Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Sewer napisał:

Może i przestrzelone ale mi osobiście póki co bardzo podoba się ten finał.Ściany są za Novakiem i chcą tego triumfu i wskoczenia na 1 miejsce all time ale nie układa się to tak jak większość by przypuszczała, jest w tym jakaś dramaturgia a i tak genialne zagrania jeszcze zobaczymy.

WIesz, tylko to dwie różne rzeczy. Poziom emocji w finale Swiatek vs Muchova też w pewnym momencie był bardzo wysoki. Czym innym jednak jest poziom zagrań. A w tym pierwszym secie po niepełnych 3 gemach Novak miał 10 UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

Wszyscy wiemy jaki jesteś twardziel ❤️ i pierwszy byś na ruskich papierek zużył tylko pewnie jak ty nie wiedzieliby jak go używać 

Korzystam z bidetu od dawna. Bardziej higienicznie. Nie trzeba być twardzielem, żeby odmówić stania w kilometrowej kolejce w strugach deszczu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

Kibicuje polskim sportowcom którzy nie wstydzą się śpiewać polskiego hymnu: polscy piłkarze, skoczkowie, lekkoatleci. Pani która gra dla jakiegoś znaczka pzu i obcej flagi już jakiegoś mojego serca nie skradła. Chociaż lepsza Iga niż ekscytowanie się sędzią piłkarskim. Ale oboje bez kręgosłupa. 

Do tego Świątek urodą nie umywa się do Grzybowskiej czy Radwanskiej. 

Chyba pomyliłeś kanały, to był tenis.Konkurs miss rosji 2023 już się odbył, polecam sprawdzić bo na pewno ci się spodoba tegoroczna zwyciężczyni!

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

images.jpg

SQUARE_1280.jpg

28 minut temu, Sewer napisał:

Chyba pomyliłeś kanały, to był tenis.Konkurs miss rosji 2023 już się odbył, polecam sprawdzić bo na pewno ci się spodoba tegoroczna zwyciężczyni!

W tym roku straszna, chyba jakaś żona Andropowa. Taka ruska Świątek, której urody tak bronicie.

Za to w tamtym roku.

 

0_PAY-Anna-Linnikova-2-east2west-news.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, że telewizyjna maszynka kreuje Świątek na półświętą i to taki kolejny polisz kicz prodżekt. Wszelka jej krytyka traktowana jest na równi ze zdradą narodową. A dziewczyna jest po prostu mało atrakcyjna. Radwańska jako nastolatka była kiepska, ale teraz nieźle się wyrobiła.

LANDSCAPE_840.jpg

Dwa, problem jest taki, że w Polsce tak naprawdę mało jest ładnych kobiet. Do tego karmione one są propagandą, że Polki są najpiękniejsze na świecie i połowa świata ślini się na ich widok. I pewnie większość z tego forum ma w domu niezłego paszteta, dlatego dla nich Świątek to atrakcyjna kobieta. Nieraz idąc ulicą widzę jak większość facetów w Polsce musi być nieźle sfrustrowana ciągnąc za sobą taką mocno przeciętną małżonkę. Mi na szczęście udało się wyłowić fajną rybkę z dolnośląskiego  - jedyny plus dolnośląskiego. pzdr @fluber

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah od "przypomina chłopa" do "atrakcyjna kobieta" , deltus jak przedstawiciel prymitywnego patriotyzmu oraz toku myślenia idealnie odzwierciedla worek elektoratu który reprezentuje na tym forum.

co on odpierdala na tym forum to lepsze niż nawet ten ściek twitterowy od jego idoli smutasów oraz sceptyków xD

nawet tutaj potrafił rozpi*****ić temat ponieważ Świątek do czapki przypięła barwy Ukrainy to już jest "chłopem" i ogólnie najgorsza.

oni się sami rodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Fakt nr 1: Uroda: Radwanska >>> Swiatek

twoja opinia to nie fakt (dotyczy to też punktu 2)

8 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Fakt nr 2: żaden sportowiec nie urzadza takich szopek , nawet Ukraińcy 

Szopki to ty urządzasz. Jakbyś miał ładną dziewczynę to tyle czasu nie spędzał w necie zalewając nas tym gównem. Nieprawdopodobnym chamstwem i buractwem jest ocenienie empatycznej decyzji Swiątek tym bardziej że z jej własnej decyzji przekazała dużo pieniedzy na pomoc i nie są to tylko puste gesty z jej strony. Jak widać jedni mają empatie inni nie.

11 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Fakt nr 3: Świątek promowała cały ten pandemiczny cyrk i syf

I co to ma za znaczenie . Zresztą fajnie jest jak pasożyty (w kwestii pandemii) oceniają po fakcie jak decyzje dużej części z dużym prawdopodobieństwem zapobiegły większej tragedii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Skalpel ją wyrobił. 

A i tak szału nie ma.

Zawsze mnie dziwiło jak czasem niektórzy robili z niej i jej siostry piękne dziewczyny jak jeszcze grały. Ale po tym jak symbolem seksu miała być swego czasu Jabłczyńska to juz mnie nic nie zdziwi. W sumie nie wiem czy już nie wolałem Domachowskiej. Przynajmniej fajny cyc miała a po karierze i buzia zaczęła wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gregorius napisał:

. Zresztą fajnie jest jak pasożyty (w kwestii pandemii) oceniają po fakcie jak decyzje dużej części z dużym prawdopodobieństwem zapobiegły większej tragedii. 

Prawie jak w bunkrze Hitlera. Zapobiegaj dalej i zapraszam na 5 dawkę. 

26 minut temu, Gregorius napisał:

 

Szopki to ty urządzasz. Jakbyś miał ładną dziewczynę

Nie mam ładnej dziewczyny. Mam piękną i seksowną żonę. :)

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.