Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, january napisał:

Ja wiem, że oglądanie Coby White'a w zimę prowadzi do melancholii, ale bez przesady, John Wall rule.

+ niewielu już nas zostało z początku gry...

Coby White jest spoko, ale pamiętasz moje pmki po grze Bamby na początku sezonu? ;) Nic gorszego chyba nie widziałem.

Wall już nie jest straszakiem. Nawet w to okienko miałem propozycje spoko wymiany z jego udziałem. Pytanie po co? Pels mają dwóch superstarów połamańców i muszą czekać na następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wall już nie jest straszakiem. Nawet w to okienko miałem propozycje spoko wymiany z jego udziałem. Pytanie po co? Pels mają dwóch superstarów połamańców i muszą czekać na następny sezon.

Tym bardziej powinieneś poczekać z rezygnacją. Zostaw to na kilka miechów i wtedy zdecyduj. Wall i Griffin nie uciekną (między innymi dlatego, że nie mogą biegać, hehe :P )

Serio, tej grze potrzeba ludzi oglądających mecze i wyciągających własne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Przeciez to i tak wina westbrooka:)

Lillard, tatum i booker mieli dzis jakies 125 punktow:)

Chłopaki złapali wiatr w żagle :D 

No a Tatum dodatkowo wyjaśnił Lebrona :) Coś chyba nie za dobrze spakują się te gwiazdy Lakers z moimi... Lillard przeżuł Russella, Tatum Lebrona a wcześniej Ingrama, Olynyka to nie wiem który, bi nie śledzę G-League :wink::wink: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwnie się łudzę ze to próba podbicia wartości na sprzedaż Forbesa Millsa czy Belli. 
całkowicie niezrozumiałe rotacje gdzie wygrany mecz z suns prawie zawalono bo Pop zamykał tymi orłami mecz plus 20. 
brak minut dla młodych w epice big3 było zrozumiałe. Dziś nie jest to dobry scenariusz. 

W epoce wielkich spurs ogromna role w rozwoju młodych mieli zawsze asystenci. To od nich zależało wiele: PJ Carlissimo Mike Bud czy Monty byli w tych elementach świetni. Spurs ma tez świetny sztab trenerski do rozwoju rzutowego. ( Chip). Pop to wizjoner koszykówki i wiele mu zawdzięczamy łącznie z otwarciem na Europe ale rozwoju młodych przy dobrych wyborach draftu bym tylko jemu nie przypisywałbym zasług. To wynik zespołowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardziej od kontuzji Sliwki (notabene dziękuje "specjalistom" za pomysły gry Chandlerem i Wilsonem, jednak zdecyduje się Davis'a) martwi mnie, że Kawhi włączył MVP-mode w styczniu. 

I piszę to całkowicie szczerze. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Mnie by bardziej martwił potencjalny brak awansu do PO, przy takim połączeniu INJ, słabej dyspozycji części rolesów (Tucker np gra bardzo kiepsko z kontuzją, sprowadzony drogo Malik jest słabiutki, o Baze czy Juancho nie wspominam) i częścią nie wiadomo czego w rotacji (te wymuszone minuty Wilsona i Chandlera pod koszem to będzie poezja)

Rybak minusuje, ale Jasiek ma wiele słuszności, nawet dobra gra Leonarda wiele nie zmienia, absencje Davisa w połączeniu z chyba najsłabsza rotacja zespołu PO w obu konferencjach musi się odbić na wynikach-  11-12 W Knicks pewnie zrobią, ale wątpię czy będzie tutaj dodatni bilans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

ah te prowokacje ❤️

 

Misiu to nie prowokacje, to Ty próbujesz odwrócić kota ogonem :) Jak dobry by nie był Leonard to z tym supportem który mu wyczarowałes nie ma szans żeby na takim Wschodzie wygrywać >50 meczów, gdy cały trymestr odpadł Irvingowi, Grube minuty grają Dotson z Tj McConellem i Juancho - których ten trymestr słodko weryfikuje, no nie wiem ja tam tego składu nie kupuje ale ja się znam tylko na handlu obwoźnym, wiec to tylko 1/29 Twojego bilansu. 
Wyzej od Ciebie mam m.in. Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywne prediction Elda na koniec T2 ( 25 meczów ). W nawiasach dodałem swoje komentarze co na plus, co na minus.

ZACHÓD

1. Lakers: 19-6 ( stabilny core, cudowny LBJ i Butler na plus. Na minus DLO i chimeryczny Ingram, oraz dość słaba ławka oraz rotacja podkoszowa )

2. Nuggets: 18-7 ( o wiele lepszy Jokić niż w T1, ściągnięcie Lou. Na minus wypad Jrue ale już wrócił więc 2nd seed pewny )

3. Wolves: 17-8 ( zjazd Drummonda na minus, ale piękny Booker i Lillard robi co może )

4. Rockets: 16-9 ( brak Porzingisa, Beala widywałem lepszego to na minnus. Na plus Bam, Jaylen, McLemore )

     Kings: 16-9 ( wzmocnienie Schroderem, to nie jest małe wzmocnienie. Gobert gra cudownie. Z resztą fajerwerków nie ma )

6. Suns: 15-10 ( JJJ na plus vs T1, reszta trochę spuściła z tonu ale PO na spokojnie )

7. Jazz: 14-11 ( Ayton wrócił do żywych, G. Hill gra pięknie, PJ Washigton słodki, Bledsoe nieźle, Bridges podobnie i na tym kończy się sensowna rotacja )

    Thunder: 14-11 ( Wzmocnienie Gasolem i KCP którzy grają spore minuty. Ogromna poprawa pozycji podkoszowych. Na minus zjazd formy strzeleckiej Grahama )

-------------------------

9. Spurs: 13-12 ( LMA i Brogdon to za mało na dobry wynik )

10. Mavericks: 9-16 ( wyleciał jeden z moich ulubieńców Issac, Trae zaczyna wyglądać jak stat padder a tego nie lubię, Zion dopiero wrócił więc może być lepiej. Fajne zmiany od reszty )

11. Blazer: 6-19 ( CP3 załatwił drużynie 5 na 6 zwycięstw i tyle )

       Pelicans: 6-19 ( Jonas, Brooks, Burks grają b.dobrze ale to za mało na cokolwiek więcej. Pelicans obronią pick )

13. Grizzles: 5-20 ( Porter! Fultz co raz ładniejszy się robi, Clarckson ładnie wszedł w T2 a reszta to szrot

14. Warriors: 4-21 ( jeśli Twoim najlepszym zdrowym zawodnikiem jest Dieng to wiedz, że nie jest dobrze )

15. Clippers: 2-23 ( no eh, nawet nie wiem co napisać )

============================

 

WSCHÓD

1. Bucks: 20-5 ( Giannis, Lopez, Green, Wesley, Kleber, solidny do bólu Taj. Na minus brak możliwości oceny Iguodali stąd nie zbudują przewagi )

2. Heat: 19-6 ( Doncić miażdży, Vucevic w formie, Middelton również, Ross swoje i nawet ten Muscala daje jakieś minuty )

3. 76ers: 18-7 ( Embidd wypadł, ale za to Simmonsowi zaczęło się fajniej grać. Do tego nie można pomijać tego co wyrabia LaVine. Plus na duo Richardson-Johnson

4. Raptors: 17-8 ( szeroka rotacja okazuje się zbawienna. VanVleet za taką kasę to kradzież. Danillo jest piękny )

    Hornets: 17-8 ( RW w T2 gra lepiej od Hardena. Rolesi świetnie się sprawdzają. Kupuję pomysł Flubera. Do tego Howard z ławki, Warren. No naprawdę spoko )

6. Pacers: 16-9 ( dobra rotacja, Rose, zgranie - nie można tego nie docenić )

    Magic: 16-9 ( lekki spadek formy Lowrego. KAT pojawił się dopiero dwa mecze temu a i tak non stop dostaje oklep. Donovan to co kilka meczów musi coś spaprać ale głębia ratuje wynik )

8. Bulls: 15-10 ( Grający Love, zajebisty DDR, o wiele lepszy Ball po obu stronach boiska, Whiteside walczący o życie w lidze. Odbili się )

----------------------------------------

9. Celtics: 13-12 ( spodziewałem się więcej ale Bojan gra świetnie, Bev ze Smartem odbierają chęć do życia guardom przeciwków, Adams jak zwykle miodzio przed all-star brake. Nawet Ferguson zaczął coś pokazywać. Na minus zaskoczenie z PG13 )

    Hawks: 13-12 ( solidność ale brak iskry no i to jest chory wschód )

11. Knicks: 12-13 ( gdzie rotacja się pytam? Irving gra pod siebie. Leonard opuścił kilka meczów, Davis też na kilka out. Ta drużyna w sumie to się przez kontuzje, load managmenty się jeszcze nie zgrała a te Maliki i Dżułancze mnie nic a nic nie przekonują )

12. Wizzards: 11-14 ( Harden i długo długo nic. A jeśli dodamy jego skuteczność to jest to po prostu tragedia. Jednak te jego 37 ppg zdobyte na 20FT i 4/17 wyciąga jakieś W )

13. Pistons: 7-18 ( Morant! Dunn spoko, 2nd rounderzy się rozkręcają a reszta to złom. )

14. Cavaliers: 6-19 ( poza Rozierem ja tam nikogo nie widzę kto mnie mile zaskoczył w T2 )

15. Nets: 2-23 ( not here, not now. LeVert i Herro to akurat duet co wyrwie dwa winy na tym wschodzie

-------------------------------------

To takie moje luźne przemyślenia jak to się może skończyć za miesiąc. Kilka drużyn pewnie się poprawi, kilka się obsra ale tak to teraz widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

7. Jazz: 14-11 ( Ayton wrócił do żywych, G. Hill gra pięknie, PJ Washigton słodki, Bledsoe nieźle, Bridges podobnie i na tym kończy się sensowna rotacja )

Ish Smith miał wielką połowę trymestru, no i Mikal pokazuje, że jego D jest więcej warte niż to co daje Oubre ;) 

Nwaba zagrał chyba 3 mecze całkiem eleganckie, ale no cóż...

i zapomniałeś mój drogi o Meltonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.