Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

wkleiłem, bo Alonzo kiedyś sypał tekstami Kwiatka jako argument pod swoje tezy, może się nawróci...

1 minutę temu, Eld napisał:

Sztuka grania w koszykówkę głównie polega na bycie zespołowym jak np. Jokić czy LeBron. Kyrie w meczu z Cavs w żaden sposób nie był zespołowym graczem.

<musk_rozje***y>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie sądze

Irving ma swój świat który ciężko zrozumieć zwykłemu zjadaczowi chleba - Kwiatek nawet nie próbuje z tego co go czytam i słucham zrozumieć Kyriego - przynajmniej nie chce o tym pisać i mówić publicznie.. 

..zatem..

Kwiatek ironizuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Irving ma swój świat który ciężko zrozumieć zwykłemu zjadaczowi chleba - Kwiatek nawet nie próbuje z tego co go czytam i słucham zrozumieć Kyriego - przynajmniej nie chce o tym pisać i mówić publicznie.. 

..zatem..

Kwiatek ironizuje :) 

nie, imo pisał o Kyrie koszykarzu po prostu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

uprzejmie prosze powsstrzymac sie od klamstw i nie podpuszczac alonzo, ktory lyk wszystko jak pelikan

kłamiesz to Ty - zawodnikom prosto w twarz :D a później machasz umową zapaćkaną korektorem, mówiąc przy tym "ale na piśmie nic nie ma" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

widze standardowo koalicja przeciw GOAT'OWI i Knicks sie zbiera haha

ciezko byc czasem najlepszym 😕

zamiast zajmować się glupotami, podziwiajcie

 

No Panie Gołt ja tam zamierzam Tobie liczyć 20min. śr. w rotacji Melo + do tego obrona Irvinga i Beasleya i to już nie wygląda tak różowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

No Panie Gołt ja tam zamierzam Tobie liczyć 20min. śr. w rotacji Melo + do tego obrona Irvinga i Beasleya i to już nie wygląda tak różowo :) 

no to może czas skończyć z braniem w żart, a poważnie zająć się wnioskiem o zablokowanie CI możliwości glosowania na knicks

tenor.png

W dniu 17.12.2020 o 11:51, eMeS napisał:

W sensie znajdą się jeżeli inni wypadną, tak? TYPOWE - oddałeś go (ale do kontendera więc się nie liczy), próbujesz go podpisać tylko na rok (z nadzieją że za rok już nie będzie grał), nie zadeklarujesz się co do jego roli, bo potem ciężko się bedzie wycofać. Jak najmniej deklaracji, nic pewnego, elo elo, Melo kocha Knicks :P Ślepo najwidoczniej.

Powiedz, że będzie 6th manem, tak jak w Portland i wycofuje się z wyścigu

 

W dniu 17.12.2020 o 11:58, człowiek...morza napisał:

bo ja nie mam zamiaru mamić i oszukiwać jak co poniektórzy tutaj.

sezon jest długi, do tego covid (wiec wiadomo,z e zawodnicy beda co chwila wypadac). minuty na pewno sie znajda

a oddałem go na jego życzenie. szukał gry o wynik. 

u ciebei tez nie bedzie 6thmanem. mamisz ludzi.

probuje go podpisac na tyle na ile bedzie chcial. traktuje go jak legende. watpie by przy tym ile zarobil, to czy ma PO czy nie bylo dla nigo warunkiem decyzyjnym (na 2.5 mln). 

  •  

 

JESTEŚCIE BEZCZELNYMI KŁAMCAMI

RADA POWINNA SIĘ TYM ZAJAC I WYMIERZYC KARY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści edytowanych postów niestety przywracać się nie da, ale usunięte posty jak najbardziej tak. Zaraz zobaczymy w archiwum adminów co ten CM wywalił :).

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

tenor.png

JESTEŚCIE BEZCZELNYMI KŁAMCAMI

RADA POWINNA SIĘ TYM ZAJAC I WYMIERZYC KARY

Wymierzymy. Nic się nie martw.

Za obrażanie innych GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

Boże, jaka kultura w tym jabłku panuje. "Wypierdalaj, spierdalaj, pierdolnięty" - wprost od CMa.

@MarcusCamby @karpik @ozzy110 @Alonzo zamierzamy takie zachowanie tolerować?

Może by mu przylepić ze 24h ciszy radiowej do tyłka? I Wojnarowi? Ot spokojnie sobie wtedy o Knicks podyskutujemy, poprosimy Alonzo o jakąś rozprawkę, a on będzie siedział, czytał i słowem skomentować nie będzie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Eld, zluzuj rajty

Dres jeśli już coś. I jestem luźny jak nigdy :). Nawet nie zamierzam się wdawać z człowiekiem...bez kultury w jakąkolwiek polemikę. Chce robić wiochę ze swojej drużyny? Śmiało. Jak bym chciał to zrobić, to bym się nikogo o zdanie nie pytał, a tak to chętnie wysłucham opinii innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.