Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Jako że naprawdę słabo ogarniam co się dzieje w ostatnich dniach w NBA to nie skumalem żartu:) jakieś td Bielica zarzucił czy aż taki pomór masz na ballhandlerach?

Ale dowcipnie by było jakby Hornets jednak na 2 seedzie RS skończyli, przy takich oslabieniach i tak Sixers lub Hornets weszliby do 2r, a 2 z 4 Heat, Knicks, Magic, Raptors już nie :)

ale Ty wiesz, że w II rundzie masz Houston z Łotyszem i Bamem pod koszem ;) a w I Aytona z Bryantem możesz trafić :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

 

Ale dowcipnie by było jakby Hornets jednak na 2 seedzie RS skończyli, przy takich oslabieniach i tak Sixers lub Hornets weszliby do 2r, a 2 z 4 Heat, Knicks, Magic, Raptors już nie :)

Raczej się na to nie zanosi bo okazuje się że Westbrook pauzował już na kampusie z powodu tego urazu więc Russella mam tylko w 4 meczach i cały czas bez sabonisa więc nawet wybitny Warren i świetni rolesi raczej na 2 miejsce nie wystarcza a  i na 3 może być mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Raczej się na to nie zanosi bo okazuje się że Westbrook pauzował już na kampusie z powodu tego urazu więc Russella mam tylko w 4 meczach i cały czas bez sabonisa więc nawet wybitny Warren i świetni rolesi raczej na 2 miejsce nie wystarcza a  i na 3 może być mało. 

nie no warren kozak, na 3 starczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

ja tam bym Westiego nie lekceważył, w poprzednich playoffs nawet operacja mu nie przeszkodziła zagrać u nas w dwóch rundach playoffs ;) 

spoko, ogolnie kolo c***a mi lata na kogo trafie, ale fajnie jakbym oszczedził sobie czasu na pisaniu dlaczego najlepszy gracz ligi+najlepsza druga opcja w lidze to gwarant zwycięstwa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

spoko, ogolnie kolo c***a mi lata na kogo trafie, ale fajnie jakbym oszczedził sobie czasu na pisaniu dlaczego najlepszy gracz ligi+najlepsza druga opcja w lidze to gwarant zwycięstwa

Gdyby tak było, to po co my drużyny budujemy? Wystarczy 5 GMów, wybiorą sobie graczy z top10 (szkoda dobierać 3, czy dalszych graczy ;) i można robić playoffy  ) Zresztą moje zdanie znasz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle sens powoływać się na te mecze z bubble?

Przecież nawet jak patrzę po swoich graczach. Javonte Green mój two-way, którego pewnie 90% z Was nie zna był dziś pierwszą opcją Celtics i zdobył 23 punkty. Oczywiście career high, podobnie jak wcześniej u Harry Gilesa. Dobre mecze miał Dzanan Musa. Burks grający w niektórych meczach jako pierwsza opcja Sixers i to na jakiś chorych procentach skuteczności ( 14,3 pts - 69,2 TS% ). Wychodzi, że gdybym grał w PO to mógłbym go sprzedawać jako legit drugą/trzecią opcję PO teamu.

90% ligi odpuściła totalnie w oczekiwaniu na PO. Nie wiem ciężko mi brać na poważnie tą końcówkę i kierować się tutaj rzekomą formą. A słucham opinię, że Spurs powinni obronić PO, bo mają Keldona Johnsona. Szanujmy się...

W interesie Ignazza jest utrzymać narracje, że wszystko dzieje się tak samo i wtedy te 2W może obronić. Problem w tym, że u Nas miało nie być shut down...teoretycznie LeBron powinien z siebie dawać cały czas, chociaż te 80-90% impactu...I tak samo z całą resztą gwiazd i elite rolesów. Ciekaw jestem jak to widzi reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jest w ogóle sens powoływać się na te mecze z bubble?

Przecież nawet jak patrzę po swoich graczach. Javonte Green mój two-way, którego pewnie 90% z Was nie zna był dziś pierwszą opcją Celtics i zdobył 23 punkty. Oczywiście career high, podobnie jak wcześniej u Harry Gilesa. Dobre mecze miał Dzanan Musa. Burks grający w niektórych meczach jako pierwsza opcja Sixers i to na jakiś chorych procentach skuteczności ( 14,3 pts - 69,2 TS% ). Wychodzi, że gdybym grał w PO to mógłbym go sprzedawać jako legit drugą/trzecią opcję PO teamu.

90% ligi odpuściła totalnie w oczekiwaniu na PO. Nie wiem ciężko mi brać na poważnie tą końcówkę i kierować się tutaj rzekomą formą. A słucham opinię, że Spurs powinni obronić PO, bo mają Keldona Johnsona. Szanujmy się...

W interesie Ignazza jest utrzymać narracje, że wszystko dzieje się tak samo i wtedy te 2W może obronić. Problem w tym, że u Nas miało nie być shut down...teoretycznie LeBron powinien z siebie dawać cały czas, chociaż te 80-90% impactu...I tak samo z całą resztą gwiazd i elite rolesów. Ciekaw jestem jak to widzi reszta.

ja przyjąłem taktykę, że na maxa grają drużyny te, które mają o co - a więc rozstawienie przed playoffs i sam awans do playoffs. Zatem juz na starcie - Atlanta, Boston, Chicago i Oklahoma grają z nieco mniejszym zaangażowaniem (choc formę graczy Thunder doceniam). Pierwsze 3-4 mecze drużyny raczej walczą w pełnych składach (chyba że kontuzja). Później odpuszczać zaczynają drużyny, które wiedzą, że ich seed się nie zmieni (robię mecz po meczu na bieżąco więc nie mam z tym problemu, ale przykładowo Lakers i Milwaukee są pewni 1 seedu, czy 76ers po kontuzji Simmonsa i Embiida są u mnie na 7, a co za tym idzie Knicks na 6. Ważni gracze - jak już muszą dostają wolne w b2b (19 z 22 teamów w rl przegrało przynajmniej 1 mecz b2b w rl); W ostatnim meczu prawie wszyscy - z wyjątkiem tych teamów, które walczą na Wschodzie o 2-5 i na Zachodzie o 7-9 dają wolne swoim podstawowym graczom. Oczywiście głębsze teamy maja większą możliwość rotacji graczy, węższe są bardziej ograniczone. Statsy przy shut downach są niemiarodajne, bo gracze czasami grają tylko po kilkanaście minut. U graczy spoza bąbla liczę przeważnie po śr. 1 shut downie też w zależności od sytuacji drużyny.  No i oczywiście bazuję na kalendarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jest w ogóle sens powoływać się na te mecze z bubble?

Przecież nawet jak patrzę po swoich graczach. Javonte Green mój two-way, którego pewnie 90% z Was nie zna był dziś pierwszą opcją Celtics i zdobył 23 punkty. Oczywiście career high, podobnie jak wcześniej u Harry Gilesa. Dobre mecze miał Dzanan Musa. Burks grający w niektórych meczach jako pierwsza opcja Sixers i to na jakiś chorych procentach skuteczności ( 14,3 pts - 69,2 TS% ). Wychodzi, że gdybym grał w PO to mógłbym go sprzedawać jako legit drugą/trzecią opcję PO teamu.

90% ligi odpuściła totalnie w oczekiwaniu na PO. Nie wiem ciężko mi brać na poważnie tą końcówkę i kierować się tutaj rzekomą formą. A słucham opinię, że Spurs powinni obronić PO, bo mają Keldona Johnsona. Szanujmy się...

W interesie Ignazza jest utrzymać narracje, że wszystko dzieje się tak samo i wtedy te 2W może obronić. Problem w tym, że u Nas miało nie być shut down...teoretycznie LeBron powinien z siebie dawać cały czas, chociaż te 80-90% impactu...I tak samo z całą resztą gwiazd i elite rolesów. Ciekaw jestem jak to widzi reszta.

Jezeli jeden gwiazdor i jeden lawkowicz grają na 33% FG i 25%3 a inny na 50&45% to mimo ze nie każdy daje z siebie wszystko jest to pewna wskazówka choc nie prawda objawiona na temat formy danego gracza jak przepracował coVid i jak się przyłożył do gier. W moim interesie jest wykazać jak jest czyli nie tylko jak sugerujesz wszystko dzieje się tak samo ale i to ze może to plus 2 rośnie. Dlaczego? Bo jeden gracz przytył drugiemu nie wpada a tak się złożyło ze na tym tle moim wyjątkowo w bąblu przybyło skutecznosci pewności i minut. Dlaczego mam ignorować kłopoty innych i walczyć o status quo? Takie założenia to mozemy zrobić do formy Johna Collinsa ze grałby dalej najlepsze mecze kariery jak w lutym marcu. 
 

Ps. Fetuje Keldona Johnsona ale go nie mam. @RonnieArtestics

@MarcusCamby tyle razy cmokałes z zachwytem nad jakimś kasztanem a serio go nie doceniasz. 
budujemy składy w oparciu o różne założenia. Obecnie w sierpniu mamy różne zespoły. Nie moja wina ze moim się bardziej chce i trafili z forma od Gaya do Eubenksa ale poprzez graczy tez innych klubów niż spurs. 
 

forum jest po to aby oczywiście dyskutować wiec częściowo mnie przekonałeś ze po staremu jest jak piszesz ze spurs są plus dwa nad reszta stawki. Dla mnie sprawa otwarta jest ewentualnie czy nie nadrobili jeszcze przewagi bo trafili z forma. Dla Ciebie po staremu seed 7. Ok jak dla mnie ;)

 

ps. Keldona porównuje się do wczesnego Leonarda z ta roznica ze mechanikę rzutu ma naturalna podczas gdy KL2 był na tym etapie bardziej surowy i miał mechaniczne ruchy trenowane jak robot. Keldon ma równie mocna etykę pracy i jezeli uważasz ze to nieistotny gracz to proszę napisz do gm Indiany i pozyskaj go za któregoś gracza nad którym cmokasz. Uważam ze będzie ciężko. 

@Qcin_69 w meczu Z jazz możesz popatrzeć na pewnego przystojnego młodziutkiego białego Adonisa. Warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keldon dostał solidne minuty pierwszy raz w karierze i na tle dosyć mocnych przeciwników w 25 minut: 13/5,5 ale na bajecznych skutecznosciach 63/71/81 

tak tak mała próbka 8 spotkań 1,4/2 rzutu za trzy daje 71,4 skutecznosci z dystansu a przecież jego główna zaleta to penetrację mocne wbicia pod kosz i bardzo dobra obrona zarówno mtm jak i zespołowa. 

To tylko 10 trójek trafionych ale z nim na parkiecie spurs byli mocno na plusie i nie mieli kłopotów w obronie. 

Edit. Widzę ze bb nie dodało jeszcze meczu z nocy wiec cyfry będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Pochylić się będzie trzeba nad tymi co u nas walczą na szczęście nie ma tego wiele, bo 7 teamów, ale ogólnie to żaden wyznacznik na PO, bo to był trochę preseason. Więc się będzie oceniało PO, a dla tych co w PO nie grają cały RS i tyle. Podobnie play-in.

Mnie mimo wszystko zdziwiło ze liga wypuściła taki bubel i pozwoliła na takie luźne podejście do walki dając mocno wybrakowany produkt. Rozumiem ze PO i zdrowie są najważniejsze ale gruba przesada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.