Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Burks też jest bardzo underrated. Przecież jak tylko nie gra Russell, to on jest facililatorem w systemie Warriors i głównym scorerem. Zacznijmy szanować zdrowego Burksa!

no kiedys wroten byl facilitatorem i glownym scorerem w systemie 76ers, a tera wchodzi z lawki w kujawsko-pomorskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld brak SS sprawia ze buduje szeroki skład a Ty piszesz ze Brogdon LMA to za mało ?

spurs są szokująco zdrowi i za 3 zaczęli trafiać praktycznie wszyscy wiec mam do dyspozycji mocna 10. 
wrócił Collins którego pooglądaj trochę. Monte czy Gay grają lepiej niż T1. To nie jest ekipa dwóch grajków abyś się sadził z SGA ponad to 

sam Bertans robi sporo a wrócił już 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja nie dyskutuję teraz na temat mojego zespołu, tylko nie zgadzam się, że Trae to stat padder, bo on ma wpływ dosłownie na każdą akcję Hawks kiedy jest na parkiecie, nawet nie musi piłki dotykać. A obrona Hawks to zupełnie inny temat i zwalanie winy na 6'1" PG, który ciągnie cały atak, to zbyt duże uproszczenie kiedy połowa graczy nawet nie udaje, że wraca do obrony w transition i nie ma nikogo, kto mógłby choćby aspirować do miana rim protectora. 

Słowa klucz do dyskusji. Subiektywny i przewidywania. Z chęcią przeczytam Twój opis a coś czuję, że Zion zapewni Ci jeszcze dużo radości. Na moje tak to teraz wygląda.

4 minuty temu, january napisał:

Nie no, mi jest ciężko oceniać przed tym jak fluber wrzuci absencje, zanim przeczytam opisy i staty. Knicks mają bardzo meh trymestr overall jak dotąd, ale jednak miałbym ich wyżej niż 20 miejsce w NBA :P 

Dość dobrze kojarzę kto gdzie ile z kluczowych graczy opuścił, stąd pokusiłem się na zestawionko.

5 minut temu, january napisał:

Dziwi mnie ciągłe stawianie Bux nad Lakers. To nie jest RL NBA, gdzie Milwaukee mają chociażby kosmiczną ławkę, tutaj zupełnie inna bajka.

 

Kiedy Bucks mają lepszą ławkę.

I kuźwa Styczeń daje Ci .800 i jeszcze Cię dupa piecze?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

a Ty piszesz ze Brogdon LMA to za mało ?

jeden pół semestru nie gra a drugi dalej meh D, Bertans też sporo opuścił

1 minutę temu, ignazz napisał:

wrócił Collins którego pooglądaj trochę.

dalej broni c***owo

1 minutę temu, ignazz napisał:

Monte czy Gay grają lepiej niż T1.

to akurat prawda, chociaż jakiś dickhead powiedziałby, że ciężko grać gorzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

jeden pół semestru nie gra a drugi dalej meh D, Bertans też sporo opuścił

dalej broni c***owo

to akurat prawda, chociaż jakiś dickhead powiedziałby, że ciężko grać gorzej

 

Porównaj skład OKC i daj ich wyżej 

Teraz, polishllama69 napisał:

na PF jak gra to dalej jest c***owy, na C faktycznie lepszy, ale jakoś nie czuję tego u Ciebie

LMA sobie pyka 3 wiec Collins biega bliżej 

To pewna opcja dziś już powoli po obu stronach. Żyjesz historia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy nie wierzę, że oświadczysz w opisie, że to Collins ma grać na C :D 

w ataku spoko fit, w obronie meh a Ty nie masz też ponadprzeciętnego kreatora a Collins ma spadki bez takowego

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@Eld brak SS sprawia ze buduje szeroki skład a Ty piszesz ze Brogdon LMA to za mało ?

Szeroki skład:

Na Wigginsa patrzeć nie mogę. Len to tragedia w tym sezonie. Chwała Bogu że nie wpadł do mnie jak mu składałem ofertę. Gay połamany co chwilę, Little gra 9 mpg, Collina widziałem bardzo często i obaj wiemy z której strony mu najbardziej brakuje. Zresztą - jak myślisz dlaczego odpuściłem temat transferu Collinsa? Jakoś się to dziwnie zbiegło z oglądanymi meczami Hawks przeze mnie :). Nie Ignazz, to nie jest głębia. To że posiadasz 14 zawodników w roosterze, nie znaczy że to jest głębia. Sam LMA jak najleszy zawodni Spurs obok Brogdona to naprawdę za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Szeroki skład:

Na Wigginsa patrzeć nie mogę. Len to tragedia w tym sezonie. Chwała Bogu że nie wpadł do mnie jak mu składałem ofertę. Gay połamany co chwilę, Little gra 9 mpg, Collina widziałem bardzo często i obaj wiemy z której strony mu najbardziej brakuje. Zresztą - jak myślisz dlaczego odpuściłem temat transferu Collinsa? Jakoś się to dziwnie zbiegło z oglądanymi meczami Hawks przeze mnie :). Nie Ignazz, to nie jest głębia. To że posiadasz 14 zawodników w roosterze, nie znaczy że to jest głębia. Sam LMA jak najleszy zawodni Spurs obok Brogdona to naprawdę za mało.

Gasol robi Tobie glebie? Czy nierówny OG którego wszyscy traktują jakby już był LBJ a w obronie Leonardem? 

Można cisnąć z Wigginsa ale popatrz co gra czasem 

A nie ze meh i takie tam 

W nocy poprawnie i 9 asyst 

Żyjecie jakimiś tam latkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

To nie jest ekipa dwóch grajków abyś się sadził z SGA ponad to 

Ale ja nie tylko SGA się sadzę. Toronto jest trzecim najbardziej oglądaną drużyną przeze mnie. Widziałeś w jakiej formie wrócili Gasol i Powell? Całe trio OG-Gasol-Powell co widać w RL NBA jest po prostu fitem idealnym. Gasol smykała do rozgrywania i rim protection, OG rasowy 3&D, a z Powella się six man zrobił na prawie 24 ppg na TS +60%. Do tego w piątce SGA, wspierani z ławki DD machine co noc Kanterem i bardzo dobrym KCP. No i o Grahamie też kilka słów napiszę, ale to nie teraz. Mam naprawdę ogarniętych 8 gości w rotacji + Exum, Clark, Kaminsky i zaraz wróci Nurkić.

Więc nie wiem gdzie tu sam SGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

U nas koszmarne są te przyczepione opinie. 
OG zrobi za trzy ostatnie mecze:

0/4

2/6

0/3 

z gry ale całe forum go kocha. 

bo chłop jest przede wszystkim od bronienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Słowa klucz do dyskusji. Subiektywny i przewidywania. Z chęcią przeczytam Twój opis a coś czuję, że Zion zapewni Ci jeszcze dużo radości. Na moje tak to teraz wygląda

Kluczowe w dyskusji jest czytanie ze zrozumieniem. Ja nie dyskutuję, bo się w miarę zgadzam z Twoim rankingiem (poza tym, że se dodałeś ze 3W i bilans Knicks to żart jakiś). Napisałeś jednak, że Trae przypominać zaczyna stat paddera, z czym się nie zgadzam i chciałbym przeczytać dlaczego tak uważasz. Bez pustych sloganów, tylko raczej konkretnie na czym polega jego stat padding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.