Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Good point. I nie uwierzysz ale auto korekta wpisała mi Oubre. Serio. 

W słowie oint jak mi nie wbiło P

A Oubre miał kozacki trymestr - najlepszy w swojej karierze. :) 

Dopiero teraz to zauważyłem - obaj i Mitchell i Lowry (notabene All Starzy) byli w 2T moimi liderami przecież + KAT w połowie trymestru. Ich teamy miały czołowe miejsca w 2T, a my przecież bierzemy pod uwagę grę liderów. Dużo tego, a nie chcę tego wałkować, bo już po wynikach, ale bilanse obu ekip sporo jednak mówią o ich grze. Dlatego wrzuciłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ech. Alonzo nie umiesz w BeGMową propagandę narracje :(

Wiem :) Za uczciwy jestem.

Co ciekawe największy hejt był na Oubre w jego najlepszym trymestrze :) Propaganda zbiera u nas niesamowite żniwa ;) 

A ch^#wy Mitchell wykręcił z drużyną lepszy bilans w 2T niż boski Jokic :D i jeszcze tego "szmaciarza" do ASG wybrali 😂

 

Po kontuzjach Capeli i Fourniera oraz wzmocnieniu Chrisem Paulem Indiany, Sylwkowi będzie ciężko nawiązać walkę o playoffs. Ciekawe jak u nas zostanie odebrany tak haniebny proceder jak brak Hardena w playoffs. 🤨

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

A ch^#wy Mitchell wykręcił z drużyną lepszy bilans w 2T niż boski Jokic :D i jeszcze tego "szmaciarza" do ASG wybrali

Idąc tą narracją, to Towns wykręcił niższy bilans niż Alec Burks :) Że o jakimś Valanciunasie nie wspomnę :P

A tak serio. Mitchell nie był najlepszym graczem Jazz tego trymestru, śmiem twierdzić, że nie był nawet w pierwszej trójce :) Jokic po kiepskim pierwszym trzymestrze, utrzymał zespół na tym samym poziomie, mimo sporej ilości kontuzji w drużynie.

Znowu wystawiasz się na strzał, bo sięgasz po kiepskie argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

I Tyus Jones. Nie zapominaj o kosmicznym Tyusie :)

jadącym na pleckach Meltona I Wspaniałego, Tyus lepszy w tym trymestrze ;) za to Brooks i Morant w okrutnym slumpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Idąc tą narracją, to Towns wykręcił niższy bilans niż Alec Burks :) Że o jakimś Valanciunasie nie wspomnę :P

A tak serio. Mitchell nie był najlepszym graczem Jazz tego trymestru, śmiem twierdzić, że nie był nawet w pierwszej trójce :) Jokic po kiepskim pierwszym trzymestrze, utrzymał zespół na tym samym poziomie, mimo sporej ilości kontuzji w drużynie.

Znowu wystawiasz się na strzał, bo sięgasz po kiepskie argumenty :)

Rozumiem, że chodzi Tobie o Ingelsa :) Był świetny - to nie podlega żadnym dyskusjom. ;) 

ale naprawdę myślisz, że bez Mitchella 23pkt. wykręciliby taki bilans? No i dobra gra Inglesa zbiegła się z nieobecnością Conleya. Sądzisz, że w naszych Nuggets udałoby się połączyć przy Joku taką grę Inglesa? 

Zresztą uważam, że nasi Kings zasługiwali na nieco lepszy bilans z Gobertem na słabszym Zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Zresztą uważam, że nasi Kings zasługiwali na nieco lepszy bilans z Gobertem na słabszym Zachodzie. 

center typu Gobert żyje z kreatora i ofensywnych zbiórek a Rubio był w mega slumpie, no i sorry, ale jakakolwiek próba gry Rubio Schroeder Gobert zahacza o masochizm i jest przygotowaniem pod harakiri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

center typu Gobert żyje z kreatora i ofensywnych zbiórek a Rubio był w mega slumpie, no i sorry, ale jakakolwiek próba gry Rubio Schroeder Gobert zahacza o masochizm i jest przygotowaniem pod harakiri

Przecież Schroeder gra z Paulem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież Schroeder gra z Paulem :) 

Cytat

SAC in: '23 1st round SAC/ORL - worse, Dennis Schroder, Khem Birch, Shake Milton

SAC out: '23 1st round SAC/ORL - better, '26 1st round SAC/NYK - better, Dennis Smith Jr., DeMarre Carroll , Enes Kanter 

POR in: '23 1st round SAC/ORL - better, '26 1st round SAC/NYK - better, Dennis Smith Jr., DeMarre Carroll , Enes Kanter 

POR out: '23 1st round SAC/ORL - worse, Dennis Schroder, Khem Birch, Shake Milton

eeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Jak wejdziesz w swój zespół to możesz wybrać staty zamiast "Regular season - YTD" to "Regular season - dates" - wprowadź tylko datę początku trymestru (mniej więcej żeby się zgadzało z liczbą spotkań rozegranych) i na dole masz sumy dla wszystkich graczy - pod tabelką.

Zaoszczędziłeś mi godzin liczenia stats ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Wiesz.. Rubio, Gobert, Morris, Saric i Forbes to u nas zeszłoroczni mistrzowie BeGM ;) 

i który z nich był prawdziwym fundamentem tego zespołu ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

A ch^#wy Mitchell wykręcił z drużyną lepszy bilans w 2T niż boski Jokic :D i jeszcze tego "szmaciarza" do ASG wybrali 😂

czy to możesz zamknąć już tą japę? 

miej litość i zamilcz człowieku

zerwałeś relacje z Nuggets po to by co chwile obrabiać mi dupe?

 

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Sądzisz, że w naszych Nuggets udałoby się połączyć przy Joku taką grę Inglesa? 

nie k****, musiałbym mieć Oubre

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.