Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2019/20


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

beverly leonard george u gory to jakis defensywny top topow all time pewnie.

do tego ta moc z lawki w postaci 40 ppg od 2 grajkow.

Doc jest jaki jest, ale z tym skladem to nie trzeba byc philem czy popem samo sie zrobi z pewnych momentach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka mała wisienka na torcie

A poważnie wydawało się, że West nie ma strategii ale podobno Leonard wskazał im kogo chce mieć jako druga gwiazdę. Sam zaczął dzwonić do PG i wtedy Clippers najpierw podpieli się pod wymianę z Butlerem by pozyskać Harklessa i dodatkowy wybór

Tak w ogóle to

Clippers za Harrisa dostali 2 pierwsze rundy , 2 drgie rundy

a pozyskali PG za SGA i 5 pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chciałem Leonardowi podziękować za nierozjebanie ligi. Chociaż... dokonało się inne rozjebanie, ale o tym później. 
 

Myślę że gość sporo nauczył się z przypadku Duranta, ktory myślał że zrobi dobrze idąc do Warriors po mistrzostwa, ale mimo bycia MVP finałów nie poczuł nigdy tej satysfakcji i nie zdobył nigdy respektu na jaki miał nadzieję. W Lakers tytuły z LeBronem i AD to żadne wyzwanie, a wręcz obowiazek - mało do ugrania, dużo do stracenia.

Clippers? Wylądował w swoim mieście, z dobrym ownerem, który jest gotów płacić. Dostał swoj team, bandę wyrobników, rolesów, ale cholernie przyzwoitych. Drugą gwiazdę na obwód (#fuckmeJerryWest!). Okno jest otwarte - ma szansę zdobyć tytuł z 3 zepsołem jako MVP - z zespołem , który przez lata był pośmiewiskiem ligi. Ten ruch to gwarancja fantastycznych derbów LA, to gwarancja że  mistrzostwo będzie smakowało nadal tak samo. 

Dzisiaj Kwahi nic nie musi, a nadal bardzo dużo może. 

Duży szacun dla niego za ten ruch, cholernie dobry mam poranek :)

Niemniej.... w obliczu 2 mocnych teamow w LA będzie teraz CHOLERNIE ciężko komuś innemu wyrwać quality grajków. Zostają tylko Ci, którzy chcą niejako 'iść pod prąd'

CO ZA LATO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... o 7 włączyłem Twittera i poszedłem dalej spac. Myślałem, że juz kolejny dzien minął bez żadnych istotnych zmian.

okazalo sie, że Kawhi to przebiegły lis, który dał czas Clippersom na działanie.

szapo ba Lisie! Nie moge sie doczekać sezonu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. 

Nie dość, ze liga pozostała konkurencyjna to pojawił się na horyzoncie kolejny mocny team. Będzie co oglądać.

A dodatkowo, te wszystkie rumors, insiderskie newsy mówiące ze liczą się tylko lakers i Toronto można wyrzucić do ...kosza. Fajnie ze udało się ukryć do samego końca takiego blockbustera. Ale jak teraz musza się czuć fani tor i lal :)  sam w pewnym momencie zacząłem wierzyć ze kawhi w lal jest już zaklepany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Patrick Beverley, Landry Shamet
SG: Paul George, Lou Williams, Jerome Robinson
SF: Kawhi Leonard, Sindarius Thornwell
PF: Mo Harkless
C Montrezl Harrell, Mfiondu Kabengele

 

boję się piątki kończącej mecze: Bev, Lou, Paul G, Kawhi, Montrezl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jestem w nowym sezonie jak coś. Wali mnie że może nie być nie być miejsca na bandwagonie. Na dachu będę siedział. Albo w korytarzu z jedną nogą w kiblu. Raz, że Kahwi nie rozjebał ligi znów co zrobił Durant za co ma wszystko wybaczone z SAS drama ( już nie wspomnę co w Toronto zrobił ), dwa - jest tu PG, trzy - jest tu jeden z moich top 10 ulubionych zawodników - Beverley.

The Logo to po prostu mistrz.

Nawet matka natura nie wytrzymała tego co się stało. 

https://www.rmf24.pl/fakty/news-silne-trzesienie-ziemi-w-kalifornii-nie-ma-doniesien-o-ofiar,nId,3081526

 

edit: jak by którykolwiek klub w NBA zastanawiał się jak się robi przebudowę to fajnie jest prześledzić ostatnie dwa lata w Clippers.

#szacunmocno

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Los Angeles Clippers 2019/20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.