Skocz do zawartości

Ranking graczy NBA


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Lucas napisał:

Na szczęście w NBA też są racjonalni i to Jokic jest w 1st team i dostał więcej głosów na MVP ;) 

1st all NBA, wyższa pozycja w głosowaniu MVP (o zajebistym PO performance nie będę wspominał bo wstyd)  to nie są argumenty TY FANATYKU!
Embiid jest super! - o! to jest argument!

Jedziesz @ely3 z przygłupkami-kiepszczakami bo się panoszą (możesz zawołać jeszcze kore do pomocy, będzie super duo)! Taki głos rozsądku zawsze w cenie. W ogóle to daj może Lucasowi bana bo co on se myśli.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tak oburzać @julekstep

Ja tam ely'ego chętnie znów zaproszę na koszykawkowe piwo w Posen, gdy będzie organizowane ;)

Co do fanatyzmu to chyba się przyzwyczaiłem, bo najpierw były takie teksty przy stawianiu Jokicia nad  Townsem, teraz to samo przy Embiidzie :P KOSZYKARSKA PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja bym poszukał najbardziej przehajpowanego gracza jednak trochę wyżej niż na 97 miejscu:)

To chyba miało być projection na nowy sezon, więc nie wiem o co Wam chodzi z tym Robinsonem. ;] Top100 to bycie starterem na poziomie średniej ligowej, tak że bardzo realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

To chyba miało być projection na nowy sezon, więc nie wiem o co Wam chodzi z tym Robinsonem. ;] Top100 to bycie starterem na poziomie średniej ligowej, tak że bardzo realne.

akurat - przy mojej sympatii dla Robinsona - to, przez decyzje włodarzy Knicks, kolejny sezon może być w jego przypadku rozczarowujący :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

To chyba miało być projection na nowy sezon, więc nie wiem o co Wam chodzi z tym Robinsonem. ;] Top100 to bycie starterem na poziomie średniej ligowej, tak że bardzo realne.

Ja się zgadzam z Tobą!

Jasiek np. pisze, że Olynyk, czy Dedmon to pewne TOP 80 i że to skandal, że ich tam nie ma, a miejsce w TOP 80 oznacza minimum trzecią opcję w play-offowym zespole, czyli w przypadku Dedmona, czy Olynyka absolutnie bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

To chyba tak nie działa mój drogi 😉 Pseudopierwsze opcje typu Rozier powinny być wyżej przykładowo? Chyba nie^ Impact Olynyka z dwóch ostatnich sezonów w Miami chyba już znasz ;d

Moim zdaniem tak. Rozier pokazał w play-offs rok temu, że potrafi wejść na poziom dla Dedmona i Olynyka absolutnie niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90    JJ Redick    5,870967742
89    DeMarcus Cousins    5,885245902
88    Fred VanFleet    5,931372549
87    DeAndre Jordan    5,936507937
86    Robert Covington    5,967741935
85    Shai Gilgoeus- Alexander    5,970149254
84    Spencer Dinwiddie  6,019607843
83    Marcus Smart    6,019607843 i wygrana dogrywa
82    Thaddeus Young    6,0518293
81    Zion Williamson    6,06557377

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.