Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, rotoworld podaje że ma możliwość pracy i areszt domowy - work release i home confindment (mogą być literówki) Więc chyba można uznać że gra te PO... Jeżeli Knicks się dostaną 😛

No ale opaskę na kostkę to na bank będzie mial

Edit: ergo nie może dużo biegać bo będzie pipczeć 😛

 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Sugerujesz, że wyroki niezawisłych sądów są zależne od wyników spotkań w NBA? :D

Właśnie się dokopalem że, o dziwo, tak;) 

As part of the sentencing, the judge ruled Beasley will NOT have to serve the time during the NBA season ... setting a tentative May 26 date to report to the jail.

1 minutę temu, eMeS napisał:

Nie no, rotoworld podaje że ma możliwość pracy i areszt domowy - work release i home confindment (mogą być literówki) Więc chyba można uznać że gra te PO... Jeżeli Knicks się dostaną 😛

No ale opaskę na kostkę to na bank będzie mial

No to jest generalnie dyskusyjna kwestia bo jak u nas ktoś się polamie w po rl NBA choć u nas w nich nie gra to liczymy że jest polamany, czasem nawet cały rok, więc w sumie to byłby trochę Dziwny wyjątek że ktoś jest w "więzieniu" A u nas w tym czasie gra:) 

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czyli prawdopodobnie Knicks bez Malika w PO. Śmiesznie wyszło :)

Myślę że najlepiej będzie jak Rada podejmie decyzję żeby nie było wątpliwości. 

@Alonzo zajmiesz się tym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No to jest generalnie dyskusyjna kwestia bo jak u nas ktoś się polamie w po rl NBA choć u nas w nich nie gra to liczymy że jest polamany, czasem nawet cały rok, więc w sumie to byłby trochę Dziwny wyjątek że ktoś jest w "więzieniu" A u nas w tym czasie gra:) 

Tzn ja to rozumiem tak, że jakby MIN weszła do PO to dzięki work release Malik mógłby zagrać. Może uczęszczac do swojego miejsca pracy. Jeżeli jest inaczej, to oczywiście, że w nyk też siedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

Tzn ja to rozumiem tak, że jakby MIN weszła do PO to dzięki work release Malik mógłby zagrać. Może uczęszczac do swojego miejsca pracy. Jeżeli jest inaczej, to oczywiście, że w nyk też siedzi 

Jakby min weszła do po to by zaczął karę później po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Work_release

Znawca nie jestem, niech się wypowie ktoś kompetentniejszy, ale work release option dla mnie oznacza, że Malik gra

 

mysle, ze juz samo logiczne rozumowanie nakazuje wysnuć wniosek od czego uzaelzniony jest termin rozpcozecia wykonania kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

mysle, ze juz samo logiczne rozumowanie nakazuje wysnuć wniosek od czego uzaelzniony jest termin rozpcozecia wykonania kary

Coś czuję ze będzie ankieta w tej sprawie 😛

Natomiast nawet w przypadku przyjęcia rozpoczęcia wyroku tak jak irl, Malik w meczach domowych na bank może grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Malika to jako Radny wyrażę swoje zdanie po przeczytaniu całości. Malik na pewno będzie grał u nas w playoffs. To raczej logiczne i wynika z tego co pisaliście powyżej, ale po ostatnim meczu idzie na 120 dni do pierdla. Jeśli to będzie 7 mecz finałów czyli załóżmy koniec Czerwca, to Malik do końca Października oglądał będzie świat zza krat. Innymi słowy, jeśli następny sezon zacznie się w połowie Października, Knicks dotrą do finału to jedyną konsekwencją dla @człowiek...morza będzie absencja gracza przez pierwsze dwa tygodnie sezonu. Jeśli Knicks odpadną wcześniej, to wiadomo jak to będzie liczone. 

Takie jest moje obiektywne zdanie jako GMa i Radnego. Niech inni Radni też się wypowiedzą, ale nie sądzę aby w tym przypadku była konieczna ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Co do Malika to jako Radny wyrażę swoje zdanie po przeczytaniu całości. Malik na pewno będzie grał u nas w playoffs. To raczej logiczne i wynika z tego co pisaliście powyżej, ale po ostatnim meczu idzie na 120 dni do pierdla. Jeśli to będzie 7 mecz finałów czyli załóżmy koniec Czerwca, to Malik do końca Października oglądał będzie świat zza krat. Innymi słowy, jeśli następny sezon zacznie się w połowie Października, Knicks dotrą do finału to jedyną konsekwencją dla @człowiek...morza będzie absencja gracza przez pierwsze dwa tygodnie sezonu. Jeśli Knicks odpadną wcześniej, to wiadomo jak to będzie liczone. 

Takie jest moje obiektywne zdanie jako GMa i Radnego. Niech inni Radni też się wypowiedzą, ale nie sądzę aby w tym przypadku była konieczna ankieta.

Jeszcze raz się powtórzę - on nie będzie oglądał świata zza krat. Będzie siedział w areszcie domowym i będzie mógł grać w meczach domowych, bo ma przepustkę na pracę.

Nie tak dawno był chyba podobny casus z KCP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Jeszcze raz się powtórzę - on nie będzie oglądał świata zza krat. Będzie siedział w areszcie domowym i będzie mógł grać w meczach domowych, bo ma przepustkę na pracę.

Nie tak dawno był chyba podobny casus z KCP

Czyli generalnie jedyne na czym się może skończyć to na tym, że na wyjazdówki przez dwa tygodnie nie będzie jeździł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, karpik napisał:

Od Robinsona czy Harrisa nie możesz podwajać i pomimo tego, że mogą w PO oddać w meczu np 5 rzutów, to i tak będą mieć większy impakt od Malika.

teraz dopiero zauwazylem.

jeżeli twoim pomysłem jest zostawianie beasleya to powodzenia

oczywiscie daje wiekszy impact. jest lepszym zawodnikiem, na wyzszej polce

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.