Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo wiele drużyn ma problem z salary, więc zapraszam do mnie. Profil drużyny znacie - szukam tylko młodych graczy. Nie na sprzedaż Zion, ekhm... pierwszy pick i Ayton. Baaaardzo ciężko będzie wyciągnąć Sextona, Shaia i Huertera, reszta do negocjacji. Oddam też 2-3 graczy (lub dorzucę pick#20) za jednego przy ciekawej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger przypiął/eła ten temat

Czekamy jeszcze na potwierdzenie udziału od El-Maniaque, który jednak ostatni raz zalogowany na forum był 12 października zeszłego roku. Wysłałem PMkę i czekamy. Martwi jednak mała (niemal zerowa) aktywność, więc może warto się zastanowić nad znalezieniem zastępstwa dla El-M (Jeśli Qooniu zostanie w grze to akurat mamy dwóch nowych chętnych na dwa miejsca). Taka wymuszona zmiana wymaga jednak dużego poparcia wśród graczy, więc trzeba by to przegłosowywać. Póki co zaczekamy jeszcze ze 3 dni na ewentualną odpowiedź i wtedy się zastanowimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło, El-Maniaque się odezwał po PMce bardzo szybko, więc musimy Mu zaufać, iż będzie aktywniejszy niż do tej pory. W związku z tym zespół Oklahomy przejmuje @Tecu, który był pierwszy na liście oczekujących. @RonnieArtestics musi zaczekać na definitywną decyzję @Qooniu, bo to od niej będzie zależało ewentualne przejęcie drużyny. Dogadajcie się chłopaki między sobą. Tecu, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie witam 😀

Ci którzy mnie znają, wiedzą, że jestem aktywny.

Mam nadzieję, że barcalover nie będzie musiał się wstydzić co się stało z jego drużyną 😀

 Na sprzedaż:


4 Al Horford 33 50
7 Kyle Kuzma 24 41,15
8 Rudy Gay 33 40,75
9 Taurean Prince 25 32,1
10 Dorian Finney-Smith 26 26
11 Alec Burks 28 25,1
12 Darius Miller 29 22,4
13 Torrey Craig 29 20,65

Szukam zejścia z salary, picki, młodzież, czyli tak jak wszyscy 😀

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

W takim razie witam 😀

Ci którzy mnie znają, wiedzą, że jestem aktywny.

Mam nadzieję, że barcalover nie będzie musiał się wstydzić co się stało z jego drużyną 😀

 Na sprzedaż:


4 Al Horford 33 50
7 Kyle Kuzma 24 41,15
8 Rudy Gay 33 40,75
9 Taurean Prince 25 32,1
10 Dorian Finney-Smith 26 26
11 Alec Burks 28 25,1
12 Darius Miller 29 22,4
13 Torrey Craig 29 20,65

Szukam zejścia z salary, picki, młodzież, czyli tak jak wszyscy 😀

Pozdrawiam

Tecu to nie FBX3 - Ty tu masz pakę na majstra. Po co Ci piki i młodzież 😎Ty zbieraj asset bez znaczenia ile ma lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

Tecu to nie FBX3 - Ty tu masz pakę na majstra. Po co Ci piki i młodzież 😎Ty zbieraj asset bez znaczenia ile ma lat. 

Masz rację,ale zejść z salary i tak muszę, więc czekam na propozycje. A jak pick jakiś przy okazji wpadnie to też dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 14:06, cvbe napisał:

Szybko poszło, El-Maniaque się odezwał po PMce bardzo szybko, więc musimy Mu zaufać, iż będzie aktywniejszy niż do tej pory. W związku z tym zespół Oklahomy przejmuje @Tecu, który był pierwszy na liście oczekujących. @RonnieArtestics musi zaczekać na definitywną decyzję @Qooniu, bo to od niej będzie zależało ewentualne przejęcie drużyny. Dogadajcie się chłopaki między sobą. Tecu, powodzenia :)

Napiszesz do niego w tej sprawie? Jesli miałbym przejąć team to niedługo, coby nie przegapić jakiejś okazji na transfer ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś lubi Kyriego to jest najlepszy czas na składanie ofert bo bardzo mnie swoimi ostatnimi występami zirytował. jako przyszły Knockerbocker (miejmy nadzieję..) powinien co najmniej utrzymać poziom >60 FP w sezonie regularnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sylvinho. napisał:

Wymiana pomiędzy Houston, a Miami.

Markkanen, WCJ, Issac, DSJ i 6 pick za Irvinga i Leonarda

zgadza się

nadal do handlu za tańszych zawodników i picki (mogę być przyszłoroczne): B. Lopez, Ross, Valentine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, goozman napisał:

zgadza się

nadal do handlu za tańszych zawodników i picki (mogę być przyszłoroczne): B. Lopez, Ross, Valentine

Goozman bardzo odważnie. Ja bym Leonarda oszczędził :) 

 

tak czy siak dostałeś bardzo dużo assetu ale i tez niewiadomych szczególnie DSJ nie przemawia - ale fajnie że w końcu się coś dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

Goozman bardzo odważnie. Ja bym Leonarda oszczędził :) 

 

tak czy siak dostałeś bardzo dużo assetu ale i tez niewiadomych szczególnie DSJ nie przemawia - ale fajnie że w końcu się coś dzieje. 

nie planowałem tego ale trochę kac pobudził moją ułańską fantazyję i przystałem na propsa Sylvinho. wiadomo, że to gwiazdy w prime, pewne 60-ki FP ale muszę zrzucić dużo salary, więc przynajmniej jednego i tak musiałbym spuścić wyprzedażowo. poza tym bardzo mi się nie podobały opuszczane przez nich mecze, kontuzja Kawhiego wygląda niestety na chroniczną, nie wiadomo, gdzie chłopaki będą grać w przyszłym sezonie. zależało mi na Carterze i Isaacu, reszta packu też się wybrania, ale skłonny jestem do handlu nimi. ja DSJ akurat lubię, ma chłopak idealne miejsce do tłuczenia statów w formule FP, byle by tylko zdrówko było

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serge Ibaka 30 44
Darren Collison 32 40,65
Joe Harris 28 33,45
Bryn Forbes 26 28,5

Jalen Brunson 23 24,9
Royce O'Neale 26 20,15
Justin Jackson 24 19,95
Sterling Brown 24 19,5

Oddam za coś tańszego albo pick. Oddam też pakiet złożony z wybranych z tego towarzystwa + pick 2020 za kogoś tańszego młodego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 14:47, Tecu napisał:

W takim razie witam 😀

Ci którzy mnie znają, wiedzą, że jestem aktywny.

Mam nadzieję, że barcalover nie będzie musiał się wstydzić co się stało z jego drużyną 😀

 Na sprzedaż:


4 Al Horford 33 50
7 Kyle Kuzma 24 41,15
8 Rudy Gay 33 40,75
9 Taurean Prince 25 32,1
10 Dorian Finney-Smith 26 26
11 Alec Burks 28 25,1
12 Darius Miller 29 22,4
13 Torrey Craig 29 20,65

Szukam zejścia z salary, picki, młodzież, czyli tak jak wszyscy 😀

Pozdrawiam

dawaj Kuzme, oddam Ci jakiś pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.