Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Odkopuję temat bo Queen is back.

Iga w finale WTA 1000 w Pekinie. Przed chwilą zakończyła streak 16 W zwyciężczyni US Open Coco dość łatwo wygrywając 6-2, 6-3.

Nie widziałem meczu, ale na skrótach  z poprzednich meczów z Garcia i z Linette (tu nawet serwowala 188 km/h, zdaje się jakiś rekord sezonu) grała chyba bez wstążki w barwach sąsiedniego kraju. Nie wiem czy mnie oczy myliły czy może jednak znak czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Odkopuję temat bo Queen is back.

Iga w finale WTA 1000 w Pekinie. Przed chwilą zakończyła streak 16 W zwyciężczyni US Open Coco dość łatwo wygrywając 6-2, 6-3.

Nie widziałem meczu, ale na skrótach  z poprzednich meczów z Garcia i z Linette (tu nawet serwowala 188 km/h, zdaje się jakiś rekord sezonu) grała chyba bez wstążki w barwach sąsiedniego kraju. Nie wiem czy mnie oczy myliły czy może jednak znak czasu.

 

Mecz oglądałem Iga grała znowu swój tenis z zeszłego roku, niesamowita dokładność i regularność uderzeń. Coco musiała mieć wrażenie, że gra z robotem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał(a):

sprawdziłem na highlightsach, bo nie przypominałem sobie, żeby miała i... nie miała.

Teraz widać w całej krasie nasze ,,wolne media" ze wszystkich stron politycznej sceny. Gdy Iga zagrała bez wstążki po jednym meczu w Montrealu i chyba Stuttgarcie to wszystkie pismaki na wyścigi informowały że to przypadek, efekt zapomnienia o wstążce ( co zresztą Iga potwierdziła) . Byłoby to okej, gdyby nie to co jest teraz. Iga od jakiegoś czasu nie ma już ukraińskich barw, a wyszukiwarka odsyła mnie do tych turniejów gdzie ŚwiĄtek zagrała bez wstążki przez przypadek po jednym meczu. 

O bierzacych powodach gry bez wstążki ani słowa. Bo to niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Iga tak zmonopolizowała popularność tenisa że o hubercie nikt nawet nie wspomni 

Prześladowanie i dyskryminacja mężczyzn.,Nawet Ty się do tej feministycznej nagonki na facetów przyłączyłeś, pisząc Iga z dużej, a Hubert z małej litery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymeczyl to Hurkacz

ale nadal najlepszym podsumowaniem po 3 asach pod rzad jest to jak Rublev krzyczal "amazing tenis"

nawet on chcial sobie w tym meczu cos pograc

bo serwisu Hurkacz dalej nie istnieje to jest niesamowite tak malo potrafic grac, grac w tenisa bedac tak wysoko w rankingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Iga tak zmonopolizowała popularność tenisa że o hubercie nikt nawet nie wspomni 

Bo tu nie warto wspominać :) 

5 minut temu, Kubbas napisał(a):

wymeczyl to Hurkacz

ale nadal najlepszym podsumowaniem po 3 asach pod rzad jest to jak Rublev krzyczal "amazing tenis"

nawet on chcial sobie w tym meczu cos pograc

bo serwisu Hurkacz dalej nie istnieje to jest niesamowite tak malo potrafic grac, grac w tenisa bedac tak wysoko w rankingu

Właśnie dlatego nie warto tu pisać o tenisie. W 21 wieku ktoś odkrył, że serwis to kluczowe uderzenie w tenisie :) Co więcej, wygląda, że ma o to pretensje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał(a):

nie pisz tu o tenisie mordko

wierz mi ze nikt sie nie poplacze ;)

warto by bylo zeby Hurkacz cos w koncu dodal do gry bo jak nie ma serwisu to nie ma Hurkacza

Nie ma forehandu to nie ma Rublova :)

Bardzo mi się podobała ta ostatnia piłka meczu, fajny "As serwisowy" Hurkacza, widziałeś  ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.