Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, january napisał:

Edwards (Ponds) - Huerter (Je.Robinson) - B.Brown - Hutchison - Claxton.

Ktoś wyskakuje w SummerLeague na Lakers ;> ? 

Się jeszcze pytasz? XD

Mykhailiuk - Trent? (Mann) - Knox - Wagner? (Paschall) - Hayes

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolader napisał:

Zaraz wyskoczy karpik i się wam łyso zrobi. Trae i wszystko jasne 😜

Trae nie musi brać udziału w tak niskiej klasy rozgrywkach.

Jasiek widać, że powoli buduje narrację pt. "Nie wygrałem NBA, ale Summer League jest moje". Każdy ma takie sukcesy na jakie zasługuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, january napisał:

Te 11-71 to chyba w beGM, a nie w RL :P ?  

Ale ogólnie sztooooos :D 

Napisałem odwrotnie, ale każdy wie, jak powinno być. ;)

Jak widzicie jakies błedy dajcie znać. :)

Jak ktos wie, kto grał w Heat w sezonie jak tankowali też - Parkera zwolnił Tangiers jakoś w marcu. Gdzie grał rok temu Waiters? Został w Heat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Mam nadzieje Tangiers, że nie poczułeś się urażony moją oceną  Twoich Heat. Naturalnie życzę Tobie powodzenia, gdyż silni Heat to dla mnie miód na serce.

Niczym mnie nie zaskoczyles. Robisz mi czarny PR od początku FA, ale chocbys nie wiem jaką demagogię uprawiał to nie obronisz fatalnych ruchów Rileya(od odejscia Lebrona) w stosunku do mojego rebuildingu. Jakby Butler nie uparł się na Miami to Heat byliby teamem na poziomie Charlotte Kupchaka, jesli chodzi o poziom ruchów organizacji. Z perspektywy czasu można opowiadac, ze cos dalo sie zrobic lepiej itd., ale na samym koncu najwazniejszy jest wynik. 

Dla jasnego porownania, Miami Heat 2016/2017(sytuacja z pickami byla podobna jak teraz, ale pewnie to ominales):

Dragic/T. Johnson

Waiters/Ellington

McGruder/Richardson;  kontuzjowany Winslow

Babbitt/J. Johnson/ McRoberts/ D. Williams

Whiteside/Reed/ Haslem

Zamienilem ten zespol bez perspektyw na team, ktory ma Luke Doncice, Oladipo i walczy o najlepszych FA na rynku. Co jest smieszniejsze to w trakcie rebuildingu zrobilem 52 winy, do ktorych nie wiadomo czy teraz Riles sie zblizy. No, ale skoro sadzisz ze dalo sie to zrobic lepiej to w porzadku. 

I tak, traktuje to personalnie, bo calkowicie pomijasz podobne ruchy u innych rywali i nagradzasz ich w trakcie glosowania. Zwykla hipokryzja 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Alonzo napisał:

Gdzie grał rok temu Waiters? Został w Heat? 

Podpisał z Lakers, oni wymienili go na Nicka Younga do Bucks a potem był częścią wymiany po Kembe. Skończył w Hornets, które nie podjęło TO i teraz siedzi sobie w Detroit :)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Niczym mnie nie zaskoczyles. Robisz mi czarny PR od początku FA, ale chocbys nie wiem jaką demagogię uprawiał to nie obronisz fatalnych ruchów Rileya(od odejscia Lebrona) w stosunku do mojego rebuildingu. Jakby Butler nie uparł się na Miami to Heat byliby teamem na poziomie Charlotte Kupchaka, jesli chodzi o poziom ruchów organizacji. Z perspektywy czasu można opowiadac, ze cos dalo sie zrobic lepiej itd., ale na samym koncu najwazniejszy jest wynik. 

Dla jasnego porownania, Miami Heat 2016/2017(sytuacja z pickami byla podobna jak teraz, ale pewnie to ominales):

Dragic/T. Johnson

Waiters/Ellington

McGruder/Richardson;  kontuzjowany Winslow

Babbitt/J. Johnson/ McRoberts/ D. Williams

Whiteside/Reed/ Haslem

Zamienilem ten zespol bez perspektyw na team, ktory ma Luke Doncice, Oladipo i walczy o najlepszych FA na rynku. Co jest smieszniejsze to w trakcie rebuildingu zrobilem 52 winy, do ktorych nie wiadomo czy teraz Riles sie zblizy. No, ale skoro sadzisz ze dalo sie to zrobic lepiej to w porzadku. 

I tak, traktuje to personalnie, bo calkowicie pomijasz podobne ruchy u innych rywali i nagradzasz ich w trakcie glosowania. Zwykla hipokryzja 

 

Inne teamy też chce opisać, ale jak reakcje mają być takie jak Twoja, to jest to bez sensu. Przecież nie robię tego dla nikogo po złości, żeby sie ludzie na mnie obrażali.

Heat mi jest najłatwiej oceniać, bo mam porównanie z real Miami. Rozumiem Twoją ocenę tego co zrobiłem, bo nie jest ona dla Ciebie zbyt przychylna. Łatwo mi teraz oceniać tradey jakie zrobiłeś z perspektywy czasu, natomiast podsumowanie mojej 2dniowej pracy zwrotem hipokryzja i robienie czarnego PR jest nie fair. To moja subiektywna ocena. Było dość naturalne, że własnie w stosunku do Twojej drużyny będę z oczywistych względów najsurowszy. Poszedłeś w hard tank  - spoko, ale co byś zrobił, jakbyś nie wylosował w drafcie #1 i nie wybrał Doncicia? Co wtedy - Ayton? Bagley? A czy hipokryzją nie jest wywalenie wszystkiego co w jakimkolwiek stopniu związane było z Heat, a później powoływanie się na to, że Butler poszedł do Heat? Może nie powinienem opisywać Heat bo za bardzo sie utożsamiam z tą organizacja jako kibic. Szkoda, że nie zostawiłeś chociaż tego Josha Richardsona i Udonisa jako jakiejś kontynuacji.. Deale z Knicks nie były dla Ciebie zbyt dobre. Sądzę, ze Vucevic z Tobą podpisze, masz cały czas szanse na druga Gwiazdę. 

Oczywiście gratuluje Tobie sukcesu w tym sezonie. Jednak, czy potrafisz mi podać jakieś przykłady, gdzie całkiem nowa drużyna z totalnego dna zrobiła młodym graczem i jednosezonowymi uzupełnieniami taki wynik? Masz realna szanse na powrót 4-5 graczy z Twojego teamu z sezonu 18/19 - Doncic, Oladipo, Vucevic, Satoransky i może Young. 

Może nie jest to dobry okres na takie porównania, drużyn podczas głosowania FA, ale jak gdzieś kłamię, to zacytuj mnie proszę. Napisać 30 takich opisów to dość pracochłonne zajęcie, a chciałbym do jesieni się wyrobić, co nie będzie łatwe. 

Masz bardzo perspektywiczny team z Donciciem, ale jak dla mnie to potrzebna jest tam jakaś stabilizacja. Podałem Tobie celowo nazwiska graczy Heat z poszczególnych okresów, gdzie dochodziło tam do rewolucji kadrowej. Przy innych teamach raczej aż tak drobiazgowy nie będę, bo nie pamiętam co się dokładnie działo w Denver Nuggets w 1998r albo w Indianie Pacers w 2007. Wiem jak wygląda sytuacja z pickami Heat, dlatego sądzę, że część młodych graczy zbyt pochopnie oddałeś. Gdybyś mnie zapytał o Richardsona, Winslowa, czy McGrudera, to przecież odpisałbym Tobie na Priv wtedy zanim ich oddałeś. 

Odnośnie tegorocznego FA - o Butlerze pisałem Tobie od samego początku. Odnośnie innych FA - nie wiem. Zagłosowałem tak, jak sądzę, że postąpiliby gracze wg mnie. Nie chce wchodzić w szczegóły publicznie na forum, jak chcesz, to mogę Tobie na Priv napisać.

Nie robię tego, żeby Ciebie szkalować, ale móc jak najwierniej oceniać w przyszłości poszczególne drużyny i nasze ruchy kadrowe. Mam nadzieję, że jutro rano jak sie obudzisz, nie będziesz już az tak krytycznie patrzył na te moje subiektywne przemyślenia Twoich deali. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy głosowaniu, gdyż poważnie zakładam w Twoich Heat teraz stabilizacje po takich roszadach. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Jednak, czy potrafisz mi podać jakieś przykłady, gdzie całkiem nowa drużyna z totalnego dna zrobiła młodym graczem i jednosezonowymi uzupełnieniami taki wynik?

Masz krótką pamięć Alonzo. Rok temu Sixers zaliczyli podobną historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Ale oni tankowali pare lat. A jak 2 lata temu Embiid trochę grał, to byli całkiem nieźli. 

No i nazbierali w tym czasie sporo assetów. 

A to nie wiedziałem, że chodziło Ci o analogię 1:1. Niemniej jednak Sixers 2 lata temu szorowali dno, a po dodaniu Simmonsa, zdrowia Embiida, Redicka i kilku innych weteranów stali się w jedno offseason poważną ekipą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.