Skocz do zawartości

Random Shit 2019/20


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z artykułu Zacha Lowe:

Cytat

It's hard to overstate how much the Magic love Isaac. They have batted away any Isaac trade inquiries, sources say. He has quickly become a standard-bearer of the culture president Jeff Weltman and GM John Hammond want to nurture.

Isaac's younger brother, Jeremiah, 11, is almost part of the team. He is always around the facility, and makes regular rotation suggestions to Clifford -- not always in favor of his brother, Clifford says. Weltman even let Jeremiah call in Orlando's picks to the league office during the draft. He practiced pronouncing Chuma Okeke's name all day, Isaac says.

 

Świetne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spabloo napisał:

Z artykułu Zacha Lowe:[...] Świetne :).

Jeszcze zabraklo zdania, ze byl decydujacym glosem przy podpisaniu Aminu 😉

Z innych random shitow... max jeden osobisty za kazdy faul?
https://www.espn.com/nba/story/_/id/27707068/g-league-experiment-single-foul-shot

Ciekawy jestem jakie wyjda dane z tego eksperymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał:

Jeszcze zabraklo zdania, ze byl decydujacym glosem przy podpisaniu Aminu 😉

Z innych random shitow... max jeden osobisty za kazdy faul?
https://www.espn.com/nba/story/_/id/27707068/g-league-experiment-single-foul-shot

Ciekawy jestem jakie wyjda dane z tego eksperymentu.

Wstępnie typuję, że spowoduje to skrócenie meczu o te brakujące rzuty wolne, ale w efekcie spadnie skuteczność z rzutów wolnych, bo częściej trafiany jest drugi rzut niż pierwszy, przez co może wzrosnąć liczba fauli, bo analitycznie bardziej się będzie opłacało faulować, co może spowodować wydłużenie czasu meczu do stanu początkowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Wstępnie typuję, że spowoduje to skrócenie meczu o te brakujące rzuty wolne, ale w efekcie spadnie skuteczność z rzutów wolnych, bo częściej trafiany jest drugi rzut niż pierwszy, przez co może wzrosnąć liczba fauli, bo analitycznie bardziej się będzie opłacało faulować, co może spowodować wydłużenie czasu meczu do stanu początkowego:)

skutecznosc dla 1-go i 2-go 'osobistego' jest - wbrew pozorom - niemal identyczna [roznica na poziomie 4-5 %]. zakladam,ze ta propozycja ma byc 'wstepem' dla ew. kolejnych,jak np. rzuty za 4 [za 5?!]. mam nadzieje,ze ten eksperyment sie nie przyjmie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kcp78 napisał:

skutecznosc dla 1-go i 2-go 'osobistego' jest - wbrew pozorom - niemal identyczna [roznica na poziomie 4-5 %]. zakladam,ze ta propozycja ma byc 'wstepem' dla ew. kolejnych,jak np. rzuty za 4 [za 5?!]. mam nadzieje,ze ten eksperyment sie nie przyjmie...

4-5% różnicy to niemal identyczny poziom? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale bym sie nie zdziwil jakbysmy w ciagu paru lat mieli to co w big3 (czy coś zbliżonego), czyli 1 rzut osobisty (warty 2 pkt) za faul przy rzucie 2pts, 1 rzut osobisty (warty 3 pkt, oddawany z lini rzutow za 3) przy faulu przy rzucie 3pts

umówmy się, to że ja czy paru innych przewijamy rzuty wolne podczas oglądaniu z torrenta nie wzięło się z niczego

 

4 minuty temu, kcp78 napisał:

nie,to diametralna roznica. cos jak rysy vs annapurna...

'podoba' mi sie jak ktoś próbuje ironizować, a w rzeczywistości to co mówi niby ironicznie jest prawdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

wcale bym sie nie zdziwil jakbysmy w ciagu paru lat mieli to co w big3 (czy coś zbliżonego), czyli 1 rzut osobisty (warty 2 pkt) za faul przy rzucie 2pts, 1 rzut osobisty (warty 3 pkt, oddawany z lini rzutow za 3) przy faulu przy rzucie 3pts

umówmy się, to że ja czy paru innych przewijamy rzuty wolne podczas oglądaniu z torrenta nie wzięło się z niczego

 

'podoba' mi sie jak ktoś próbuje ironizować, a w rzeczywistości to co mówi niby ironicznie jest prawdą

nie jest prawda. jak sobie odpowiesz na podstawowe pytanie,czyli 'co to jest srednia?' i jesli wezmiesz pod uwage,jaka ilosc osobistych [srednio] druzyna oddaje w meczu,to zauwazysz,ze te 4-5% da ci 1-2 punkty,nie wiecej...

1 minutę temu, fluber napisał:

No procentowo różnica między 3 a 26 atakiem w lidze ( w punktach per 100 posiadań) i między skutecznością 1 i 2 wolnego jest mniej więcej taka sama:)

very funny 😜...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kcp78 napisał:

nie jest prawda. jak sobie odpowiesz na podstawowe pytanie,czyli 'co to jest srednia?' i jesli wezmiesz pod uwage,jaka ilosc osobistych [srednio] druzyna oddaje w meczu,to zauwazysz,ze te 4-5% da ci 1-2 punkty,nie wiecej...

Curry trafia 36% za 3 w sytuacjach tight/very tight oraz 44% za 3 w sytuacjach open/wide open. Czyli przy 10 trójkach na mecz odpuszczenie Curry'ego za łukiem zrobi 2 punkty różnicy, zgadza się?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Curry trafia 36% za 3 w sytuacjach tight/very tight oraz 44% za 3 w sytuacjach open/wide open. Czyli przy 10 trójkach na mecz odpuszczenie Curry'ego za łukiem zrobi 2 punkty różnicy, zgadza się?:)

a czemu chcialbys go odpuszczac,i co to ma do rzeczy?...ja pierd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagley chyba nie był oficjalnie zmierzony ani w czasie draft combine, ani w Duke, a podać sobie 3-4 cm więcej to całkiem logiczne, zwłaszcza, że Bagley był przez scoutów krytykowany za wingspan.

Szkoda, że te pomiary są bez butów, bo widzę część osób reaguje na zasadzie 'ło, Zion poniżej dwóch metrów', gdy w sumie to było wiadome od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.