Skocz do zawartości
Vice-kontorezerwowe

Boston Celtics 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, że gdyby była najmniejsza wątpliwość to Brad do świąt by go posadził na ławkę. Rok temu jak Horford miał wstrząs mózgu to wrócił dopiero wtedy kiedy stwierdził, że jest w pełni sił, dobre 2 tygodnie po terminie który wyznaczyli lekarze. Wanamaker zagrał słabiej a minut miał sporo. Przydałby się z ławki bo sam Smart i Kanter/Timelord to trochę mało. Reszta ławki, Ojeleye i ta całaala chmara pierwszoroczniaków to szału nie robi. A na wzmocnienia nie ma miejsca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaylen Brown został zapytany o pseudonimy, które nadali Grantowi Williamsowi podczas jego serii 0 z pola „Tak, przez pewien czas nazywaliśmy go Ben Simmons”

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjggJywpavmAhXQrIsKHXMZBAQQFjADegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fsixerswire.usatoday.com%2F2019%2F12%2F09%2Fceltics-jaylen-brown-makes-joke-at-sixers-star-ben-simmons-expense%2F&usg=AOvVaw07xiKo2rgiLFUfxE9z2RmN

dobrze gra w kosza, nie głupi jak na sportowca (czyta książki, grywa w szachy) i ma poczucie humoru :) jak go nie lubić

chyba dobrze to ogarnąłem ?

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ben akurat potrzebował tylko jednej aby trafić, 3 jeśli liczymy poprzednie sezony 

żeby trafić trójke za 27 (?) rzutem to w sumie troszkę smutne na tym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walker trochę zawiódł, ale J&J potrafią pociągnąć ten wózek.ogólnie wygląda to całkiem nieźle biorąc pod uwagę to, że nie gra Smart i Hayward.  no Tacko jako bonus. fajnie, że klub może pozwolić sobie na taką maskotkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym jak ostatnio były 3 mecze w 4 dni i Raptors na koniec to taki luźny mecz w Charlotte był miłym zakończeniem roku. Fajnie to wygląda, Hayward zaczyna wracać do formy z początku sezonu, Kanter w miarę ogarnia temat. Wiadomo, że sensownego centra nie będzie bo nie ma takiego na rynku, ale póki co nie wygląda to źle.

Nikt chyba nie żałuję braku Irvinga i Horforda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba on/offy Tatuma jednak nie kłamią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Celtics wpadli w dołek, ale nie o tym chciałem. Marcus Smart zdobył 37 punktów, a przy tym trafił 11/22 za trzy, 0 ft. Damn. 😮

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypadek przy pracy.

Mecz z Lakers nie jest miarodajny, bo z taką skutecznością to już można byłoby dać im pierścienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

.Miesiąc po wygranej z Lakers czas na jakiś wpis. Żal przegranej z LAL, jednak bez Kemby jest ciężej o punkty. Postawy Tatuma nie ma co komentować, koleś w ostatnim czasie wymiata. Reszta też daje radę. Mecz z Blazers potwierdził to co pisało paru polskich fanów Celtics, należało brać Carmelo na ławkę której po prostu Boston nie ma. Wymiany, zawodnicy bez kontraktów, niższe wybory w drafcie, tu Ainge niespecjalnie się wykazuje od paru sezonów. Ale wysokie wybory to co innego. Smart, Brown, Tatum będą decydować o przyszłości Celtics.

Ainge to ryzykant. Wiadomo było, że 76ers chcą Fultza, ale przed nami byli LAL. Mogli zamiast Balla wybrac Tatuma.

p.s. szkoda, że to z Celtics a nie z Magic 76ers nie zrobili wymiany Fultza na jakieś nasz picki i jakiś szrot 😁

p.s. do zobaczenia za miesiąc 🍀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Chyba jesteśmy świadkami narodzin kolejnej wielkiej gwiazdy. 💪

Jayson Tatum jest w ostatnim czasie nie do zatrzymania. Cieszy mnie to bardzo, bo lubię tego gracza. 

O to jego liczby w Lutym (ciekawe czy zgarnie nagrodę dla gracza miesiąca?) - 30.3p/7.2r/3.0a/1.3b/1.2s na skuteczności 50/50/78.

Bestia.

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że za pensje Browna grać nie będzie. O Smarcie nie wspominając. Ale ponoć właściciele powiedzieli, że gwiazdom można zapłacić.

Tylko ta ławka😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to on  mnie bolał? 

nie ma to jak przyjebać się do postu, którego nawet się nie zrozumiało :)

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś uważa, że w NBA się nie broni to polecam zobaczyć to co Celtics dziś wyprawiali w obronie. Pięknie się to ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Pewnie obok @Alonzo jestem jednym z największym fanem talentów Granta Williamsa na tym forum. Tacy inteligentni PFi zawsze są fajni do oglądania, ale przydałoby się żeby wykorzystano jego passing w odpowiedni sposób, bo tutaj jest fajne pole do rozwoju.

https://tiny.pl/7ch46

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Pewnie obok @Alonzo jestem jednym z największym fanem talentów Granta Williamsa na tym forum. Tacy inteligentni PFi zawsze są fajni do oglądania, ale przydałoby się żeby wykorzystano jego passing w odpowiedni sposób, bo tutaj jest fajne pole do rozwoju.

https://tiny.pl/7ch46

Pierwsze co sobie pomyślałem czytając Twój post, to - Wrzucę filmik coacha Daniela, który ostatni oglądałem. 

I wtedy odpaliłem wklejony przez Ciebie link ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
10 minut temu, Alonzo napisał:

Pierwsze co sobie pomyślałem czytając Twój post, to - Wrzucę filmik coacha Daniela, który ostatni oglądałem. 

niczym Grant antycypuję twoje ruchy ;) a o Grancie bardzo dobry breakdown zrobili w RTS, gdzie jego gra fajnie została rozebrana jeszcze przed sezonem

no i nie lubię jak link ma 300 znaków i zajmuje pół strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, polishllama69 napisał:

niczym Grant antycypuję twoje ruchy ;) a o Grancie bardzo dobry breakdown zrobili w RTS, gdzie jego gra fajnie została rozebrana jeszcze przed sezonem

Jego czytanie gry jest rewelacyjne. :) Ma potencjał na gracza pokroju Dray Green, czy PJ Tucker - pewnie gdzieś coś pomiędzy. Pomimo swojej budowy bardzo dobrze switc***e praktycznie każdą pozycję od pg po centra. Do tego ma charyzmę, pomimo ze jest rookie. Qrcze.. idealnie by pasował do moich Heat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
9 minut temu, Alonzo napisał:

Jego czytanie gry jest rewelacyjne. :) Ma potencjał na gracza pokroju Dray Green, czy PJ Tucker - pewnie gdzieś coś pomiędzy. Pomimo swojej budowy bardzo dobrze switc***e praktycznie każdą pozycję od pg po centra. Do tego ma charyzmę, pomimo ze jest rookie. Qrcze.. idealnie by pasował do moich Heat. 

nie zawodzisz a do twoich Heat idealnie pasuje inny PF o bardzo podobnej charakterystyce o nazwisku jak bohater amerykański

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, polishllama69 napisał:

nie zawodzisz a do twoich Heat idealnie pasuje inny PF o bardzo podobnej charakterystyce o nazwisku jak bohater amerykański

Gordon i Isaac nie przypominają Granta :) nie kojarzę tez takich bohaterów USiA 

edit. 

a ten bohater amerykańczacki czasami nie był prezydentem? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
7 minut temu, Alonzo napisał:

a ten bohater amerykańczacki czasami nie był prezydentem? 🤔

nawet dwukrotnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi