Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WEST 1st round: (4) Houston Rockets vs (5) Utah Jazz


dapunk20

Rockets vs Jazz  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rw30 napisał:

 

 

skoro juz o tym, to kolejny raz w tym roku widzimy o ile lepsze by bylo granie 1st rd wlasnie best of 5

Pamiętasz Sonics- Nuggets??? Sonics z pierwszej pozycji, prowadzili 2-0 i przejebali 2-3. Ja przyznam szczerze, że pamiętam to jak za mgłą, ale obejrzałem co mogłem na youtube (sponsorowana reklama, dzisiaj pijemy) i k****, to było coś. Dzisiaj mam wrażenie, że emocje są mniejsze, albo ja jestem starszy i smutniejszy. XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

 

 

skoro juz o tym, to kolejny raz w tym roku widzimy o ile lepsze by bylo granie 1st rd wlasnie best of 5

Czy ja wiem? Po prostu słaby rok i wyjątkowo duże dysproporcje między drużynami, ale raczej w poprzednich latach nikt nawet nie myślał, by tak stwierdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rw30 napisał:

skoro juz o tym, to kolejny raz w tym roku widzimy o ile lepsze by bylo granie 1st rd wlasnie best of 5

Dla kogo lepsze?

seria best of 5 vs best of 7 w pierwszej rundzie to potencjalnie 16 spotkań mniej o oznacza mniej $. Inna sprawa, że best of 5 w przypadku przegrania jednego z dwóch pierwszych spotkań przez wyżej rozstawiony zespół promuje ten słaby zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że Mitchell to sophmore i że Rockets to nie są  Knicks ale nie wmówicie mi że coś takiego jest akceptowalne i wytłumaczalne. Praktycznie w pojedynke gość nie dał szans Jazz na walkę w tej serii

może na w pół ze Snyderem, który zamiast grać Favorsem dał 30 minut bezużytecznemu Gobertowi.

btw czy tylko ja mam wrażenie że Harden w PO o ile w ataku różnie to bywa to w obronie gra 3 poziomy lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dapunk20 napisał:

Ja rozumiem że Mitchell to sophmore i że Rockets to nie są  Knicks ale nie wmówicie mi że coś takiego jest akceptowalne i wytłumaczalne. Praktycznie w pojedynke gość nie dał szans Jazz na walkę w tej serii

może na w pół ze Snyderem, który zamiast grać Favorsem dał 30 minut bezużytecznemu Gobertowi.

btw czy tylko ja mam wrażenie że Harden w PO o ile w ataku różnie to bywa to w obronie gra 3 poziomy lepiej ?

ty nic nie rozumiesz spierda i gop to są nasi herosi i got/hof :P a co do hardena to patrząc przez pryzmat rs możliwe, w sensie jak najpierw nic nie bronisz to później wszystko jest in+ :)

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Eh Mitchell ... Wariat chyba szampana otworzył :) 

 

szkoda serii, Jazz powinni wygrać G3-5 , no ale zabrakło opierzonego lidera :) ten airball za 3 Rubio na 1:15 do końca to eh#2 - ale Rubio był dzisiaj bardzo dobry wiec mu wybaczam;)

i sobie korkiem w łeb przypierdo... stąd ta forma rzutowa :) za rok jak się opierzy to dociągnie do 35% w po, ale luz ja Rickiemy też wybaczam 😝

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

szkoda serii, Jazz powinni wygrać G3-5 , no ale zabrakło opierzonego lidera :) ten airball za 3 Rubio na 1:15 do końca to eh#2 - ale Rubio był dzisiaj bardzo dobry wiec mu wybaczam;

I co w serii powinno być 3-2 dla Jazz?

Przecież gdyby Jazz wygrali G3 to G4 wyglądało by inaczej nie mówiąc już o G5.

Sztab Jazz popełnił błąd z założeniami obronnymi w dwóch pierwszych spotkaniach i to ustawiło serie. Mitchell musi się jeszcze sporo nauczyć, bo o ile w RS daje sobie radę to w PO gdy obrona jest o wiele lepiej przygotowana to wygląda to trochę biednie. Młody jest może się nauczy.

Jazz walczyli dzielnie, ale Rox to lepszy zespół i tyle.

Trzeba czekać kto awansuje z pojedynku Warriors - LAC 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

No, do zwolnienia ten Snyder ewidentnie. I to jak najszybciej, dopóki w Lakers vacat. ;]

to że dla Lakers nawet Snyder był by git, nie zmienia faktu że dał ciała w tych po, i nie po raz pierwszy pokazał ze jajca to może miał w święconce :P

5 38.6 32.1 25.6 72.7 5.0 3.2 0.2 1.6 3.0 4.2

21.4  stat line Michella z tych po; jak to nie jest epick fail to nie wiem jak można zagrać gorzej, gdyby Ricki zagrał choć podobnie by po nim jechano do upadłego

 

5 30.4 59.4 0.0 78.3 10.2 1.4 2.6 0.6 3.2 1.8 11.2 Tu mamy Goba, niby lepiej, ale patrząc na jego rolę i to jak obniżył loty po rs, i jak na jego tle tego niedoszłego asg wypadł ten "zwykły" rols Capela, to mamy obraz rzeczy 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej niż Mitchella winiłbym budowę drużyny, bo jeśli oprócz rzeczonego sophomore'a w składzie jest pół ballhandlera grożącego rzutem za 3 to w Playoffach robią się problemy :) Już nie wspominając o procentach rzutów spot up. Mój zajebisty i nieomylny ( ;) ) eyetest mówi, że do penetracji Mitchella ciągle była masa pomocy.

Mógł trafić więcej? Mógł. Co nie zmienia, że to nadal jeden z najbardziej perspektywicznych młodych w lidze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.