Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

fakt, że tworzy się dyskusja jasno wskazuje, ze dzieli ich niewiele w poziomie gry:)

 

no i jeden gra za 10 mln a drugi za 30. tu ewentualnie ich dzieli wiele xd

Marne prawo, szkoda ze nie stać Cię na więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Dwie czarne dziury, ale Booker przynajmniej kreuje się sam;)

Teraz dopiero skumałem, że chodzi o Malik Beasley i Devin Booker.

Znaczy, że łyknąłeś tak mocno propagandę człowieka morza o tym jak jest świetny off-ball że uważasz, że Malik nie potrafi się sam kreować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Teraz dopiero skumałem, że chodzi o Malik Beasley i Devin Booker.

Znaczy, że łyknąłeś tak mocno propagandę człowieka morza o tym jak jest świetny off-ball że uważasz, że Malik nie potrafi się sam kreować?

jprdl jaka propaganda?! beasley to przede wszystkim swietny off-ball. 

wiadomo, ze cos tam kreuje samemu sobie, ale nie tu lezy jego glowny atut

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nic nie łyknąłem, Beasley jest przecież lekko above average offball playerem, gdzie mu tam do elite typów w tej kwestii, a jako sam się kreujący grubo poniżej średniej.

W sensie potrafi dojść do rzutu tylko wuja z tego jest.

biore go przed elite typami w tej kwestii, bo on w przeciwienstwie do nich nie zniknie w PO, bo oberuje cos wiecej niz tylko trojki.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Zamierzasz to pisać 100 razy wiedząc, że nic tu nie będzie sprawdzone, skoro w tych PO w RL nie zagra i licząc, że ktoś to kupi zawczasu;) ?

nie. pisze co uwazam i tyle.

a i wrzucilem notke szanownego dzienniakrza na ten temat, ergo nie jest to tylko moje spojrzenie

w sensie moim zdaniem beasley to idealny ofensywnie fit do big3 w ataku na PO. i jestem gotow tego bronic jak niepodleglosci

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Dla rywali owszem, Beasley nie oddający piłki tylko rzucający co popadnie zamiast Kawhiego czy Davisa to doskonała wiadomość.

beasley ciągle w ruchu (przez co obrońca musi być ciągle skuipiony), biegający po zasłonach, rzucający z otwartych pozycji lub robiący przestrzeń dla liderów.

ja widze to tak

w twoim toku myslenia robinson harris itd rowniez rzucaja wszystko co popadnie (tyllko przez swoje ograniczenia maja ku temu mniej mozliwosci), a to oczywiscie nie jest uczciwe postawienie sytuacji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

beasley ciągle w ruchu (przez co obrońca musi być ciągle skuipiony), biegający po zasłonach, rzucający z otwartych pozycji lub robiący przestrzeń dla liderów.

Nie może tyle biegać, bo mu opaska na nodze zapiszczy i przyjedzie policja 😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Nie może tyle biegać, bo mu opaska na nodze zapiszczy i przyjedzie policja 😛

 

ja mam nadzieje, ze u nas jednak bedzie uznane, ze gra w PO, skoro z sota zakoncy sezon wczesniej hah :D (czegos takiego jeszze nie grali xddddd)

 Minnesota Timberwolves guard Malik Beasley was sentenced to 120 days in jail on Tuesday as a result of his arrest in September of 2020. The sentence will be served after the current NBA season. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja mam nadzieje, ze u nas jednak bedzie uznane, ze gra w PO, skoro z sota zakoncy sezon wczesniej hah :D (czegos takiego jeszze nie grali xddddd)

 Minnesota Timberwolves guard Malik Beasley was sentenced to 120 days in jail on Tuesday as a result of his arrest in September of 2020. The sentence will be served after the current NBA season. 

Ni c***a, idzie siedzieć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja mam nadzieje, ze u nas jednak bedzie uznane, ze gra w PO, skoro z sota zakoncy sezon wczesniej hah :D (czegos takiego jeszze nie grali xddddd)

 Minnesota Timberwolves guard Malik Beasley was sentenced to 120 days in jail on Tuesday as a result of his arrest in September of 2020. The sentence will be served after the current NBA season. 

Ale termin oddawania kary ma coś wspólnego z terminarza NBA czy wynikiem Minnesoty? Bo z tego co widzę to ma ustawiony początek odbywania kary na 26 mają czyli po play-in w trakcie 1 rundy a przecież chyba sędzia nie ustalał daty rozpoczęcia kary na podstawie szans wolves na playoffs? Tzn ta informacja że po sezonie wynika z tego że ustalono termin 26 mają a nie z tego że czekają na niego bo teraz gra i nie może poniesc kary. Czy masz jakieś inne informacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja mam nadzieje, ze u nas jednak bedzie uznane, ze gra w PO, skoro z sota zakoncy sezon wczesniej hah :D (czegos takiego jeszze nie grali xddddd)

 Minnesota Timberwolves guard Malik Beasley was sentenced to 120 days in jail on Tuesday as a result of his arrest in September of 2020. The sentence will be served after the current NBA season. 

Sugerujesz, że wyroki niezawisłych sądów są zależne od wyników spotkań w NBA? :D

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.