Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

No oddał za niego tak naprawdę Bridgesa i Brooksa oraz bardzo dobrą pierwszą rundę więc pewnie mocno w niego wierzy.

no ok, problem w tym, że tylko on tak wierzy (co nie oznacza, ze bagley nie moze byc bdb w tej lidze, bo ma ku temu warunki), a to nie jest rzetelna podstawa wartości zawodnika.

Dlatego zabawną była teza, że tego kalibru gracza nie dostał nawet za davis'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Dlatego zabawną była teza, że tego kalibru gracza nie dostał nawet za davis'a. 

Co w tym zabawnego? Czy ty jesteś na prawdę tak głupi?

Kiedy próbowałem sprzedać Davisa, nikt nie chciał dać topowego prospekta na rookie kontrakcie. A to był moje główne zainteresowanie.

Teraz dostałem go za fillera, gorszego prospecta i pick, który mocno stracił na wartości po tym jak ozzy trafił z Morantem.

Nie wiem co Cię przerasta. Przeraża jak to forum czasem ociera się o poziom gwiazd basketu. Bagley ma kontuzje i nagle ktoś podważa jego wartość.

Weź się zajmij lepiej myciem basenów. Ignor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oddanego Brooksa to gość jest ostatnio gorzej niż fatalny, Marcus tak go bronił, że nie jest debilem a na gość na boisku prezentuje poziom ~australopithecus a pick Detroit z czasem mocno stracił na wartości, bo jest Morant, są fajni rolsi i jest cap space na kolejnych rolesów pod wymianę, tak samo Denver oparte o Jokićia raczej z PO nie wypadnie, jedynie Bridgesa szkoda, bo zaczyna grać coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

. Bagley ma kontuzje i nagle ktoś podważa jego wartość.

Myślę, że wszyscy podważają, skoro poszedł za co poszedł.

Więc idąc twoim tokiem rozumowania jesteś niezrozumiały geniusz a reszta gwiazdy basketu.

 

Pytanie czy aż takim megalomanem jesteś, żeby tak stwierdzić. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

co do oddanego Brooksa to gość jest ostatnio gorzej niż fatalny, Marcus tak go bronił, że nie jest debilem a na gość na boisku prezentuje poziom ~australopithecus a pick Detroit z czasem mocno stracił na wartości, bo jest Morant, są fajni rolsi i jest cap space na kolejnych rolesów pod wymianę, tak samo Denver oparte o Jokićia raczej z PO nie wypadnie, jedynie Bridgesa szkoda, bo zaczyna grać coraz lepiej

Kiedy pozyskiwałem ten pick od Ciebie, Pistons nie mieli nic wartościowego i nawet swoich picków mało. Gdyby Morant wyglądał jak obecny Garland ( który wciąż jest mocnym prospektem i mimo tego co gra obecnie, BMF by go nie sprzedał za late picka. ) to bym tego picka nie oddał. O ile Markannena zawsze miałem za mocno overrated, o tyle Ja zmienił postrzeganie tej organizacji. Ich wartość wzrosła, więc ten pick przestał być tak sexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, polishllama69 napisał:

co do oddanego Brooksa to gość jest ostatnio gorzej niż fatalny, Marcus tak go bronił, że nie jest debilem a na gość na boisku prezentuje poziom ~australopithecus 

Nie przesadzaj. Miał mega slump tuż po podpisaniu kontraktu, ale np vs Houston wbił 4/10 za trzy, vs Sac 3/7 i w b2b 3/11 z Lakers. W zasadzie to w tym trymestrze miał może trzy słabe mecze ale teraz forma idzie powoli do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

461460289_Zrzutekranu2020-03-3o12_15_18.png.434e13645ae71a69ecdcfa6fb12edc3f.png

No i? 

Co Ci się nie zgadza z tym co napisałem? VS LAL (56), SAC (55) i LAC(57) zagrał rzeczywiście jak ciepła kupka, ale później było całkiem znośnie. 

Okres masz czy co? Bo coś dzisiaj strasznie czepliwy jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie przesadzaj. Miał mega slump tuż po podpisaniu kontraktu, ale np vs Houston wbił 4/10 za trzy, vs Sac 3/7 i w b2b 3/11 z Lakers. W zasadzie to w tym trymestrze miał może trzy słabe mecze ale teraz forma idzie powoli do góry.

jego główne value to scoring a więc mamy

11 4/16

9 4/14

7 3/14

4 1/7

22 9/26

32 12/22

24 9/24

overall to przekłada się w T3 na 15ppg przy 40TS% i dodatkowo zdecydowanie gorzej rozprowadza piłkę, jak to interpretować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

jego główne value to scoring a więc mamy

11 4/16

9 4/14

7 3/14

4 1/7

22 9/26

32 12/22

24 9/24

overall to przekłada się w T3 na 15ppg przy 40TS% i dodatkowo zdecydowanie gorzej rozprowadza piłkę, jak to interpretować ?

Nie patrzę na pierwsze cztery mecze bo to nie ma sensu. Choć jak bym się go starał wybronić za te gry to tak naprawdę nie ma nawet czym. Ale kolejne trzy już nie były takimi spektakularnymi porażkami.

I generalnie po ostatnich dwóch dniach to mi się nie chce w ogóle dyskutować na temat beGM po tym jak wprowadzałem wszystkie transfery niejednokrotnie musząc pisać PMki bo "co autor miał na myśli". Jestem, że tak to określę - przesycony a to akurat nie dobrze.

Więc z całym szacunkiem Lama, eot z mojej strony.

5 minut temu, Lucas napisał:

@Eld tak przegladajac to ten pick Bucks faktycznie nigdzie nie poszedl w wymianach innych, wiec jeszcze prosze o oficjalne sprawdzenie przez radę :) 

Co ciekawe jest on wpisany u mnie w "UWAGI" w arkuszu, a w tabelce pickowej nie :D 

Skoro Marcus to Ci sprawdził który siedzi w Radzie i Ci to potwierdził stosownym zapisem to sobie po prostu dopisz ten pick i tyle. Nie potrzebujesz mojej zgody na to jak On Ci napisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie patrzę na pierwsze cztery mecze bo to nie ma sensu. Choć jak bym się go starał wybronić za te gry to tak naprawdę nie ma nawet czym. Ale kolejne trzy już nie były takimi spektakularnymi porażkami.

I generalnie po ostatnich dwóch dniach to mi się nie chce w ogóle dyskutować na temat beGM po tym jak wprowadzałem wszystkie transfery niejednokrotnie musząc pisać PMki bo "co autor miał na myśli". Jestem, że tak to określę - przesycony a to akurat nie dobrze.

Więc z całym szacunkiem Lama, eot z mojej strony.

ja mam ogólnie dość beclown, ale atakowanie Brooksa zawsze wzywa, zwłaszcza jak był tak broniony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ja mam ogólnie dość beclown, ale atakowanie Brooksa zawsze wzywa, zwłaszcza jak był tak broniony 

Jak by mi się chciało to bym Ci kilku innych kandydatów paluszkiem wskazał :). Zresztą z pewnością sam wiesz o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jak by mi się chciało to bym Ci kilku innych kandydatów paluszkiem wskazał :). Zresztą z pewnością sam wiesz o kogo chodzi.

LaMarcus sprytnie się wymigał, bo nie gra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Skoro Marcus to Ci sprawdził który siedzi w Radzie i Ci to potwierdził stosownym zapisem to sobie po prostu dopisz ten pick i tyle. Nie potrzebujesz mojej zgody na to jak On Ci napisał. 

Ok, nie chciałem się wpieprzać :P Dopisane, az szkoda ze wyszlo po deadline, bo pewnie kombinowałbym inaczej majac dwa picki w drafcie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.