Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Słucham pytania. Jeżeli chcesz tylko odniesienia do krótkiego tweeta,to powiem tak overall Iga wzmocniła mental i serwis. Niemniej gra i poruszanie się z serii 37W z 2022 to był taki kosmos, że wyglądało to na granie na kodach.

Tu chyba chodzi o, hehe ANAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał(a):

Słucham pytania. Jeżeli chcesz tylko odniesienia do krótkiego tweeta,to powiem tak overall Iga wzmocniła mental i serwis. Niemniej gra i poruszanie się z serii 37W z 2022 to był taki kosmos, że wyglądało to na granie na kodach.

Pytanie było do ekspertów tenisa, więc nie wiem co się wychylasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

A to nie jestem ekspertem xD 

O serwisie można dyskutować w kontekście kto jak serwuje lub kto jak odbiera. To że nie wiesz za dużo o serwisie w kontekście pierwszym nie znaczy że nie znasz się w kwestii drugiej. ;) rozumiem skromność ale bez przesady ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał(a):

Nie wierzę w Nadala.

zrozumiane. ja niestety wierze 😕

Ogolnie Zverev ma niestety bdb backhand i Rafy best forehand eva nie robi takiej roboty jak zwykle 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

zrozumiane. ja niestety wierze 😕

Ogolnie Zverev ma niestety bdb backhand i Rafy best forehand eva nie robi takiej roboty jak zwykle 😕

Rafa wyglądał tak źle z Hubim, że przykro się oglądało. Trochę jak Murray wczoraj z Wawrinką, którego BH to wizualne cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, P_M napisał(a):

Rafa wyglądał tak źle z Hubim, że przykro się oglądało. Trochę jak Murray wczoraj z Wawrinką, którego BH to wizualne cudo.

Rafa wygladal bdb w 1 gemie z nim, ktory trwal chyba 15min. Mam wrazenie ze jakby siadl po tym a moze przekalkulowal ze nie warto tak kazdy gem walczyc. a notabene Hurkacz gral tam swoj jeden z lepszych meczy ever. Wczoraj zas mega przecietnie juz.. Podobnie jak Tabilo gdzie zagral swietnie z Djoko w Romie a tu wczoraj siadl mentalnie po pechowym przegranym 2 secie.

W madrycie z Lechecka gral calkiem ok, Lechecka swietnie serwowal. a tez Madryd to oszukana cegla.

 

ale wiadomo ze bedzie ciezko wygrac dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie

bardzo dobry mecz i rywalizacja, wynik nie oddaje tego co sie dzialo

mowi ze fizycznie sie bardzo dobrze czuje

teraz debel na igrzyskach z Alcarazem i w singlu nie wiem czy tam zagra tez? czy tylko jeden hiszpan moze grac?

Wimbledon

spokojnie spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktos podobny motyw zeby osoby co nadal sa w turnieju ogladaly mecz innego zawodnika na trybunach?

I to całkiem zacne osoby tenisowego swiata, Novak, Alcaraz i Iga

Mocno szkoda tego losoaania, mysle ze grajac tak dzis Rafa, pokonal by spokojnie wiekszosc turu.. A potem moglby jeszcze bardziej sie rozkrecic.

Cwelev zagral dzis swietnie niestety.

Ale z drugiej strony to moze sprawiedliwie bo ten ich ostatni pojedynek tez byl mega wyrownany a zakonczyl sie taka kontuzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to był za mecz Osaka de facto dominowała przez cały mecz. 54 winnery. Iga wyciągnęła to jedynie swoim mentalem i kruchszą psychiką rywalki. Sam nie widziałem szans na odwrócenie spotkania. Iga ze swoim rekordem prędkości serwisu na RG 195km/h. Dzisiejszy mecz to argument dla wszystkich podnoszących case słabej ery, choć Osaka ma tylko 26 lat (jak Sabalenka) więc właściwie weszła w prime. Niemniej pokazała cholernie wartościowy tenis. Iga dzisiaj była bardzo wolna na nogach plus nie czytała gry. Nie wiem na ile to zmęczenie po dwóch wygranych tysiącznikach, ale Iga jak najbardziej do pokonania na RG.

IMG_20240529_211043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.