Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (2) Toronto Raptors vs (3) Philadelphia 76ers


Julius

Raptors vs Sixers?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors vs Sixers?

    • Raptors w 4
    • Raptors w 5
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7
    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      0
    • Sixers w 6
    • Sixers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ale nie na to liczyli fani Celtów.

Zastopowany rozwój młodzieży.

Kontrakt Haywarda.

Klęska w takim stylu.

Możliwe, że wybrna z tej sytuacji jeszcze i będą mocni za rok.

Tego powinno się życzyć tak dobrze prowadzonej organizacji.

Tyle, że w sezon wchodzili "troszkę" inaczej.

Pół roku ponad później nastroje są zgoła inne.

Boston zawsze kojarzył mi się z kulturą Ale od czasów tradu Allena sprawiają wrażenie, że nie liczy się kto ile serca włoży. A Trade IT jaki by nie był pokazał ze traktują zawodników jako klocki po kolejny tytuł.

Ainge Ty *******

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem zaległosci i stwierdzam ,że Kawhi gra niewiarygodną serię. Żaden tam Durant, Giannis czy inne Jokicie.

Kawhi w tej serii robi 34/10 na efG 62????

Nie wiem jakim cudem ta seria trwa aż tak długo ale poza Siakamem to on w Toronto nie ma żadnego wsparcia . No dobra doceniam to co robi Marc w obronie ale mimo wszystko

Nie wyobrażam sobie jakby miało go zabraknąć w finałach Wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by odpadły Szóstki to faktycznie zmiana trenera możliwe że by uczyniła z nich to samo co zmiana w Bucks.

Przecież mają klocki, poprostu Brown typowo dla siebie z przekroju kariery trenerskiej nie umie sprawić, że zespół gra na miarę swojego potencjału.

Faktycznie win win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Raptors by odpadli w tej serii to może być koniec również dla nich. Po (powiedzmy sobie szczerze) rozczarowującym początku PO, Kawhi może spokojnie znaleźć sobie inne miejsce i Raps będą musieli budować się od początku, gdyż KLow nie jest typem lidera, a Siakam bez wsparcia jako pierwsza opcja może nie dać rady. Ten mecz to jak najbardziej najważniejszy mecz dla obu ekip z wiadomych dla nich powodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz jest bardzo wazny dla obu, ale jednak duzo wieksza presja na Raptors

76ers jak przegrają to nadal mają jeszcze Embiida z Simmonsem na wiele lat (lub tego co za niego przyjdzie 😁) i są w miarę przyjaznym kierunkiem FA nawet jak Butler nie zostanie

jak Raptors przegrają to już raczej definitywny koniec wersji Raptors-contenders 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam cichą nadzieje, że Sixers odpadną i ogarniemy temat Bretta i jakiegoś lepszego coacha w jego miejsce wrzucimy... Ten roster to powinien być contedner z prawdziwego zdarzenia - top3 obron i top3 ofensyw - wydaje się, że jakiś kumaty gośc typu Carlisle nie mialby problemu, aby wepnąć ten roster do finałów. 

Cholernie ciężko się czegoś dzisiaj spodziewać (choć jesli juz to mam przed oczami runy Raptors  i bezradnych, bezcharakternych Sixers) z drugiej strony jak Biid się podkurował i wejdzie na halę uśmiechnięty, z chęcią dokopania Drake'owi i zrobi repaly z G3 to może być ciekawie.

Myślę sobie, że trochę nie fair jest mowienie, że KL nie ma wsparcia, bo jednak Sixers coś tam w tej serii lepiej bronią i też wymagają dobrego bronienia co zżera im paliwko. Trzeba też oddać Brettowi, że 'odkurzył' w PO Lowry'ego, który bywa naprawdę niezly, stały , solidy impact po obu stronach daje też Danny Green, a Siakam 'siadł' odkąd Brett wrzucił na niego Joela. 

Temat Browna jeszcze kończąc - w tej serii wg mnie wyglądał o niebo lepiej niż w Celtics - kilka dobrych decyzji podjął, kilka dobrych spotkań zagraliśmy. 
Karny kutas za brak próby gry Simmonsem na C i Boldenem, czy spróbowania Zhaire zamiast Korkmaza, czy Jonathana Simmonsa. No i wg mnie dobry trener nei powinien przegrywać spotkan w blowoutach, powienien mieć wpływ na zespoł, bo te blowouty to jednak bardziej porażki mentalne niż skillwise. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dapunk20 napisał:

i są w miarę przyjaznym kierunkiem FA nawet jak Butler nie zostanie

Ciężko pozyskiwać FA gdy nie ma się cap space. 

1 godzinę temu, Julius napisał:

No i wg mnie dobry trener nei powinien przegrywać spotkan w blowoutach

Jak Sixers odpadną, to przez słabą grę w ataku poszczególnych zawodników w poszczególnych meczach, nie trenera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Ciężko pozyskiwać FA gdy nie ma się cap space. 

Jak Sixers odpadną, to przez słabą grę w ataku poszczególnych zawodników w poszczególnych meczach, nie trenera. 

... albo przez to że przez całą serię KTOŚ nie potrafi ogarnąć kilku minut odpoczynku dla najlepszego gracza

 

tzn nie to, żebym tutaj zrzucał na niego winę, ale raczej nie ma sensu żeby został tak czy siak.

 

Cytat

Ciężko pozyskiwać FA gdy nie ma się cap space. 

Przecież na 19/20 tylko Embiid Ben,Bolden  i Zhaire wiszą w salary. 

 



[Murphy] Your officials for Raptors-76ers Game 7 are Scott Foster, Tony Brothers, and Jason Phillips. 

 

lololo, dali Brothersa z którym Raptors mają niezłą kose i Fostera po G7 w WCF zeszłego roku, śmiesznie w sumie ;d

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy Brown powinien zostać, to pewnie inna sprawa: niby nie, ale mam wątpliwości czy są dobre, realne opcje za niego - tak sobie oglądam tą serię i Sixers grają mniej więcej to co powinni grać minus indywidualna gra w ataku liderów minus Embiid w G5. Co najwyżej tego Boldena na centrze szkoda, ale nie wiem, czy coś by to pomogło, bo z Nets wyglądało to słabo. Nurse'a za tą serię można byłoby krytykować dużo bardziej tak szczerze powiedziawszy w tym momencie. Zobaczymy po G7, tu mnie nie zdziwi żaden rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmf, ja uważam ze bardzo dobry trener ma autorytet o nie przejdzie c***owy effort. Ponad to dobry trener wyciąga graczy z kapelusza i potrafi zrobić z danego skilla zrobić ważny element gry teamu. 

Brett nie jest zły, jest na tle ligowym niezły lub dobry, ale wydaje się być coaxhem na poziomie mistrzowskiego teamu. Simmons jako dunker i Nom factor w Po - - potencjalny Max player - słabo, wydaje mi się ze ma za dużo atutów żeby sprowadzać go do roli jaka chce przypisać mu twój rywal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop chyba kiedyś przegrał WCF brutalnym sweepem z gigantycznymi blowoutami. Sixers zepsuli G1, ale potem poszły adjustments, i G5, gdzie Embiid wyglądał jak zwłoki, więc i tak nic z tego by nie było. Gdyby przed serią ktoś powiedział, że przy słabej grze w ataku Embiida, Simmonsa i Harrisa - Sixers będą mieli G7 po bardzo wyrównanej serii - nikt by raczej nie potraktował tego na poważnie. Może Brown powinien wylecieć, ale ta seria rozgrywa się (i IMHO rozegra się do końca) w ofensywnej produkcji poszczególnych zawodników, a to czy np. Harris będzie trafiać open 3s, Embiid będzie dobrze się czuł, a Simmons będzie akurat agresywny, to już kwestia dyspozycji indywidualnej gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Brett zakończył 2 połowę - na posiadanie w obronie wpuscił Mnroee, który zaatakowany przez Lowrego dał im 2+1, chwile pozniej wchodzi znowu Biid.
Generalnie przez półtora kwarty 0 Biida w post, za to dają mu trójki (niespodzianka) i spudłował chyba z 5 , odkąd spróbwali cos mu dogrywać i łapie double teamy wygląda to znacznie lepiej, ale majac taki roster i oddajac szacun dobrej obronie Raps - nei powinnismy konczyc połowy poniżej 50pkt.

Na tą chwilę wygląda raczej na Raptors bo jak bedziemi isc h2h to załatwi to na finiszu Kwahi, sporo też gwiżdżą na korzyść Raps i to raczej soft gwizdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.