 10/8/6 i 'kontuzji' w połowie sezonu. Co by się nie przemęczać. O ile uważam, że to wybitny roles, o tyle bez Curry'ego traci bardzo dużo na wartości, bo żaden z niego TOP.

Dlatego Greena za jakiś czas jakaś afrykańska czarna mrówka na treningu w jajo ugryzie i będzie pauzował do końca sezonu :)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do powyższego postu, Green to mega pajac.

Dzisiejszy mecz beznadziejny, oczy bolały jak się oglądało Celtics. Walker w pewnym momencie wyglądał tak jakby chciał pobić wynik Tatuma z meczu z Mavs. Gra kiepska, na dodatek sędziowie też nie najlepsi. Ważne zwycięstwo. 

Tak po za tym liga zrobiła fajny weekend fanom Celtics w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zaśmiecać tematu fanom 76ers. 

Niektórzy czepiają się naszej młodzieży. Będą to dla nich 3 a dla większości 4 PO (nie dopuszczam myśli, że awansu do PO nie będzie) Zeszłoroczne PO które uznane było za porażkę (brak awansu do ECF) pokazało, jaki "wpływ" na drużynę miał Irving. Liczę, że Walker da drużynie tyle pozytywnej energii co Thomas i dołoży swoją jakość. Co do tego, że Smart, Brown i Tatum (tak, ten Tatum) pokażą na co ich stać i zagrają na poziomie PO sprzed 2 sezonów nie mam wątpliwości. Doszedł Walker, Hayward wrócił do formy (mam nadzieję, że ostatnie złamanie nie zmieni tego jak gra w tym sezonie) i tylko brak porządnego gracza pod koszem, ale to da się przeżyć. Była mowa, że Celtics kisi picki, nic z nich nie wyciągnie. Mamy Browna, Tatuma, Longforda (tu mam za złe Kings to jak grali w zeszłym sezonie) w perspektywie pick Grizzles. Piszecie tu o łatwym terminarzu Celtics, 76ers, Bucks i Raptors, teraz wypadł najlepszy zawodnik. Przegrali po beznadziejnym meczu z Philadelphią. W rankingach nogach przedsezonowych na forum Celtics zdecydowanie odstawał od Bucks i 76ers a jakoś daje radę. Wiem, że to tylko 11 z 82 spotkań ale jak czytam, że łatwy terminarz, banda kasztanów itp to się zastanawiam kto to pisze? Zrozumiałym fanów klubów z LA bo tam jest potencjał, Raptors bo zgrany zespół fajnie ogarnął się po stracie gwiazdy. Ale reszta? Reszta to chciałaby mieć taki zespół i perspektywy jak Celtics.

No chyba, że Hayward zaliczy taki zjazd jak po złamaniu nogi ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że Celci powinni już szukać domu dla Haywarda gdzieś. jego wartość wzrosła a im potrzeba jakiegoś solidnego podkoszowego. Poza  tym on nigdy nie będzie zdrowy. Ciekawe czy SAS oddałoby Aldridge za niego?  Na miejscu Ainga bym startował i nawet dodał pick do dealu. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Haywarda (jego kontrakt) ktoś musiałby oddać topowego centra, a ty dorzucasz pick, zapewne Memphis. Wolę zaryzykować z Haywardem i tymi statystami pod koszem. Przyzwoitego centra Celtics dostanie za swoje picki i jakieś wypełniacze do tego. Przecież żaden center nie da tyłu punktów co Hayward a na ławce musi też ktoś być bo samym S5 nie rozegrasz całego sezonu.

Od 3 lat wszyscy twierdzą, że Ainge źle wybiera w drafcie, źle działa na rynku FA, robi źle wymiany. Jak na razie okazuje się, że to jednak on ma rację

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.