Skocz do zawartości

memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na ćwitrze widziałem ploty, że próbuje odzyskać też Khloe Kardashian czyli redemption mode na pełnej. Mało oglądąłem Cavs w tym sezonie, ale chyba jest kilka pozytywów. Jak wygląda Larry Nance ? Bo, że Clarkson jest Clarksonem i nic się nie zmieniło to jestem przekonany.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie jest fatalny rzutowo i bije negatywne rekordy skuteczności. Na dziś trójka nie działa (25%???) a per 36 to on rzuca ich ponad 8. Ograniczył straty i mniej fauluje ale bArdzo podejrzanie mi wyglada. 

Edit:  29,3% 

Rondo w karierze ma 31 a teraz ( jeden mecz ;)))) 33% 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

W tym sezonie jest fatalny rzutowo i bije negatywne rekordy skuteczności. Na dziś trójka nie działa (25%???) a per 36 to on rzuca ich ponad 8. Ograniczył straty i mniej fauluje ale bArdzo podejrzanie mi wyglada. 

Za dwa najlepiej w karierze, podobnie z wymuszaniem fauli i wycieczkami na linie. Taką patrząc tylko na statystyki to nieźle wygląda. Wczoraj obronę Sixers ładnie łamał wjazdami. Oczywiście mógłby lepiej i chętniej dzielić się piłką, a trójkę pewnie jeszcze poprawi, ale ogólnie całkiem solidne fire power z ławki daje. Biorąc pod uwagę, że kiedyś raczej uchodził za minusowego gracza, to teraz wygląda dość przyzwoicie.

8 minut temu, ignazz napisał:

Edit:  29,3% 

Still better than Tobias Harris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ttr napisał:

Ja na ćwitrze widziałem ploty, że próbuje odzyskać też Khloe Kardashian czyli redemption mode na pełnej. Mało oglądąłem Cavs w tym sezonie, ale chyba jest kilka pozytywów. Jak wygląda Larry Nance ? Bo, że Clarkson jest Clarksonem i nic się nie zmieniło to jestem przekonany.

 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Mam wrażenie, że od dwóch sezonów zrobił się niedoceniany. To wciąż solidny scorer i najlepszy obwodowy Cavs.

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

W tym sezonie jest fatalny rzutowo i bije negatywne rekordy skuteczności. Na dziś trójka nie działa (25%???) a per 36 to on rzuca ich ponad 8. Ograniczył straty i mniej fauluje ale bArdzo podejrzanie mi wyglada. 

Edit:  29,3% 

Rondo w karierze ma 31 a teraz ( jeden mecz ;)))) 33% 

@ttr @MarcusCamby @ignazz

TT jest najlepszym zawodnikiem Cavs w zasadzie w kazdym meczu w tym sezonie. Aktywny, pewny siebie i skuteczny. Moim zdaniem to cos ponad CY. Facet zaczal w miare sensownie kozlowac i polaczyl to ze swoim nowym hakiem. Na dluzsza mete  to te trojki nie wskocza ponad 30% ale widac, ze popracowal. Facet mial  zawsze troche dziwna budowe, niby wysoki ale nie za wysoki, napakowany nigdy nie byl (pamietam sezon to 2014 to nawet wydawal mi sie nieatletyczny LOL) ale teraz widac postawil 100% na wytrzymalosc/wydolnosc.

Nance jest moim zdaniem beznadziejny, potrafi kompletnie przejsc obok meczu (takie mam odczucia), a w tym sezonie mam wrazenie, ze nawet jak sie staral to wygladal jak kompletny ogorek (srednia obrona i beznadziejny atak). on sie powinien patrzec na to co robi Tristan, a teoretycznie "narzedzia" ma lepsze do tej roboty. realnie, to chyba dostal kontrakt zeby byc takim wlasnie TT teraz. jak on nie zrobi postepu pod takim trenerem jak Beilein, w cieplarnianych warunkach (bez presji) to juz nie zrobi chyba zadnego progresu.

Jordan Clarkson - moim zdaniem widac reke trenera, bo mimo, ze jest to nadal JCeglarz to facet dodal taki troche "czas na zadume" jak dostaje gale w rece - dwa dryble wiecej, rozglada sie, to juz nie jest ta tragedia co rok temu. potrafi podac/oddac (!). mnie to zalamuje fakt, ze facet prawie zawsze konczy mecz na minusie albo zdecydowanie ponizej sredniej S5. jego obecnosezonowe apogeum to bylo w jednym z ostatnich meczy, 17pts, Cavs robia blowout a on jes net minus. wczoraj mial chyba te jedno ze spotkan ze jego "net" nie odbiegal od reszty druzyny (nadal minus). nie wiem co trener moze zrobic - jest w 2 unicie, go2guy, zaczal troche myslec. musi poprawic skutecznosc ale to nie jest gosc co potrzebuje screeny. musi sie Nance ogarnac w obronie to ten 2nd unit bedzie przynajmniej minimalnie dodatni. Delly jest poprostu tragiczny po obu stronach, ale jemu juz minuty zaczynaja spadac. zobaczymy jak ten Windler sie wpisze w drugi unit.

tak sobie zajrzalem w adv staty - najgorzej JC wyglada z Sextonem ale tak naprawde jedyny guard z ktorym jest na plusie (!) to Delly. JC, Delly, Osman i TT i nie wiem kto jeszcze, moze jakos tak zagrac (tylko 14minut w tym sezonie, na plusie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, january napisał:

Tak go nachwaliliście, że aż z pewnych względów specjalnie mu się przyjrzeć dziś chciałem.

Hmm.. swoją grą w 1H to na jednego centa nie zasłużył.

wczoraj bylo zagrane jakby mial kontuzje LOL. o tym meczu lepiej zapomniec, od poczatku wtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj to uszedl z nas gaz, jak z orenzady. Love i Clarkson wygladaja u nas strasznie bo nie ma personelu do obrony. Love bedzie ciezki do oddania, Clarkson to murowany TD asset.

Garland wyglada przez te ostatnie nie udane spotkania jeszcze gorzej, nizeli Sexton rok temu - Sexton mial przynajmniej pewnosc siebie i ciag na obrecz, tutaj Darius juz wyglada na opt-out. bedzie potrzebowal jeszcze czasu. Ludzie foruja tego KPJa do S5 - ale to moim zdaniem wynika ze slabosci rosteru (haha right?) a nie ze on takim gejmczengerem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dapunk20 napisał:

Ale po co Cavs mają rozmieniać Love'a na jakiś placków? przecież jego kontrakt im nie szkodzi póki co 

 

jeszcze 4 lata kontraktu -  pytanie czy Love będzie akceptował przez ten czas granie o nic. Co do tej propozycji wymiany to z racji kibicowania Phoenix to wiadomix że będę faworyzował ten zespół - choć trade machine wymianę puścił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rece opadaja, mam nadzieje, ze pozbeda sie tych niezadowolonych calkiem szybko, wtf:

https://theathletic.com/1438785/2019/12/06/guys-drowned-out-his-voice-cavaliers-players-unhappy-with-the-college-coaching-style-of-john-beilein/

Dobry komentarz do tego zamieszania:

team struggles with fundamentals

Team complains about coach harping on them about fundamentals

Insert NickYoung.jpg

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.