Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z Wizards "jeden z wielu" wygrał dobitką mecz z Wizards ;)

Co na chwile odwroci uwage od tego jak wygladal przez caly mecz:) w sumie "cały" to duże nadużycie z mohej strony. Wyglada na to ze bam go przeskoczyl w rotacji.

 

Richardson i mcgruder to ojcowie sukcesu:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na chwile odwroci uwage od tego jak wygladal przez caly mecz:) w sumie "cały" to duże nadużycie z mohej strony. Wyglada na to ze bam go przeskoczyl w rotacji.

 

Richardson i mcgruder to ojcowie sukcesu:)

 

jakiego sukcesu? ten wynik to jeden wielki fart i sędziowski wał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzieś takie zwycięstwa, sędziowie to rak który toczy tą ligą i odbiera całą przyjemność

 

o ile można mówić o przyjemności skoro chodzisz niewyspany cały dzień

Wiesz,

Dla mnie to co robili sędziowie w serii playoffowej z 76ers szczególnie w 4 meczu, to było kurewstwo.

Uroki tego sportu, który kochamy. Z kibicowskiego punktu widzenia różnie oceniamy poszczególne akcje i sędziowskie decyzje.

 

Dla mnie dobry meczu Heat i uczciwy łin, choc nie neguję, że mieli farta przy dobitce Kellego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,

Dla mnie to co robili sędziowie w serii playoffowej z 76ers szczególnie w 4 meczu, to było kurewstwo.

Uroki tego sportu, który kochamy. Z kibicowskiego punktu widzenia różnie oceniamy poszczególne akcje i sędziowskie decyzje.

 

Dla mnie dobry meczu Heat i uczciwy łin, choc nie neguję, że mieli farta przy dobitce Kellego. :smile:

 

dopóki przepisy nie ulegną zmianie i review będzie dostępne tylko w mało istotnych  sytuacjach nic się nie zmieni

 

gdybym był kibicem Heat to też bym pewnie nic nie widział, tak to już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richardson i mcgruder to ojcowie sukcesu:)

 

To chyba nie widziałeś Derricka Jonesa Jr, który był pierwszą opcją w pierwszej połowie Heat i to dzięki jego grze Beal i Morris mieli od początku problemy z faulami.

 

Do tego kozacka obrona.

 

Czteroletnie minimum, Panowie ;)

 

Wall też kozacko wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie widziałeś Derricka Jonesa Jr, który był pierwszą opcją w pierwszej połowie Heat i to dzięki jego grze Beal i Morris mieli od początku problemy z faulami.

 

Do tego kozacka obrona.

 

Czteroletnie minimum, Panowie ;)

 

Wall też kozacko wyglądał.

A jak tam Hassan w obronie?

 

Na razie widizalem skrót i znowu ładnie na zbiórce, parę lobow wykończyl, ale w ataku chyba nie dostaje za dużej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Hassan w obronie?

 

Na razie widizalem skrót i znowu ładnie na zbiórce, parę lobow wykończyl, ale w ataku chyba nie dostaje za dużej roli.

 

Hassan często domagał się piłki, ale jej nie dostawał przez co pod koniec połówki zaczął się irytować i z dwa razy machnął rękami.

 

W defensywie nic specjalnego nie pokazał, Wall jeździł jak na autostradzie mijając dwóch rywali i obecność Hassana w niczym mu nie przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W defensywie nic specjalnego nie pokazał, Wall jeździł jak na autostradzie mijając dwóch rywali i obecność Hassana w niczym mu nie przeszkadzała.

 

oglądałeś drugą połowę, bo raz jak dostał bloka to odleciał na 10 metrów, chyba, że coś pomyliłem i to nie był Hassan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.