Skocz do zawartości

TENIS


mac

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, P_M napisał:

 

 

27 minut temu, Gregorius napisał:

Bo powody dla której zacząłeś dyskutować o jej urodzie są parszywe. Dodatkowo w sposób ją obrażający. 

Bo poczułeś się urażony na myśl, że twoją świętą Ukrainę mogłem obrazić?

Dla mnie Djokovic to jest prawdziwy bohater. Nie robi cyrków z obcymi flagami,śpiewa hymn swojego kraju, przeżył jako dzieciak amerykańskie bombardowania i nie ma w nim żadnej nienawiści o to. Do tego potrafił mieć jaja i wygrał z covidowym zamordyzmem. 

Świątek to taka systemowa pacynka, dziewczynka bez charakteru, podobnie jak Marciniak. Mali ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

foto albo nieprawda

Tej

Jemu się podoba Radwańska.. Jesteś pewien ,że jesteś gotowy na fotki jego rybbki?

28 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Do tego potrafił mieć jaja i wygrał z covidowym zamordyzmem

W sensie ,ze oszukiwał by grać w Australliii.. Jak widać był gotów kłamać za kasę . Niezłych masz idoli. Klamców oszustów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Wrzucaj, ocenimy :)))) 

wstydzi się

1 minutę temu, ely3 napisał:

W sensie ,ze oszukiwał by grać w Australliii.. Jak widać był gotów kłamać za kasę . Niezłych masz idoli. Klamców oszustów .

a jakich ma mieć idoli kolo który chwali się tym że chował się za półkami przed ochroniarzem w carrefourze? xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f_webp

Tatuś go świetnie wychował xD

34 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Dla mnie Djokovic to jest prawdziwy bohater. Nie robi cyrków z obcymi flagami,śpiewa hymn swojego kraju, przeżył jako dzieciak amerykańskie bombardowania i nie ma w nim żadnej nienawiści o to. Do tego potrafił mieć jaja i wygrał z covidowym zamordyzmem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

się za pułkami

Mówisz ,że były ich całe bataliony a nawet pułki?

W sumie to on wygląda na takiego co sie chowa za plecami innych

Zawsze mnie to zastanawia co jest nie tak ze zwolennikami prawicy,. Im się wydaje że godniej reprezentują Polskę niż Iga Światek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Mówisz ,że były ich całe bataliony a nawet pułki?

W sumie to on wygląda na takiego co sie chowa za plecami innych

Zawsze mnie to zastanawia co jest nie tak ze zwolennikami prawicy,. Im się wydaje że godniej reprezentują Polskę niż Iga Światek.

poprawiłem przed Twoim postem więc się nie liczy!

widocznie podświadomie wojskowe klimaty wjechały na myśl o bohaterskim deltusiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ely3 napisał:

 

W sensie ,ze oszukiwał by grać w Australliii.. Jak widać był gotów kłamać za kasę . Niezłych masz idoli. Klamców oszustów .

Wielki Volodymyr już nakrzyczał na niego?

 

Ok. julekstep włączył się do dyskusji ze swoimi heheszkami. Znak to, że pora kończyć :D

32 minuty temu, ely3 napisał:

Tej

Jemu się podoba Radwańska.. Jesteś pewien ,że jesteś gotowy na fotki jego rybbki?

Gdybym miał do wyboru Świątek czy Radwańska wybrałbym to drugą. Nie manipuluj kłmaczuszku, tylko daj sobie bana za propagowanie flagi szowinistów i morderców .

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał:

Wielki Volodymyr już nakrzyczał na niego?

Kim jest wielki wolodymir

I jak się odniesiesz to faktu ,ze Twój idol ma  może i przekonania ale jak się okazało ,ze inni tez mają to on sie ugiął i kłamał by jednak  coś zarabiać. Bo jednak kasa okazała się wazniejsza od przekonań dla niego. Nie dla organizaotrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2023 o 22:21, fluber napisał:

Tzn że poziom rywalizacji jest niższy. Sam poziom gry jest wyższy.

Zależy jaki weźmiesz interwał. Jeżeli "stare dziady" nie biegają z balkonikiem, to przeważnie reszta niewiele ma do gadania.

Zależy też jak ocenisz poziom gry. Zamiast wirtuozek Hingis, Isi Pysi, na korcie jęczy wielka białorusinka, która z finezją wiejskiego kowala, nap........a we wszystko z pełną parą, do momentu w którym nie złapią ją zakwasy.

Serena na stojąco, potrafiła coś ugrać prawie do 40.

Jeżeli przyjmiemy, że brutalna siła >finezja, to pewnie tak. 

Ja ująłbym to tak, że (w większości) zdecydowanie wzrosło przygotowanie fizyczne ((krycie kortu), siła, prędkości, a spadła technika użytkowa ( dzisiaj vs "kiedyś").

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

 

Dla mnie Djokovic to jest prawdziwy bohater. Nie robi cyrków z obcymi flagami,śpiewa hymn swojego kraju, przeżył jako dzieciak amerykańskie bombardowania i nie ma w nim żadnej nienawiści o to. Do tego potrafił mieć jaja i wygrał z covidowym zamordyzmem. 

Niby antysystemowiec, bohater a jednak nasz deltusiek leci schematem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, starYfaN napisał:

Zależy jaki weźmiesz interwał. Jeżeli "stare dziady" nie biegają z balkonikiem, to przeważnie reszta niewiele ma do gadania.

Zależy też jak ocenisz poziom gry. Zamiast wirtuozek Hingis, Isi Pysi, na korcie jęczy wielka białorusinka, która z finezją wiejskiego kowala, nap........a we wszystko z pełną parą, do momentu w którym nie złapią ją zakwasy.

Serena na stojąco, potrafiła coś ugrać prawie do 40.

Jeżeli przyjmiemy, że brutalna siła >finezja, to pewnie tak. 

Ja ująłbym to tak, że (w większości) zdecydowanie wzrosło przygotowanie fizyczne ((krycie kortu), siła, prędkości, a spadła technika użytkowa ( dzisiaj vs "kiedyś").

 

Zależy co masz na myśli przez coś ugrać prawie do 40-stki, bo ostatniego GS wygrała w wieku 35 lat. Zresztą po tym AO wygrała jeden turniej.

Ale tak, kobiecy tenis coraz bardziej przypomina męski, a jaki z tego wniosek to chyba wszyscy wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.