Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ale on nic nie potrafi w ataku (21 PPG). do tego DPOY PO. sky is the limit. reakiki za brame albo przeproś. ja laskawy i teraz przyjme, ale mam swoje granice czasowe.

https://x.com/Tony_Pesta/status/1791557448240648431

https://x.com/Tony_Pesta/status/1791557448240648431

czas rozbic duet mobley-allen

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ale on nic nie potrafi w ataku (21 PPG). do tego DPOY PO. sky is the limit. reakiki za brame albo przeproś. ja laskawy i teraz przyjme, ale mam swoje granice czasowe.

https://x.com/Tony_Pesta/status/1791557448240648431

https://x.com/Tony_Pesta/status/1791557448240648431

czas rozbic duet mobley-allen

Jak sie nauczysz poprawnie nick na forum cytowac, to przeprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

czas rozbic duet mobley-allen

Czas też, żeby ten Mobley jakieś ciężary poprzerzucał, bo jak ma przejść na C, to tegoroczne playoffs najlepiej pokazują, że size matters. W drugiej rundzie wszystkie serie wygrała większa i silniejsza ekipa.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Czas też, żeby ten Mobley jakieś ciężary poprzerzucał, bo jak ma przejść na C, to tegoroczne playoffs najlepiej pokazują, że size matters. W drugiej rundzie wszystkie serie wygrała większa i silniejsza ekipa.

no dla mnie idealne rozwiazanie to ja mu proponuje. z horfordem na 5.

bo te PO tez pokazaly, ze nie ma lepszego defensora na graczy typu banchero/tatum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał(a):

Lively na ten moment bezapelacyjnie. A na obwodzie w sumie Cason Wallace.

Takie tam 20 letnie rookaski:)

Mobley pomalowanego broni na 49.5 DFG% przy 8.8 FGA.

Lively ponad 3 rzuty mniej, ale obaj maja chory wynik bo ten ma 42.6 DFG%.

Obaj chore staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał(a):

Lively na ten moment bezapelacyjnie. A na obwodzie w sumie Cason Wallace.

Takie tam 20 letnie rookaski:)

ten sam Lively z którego Zubac robił mielonkę tyrolska? 

 

23 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

xd

Jasiek zwęszył szanse xD ale chyba tym razem się jednak przeliczy- no chyba że ludzi weźmie na litość za zeszły sezon to kto wie kto wie, choć imo Dallas >Lakers luzno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to wy przeproście @ernie9005 bo Halibut zrobił w tej serii 4,1 trójki na 44% a McConnell zrobił z ławki 11,9/6 w 20minut, a gdzie był taki Miles McBride jak miał pograć więcej niż 12-15 minut chyba każdy widział. McConnell trzy klasy lepszy gracz niż Pritchard, który jest pachołkiem w obronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ten sam Lively z którego Zubac robił mielonkę tyrolska? 

 

Jasiek zwęszył szanse xD ale chyba tym razem się jednak przeliczy- no chyba że ludzi weźmie na litość za zeszły sezon to kto wie kto wie, choć imo Dallas >Lakers luzno 

Przecież Lakers tych Mavs rozniosą, skoro Thunder doprowadzili do 7 gier wg głosujących, a moim zdaniem powinni to nawet wygrać. 

Chyba że Karpik podniesie "z grobu" Vassella i Ziona. Potrzeba będzie chyba pożyczyć kamień wskrzeszenia od Tecu. 

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Przede wszystkim to wy przeproście @ernie9005 bo Halibut zrobił w tej serii 4,1 trójki na 44% a McConnell zrobił z ławki 11,9/6 w 20minut, a gdzie był taki Miles McBride jak miał pograć więcej niż 12-15 minut chyba każdy widział. McConnell trzy klasy lepszy gracz niż Pritchard, który jest pachołkiem w obronie. 

Kto przeprosi Pelicans za Derricka Jonesa i haniebny jeden win przeciwko Chokicom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tam przeczuwałem, że będzie źle, no może nie zakładałem dwóch porażek, ale z samego faktu, że kompletnie nie było wiadomo czego się po tych dwóch G7 spodziewać, miałem raczej pesymistyczne odczucia

było bardzo blisko by dać w drugiej rundzie wyrównaną serię, nastawiałem się na to przez całą drugą część sezonu, niestety rzeczywistość miała zgoła inne plany

opis oczywiście zrobię, przedstawię mniej więcej jak to miało wyglądać, choć nie będzie to łatwe, zabrać się do tego po takiej nocy

na pewno popełniłem sporo błędów przed sezonem, postawiłem na złe konie jeśli chodzi o dalszą rotacje, trzeba teraz będzie to wszystko przemyśleć, niemniej żal jest spory gdy kończysz sezon z kontuzją jednego z dwóch liderów, a do tego gdy mieli oni po 3-2 i mecz u siebie na domknięcie

na Zachodzie na pewno jeszcze będzie ciekawie, póki co nie ma jednego wyraźnego faworyta, no chyba, że Tatum w końcu wskoczy na półkę, której sam się domaga

powodzenia dla reszty stawki i oby już bez żadnych podobnych urazów

 

15 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Kto przeprosi Pelicans za Derricka Jonesa i haniebny jeden win przeciwko Chokicom? 

i to ja skomlę o wygrane, gdzie Tobie nie chciało się nawet godziny na krótki opis poświęcić?

poza tym Ziom, Ty masz Hardena z Sabem w składzie, nie pyskuj w stronę graczy, którym ta dwójka może bidony nosić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież Lakers tych Mavs rozniosą, skoro Thunder doprowadzili do 7 gier wg głosujących, a moim zdaniem powinni to nawet wygrać. 

Chyba że Karpik podniesie "z grobu" Vassella i Ziona. Potrzeba będzie chyba pożyczyć kamień wskrzeszenia od Tecu. 

Word

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jakoś tam przeczuwałem, że będzie źle, no może nie zakładałem dwóch porażek, ale z samego faktu, że kompletnie nie było wiadomo czego się po tych dwóch G7 spodziewać, miałem raczej pesymistyczne odczucia

było bardzo blisko by dać w drugiej rundzie wyrównaną serię, nastawiałem się na to przez całą drugą część sezonu, niestety rzeczywistość miała zgoła inne plany

opis oczywiście zrobię, przedstawię mniej więcej jak to miało wyglądać, choć nie będzie to łatwe, zabrać się do tego po takiej nocy

na pewno popełniłem sporo błędów przed sezonem, postawiłem na złe konie jeśli chodzi o dalszą rotacje, trzeba teraz będzie to wszystko przemyśleć, niemniej żal jest spory gdy kończysz sezon z kontuzją jednego z dwóch liderów, a do tego gdy mieli oni po 3-2 i mecz u siebie na domknięcie

na Zachodzie na pewno jeszcze będzie ciekawie, póki co nie ma jednego wyraźnego faworyta, no chyba, że Tatum w końcu wskoczy na półkę, której sam się domaga

powodzenia dla reszty stawki i oby już bez żadnych podobnych urazów

 

i to ja skomlę o wygrane, gdzie Tobie nie chciało się nawet godziny na krótki opis poświęcić?

poza tym Ziom, Ty masz Hardena z Sabem w składzie, nie pyskuj w stronę graczy, którym ta dwójka może bidony nosić

 

szkoda Smoku, też liczyłem na zajebistą serie, a tak chyba po tych wynikach będzie ciężko :) 

Wiadomo, że ja to sobie podśmiec***ki poprzedzam, ale taki urok, tutaj bardziej niż begm to szkoda mi Ciebie jako fanatyka Nuggets i Pogoni, bo to ciężki maj dla Ciebie na pewno - chciałbym jeszcze kiedyś taką pasję do kibicowania mieć jak Ty, więc trochę rozumiem gryfiński smutek, jego aurę było czuć aż w Bydgoszczy.

Trzymaj się i do zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przede wszystkim to wy przeproście @ernie9005 bo Halibut zrobił w tej serii 4,1 trójki na 44% a McConnell zrobił z ławki 11,9/6 w 20minut, a gdzie był taki Miles McBride jak miał pograć więcej niż 12-15 minut chyba każdy widział. McConnell trzy klasy lepszy gracz niż Pritchard, który jest pachołkiem w obronie. 

No I kto tam w tych Cavs gral w kosza poza ta dwojka? Bo przypomne ze Jalen Johson wypadl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przede wszystkim to wy przeproście @ernie9005 bo Halibut zrobił w tej serii 4,1 trójki na 44% a McConnell zrobił z ławki 11,9/6 w 20minut, a gdzie był taki Miles McBride jak miał pograć więcej niż 12-15 minut chyba każdy widział. McConnell trzy klasy lepszy gracz niż Pritchard, który jest pachołkiem w obronie. 

ale ty pierdolisz farmazony xd

22 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Potrzeba będzie chyba pożyczyć kamień wskrzeszenia od Tecu. 

złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Nie widzę powodu aby Vassel nie mógł grać. Spurs już sezonu nie mają ale w wymianach przebija się Devin i nikt nigdzie nie wraca do urazu który miał. 

Bo jest od dawna na rybach i raczej kazdy zaklada, ze do października wyzdrowieje.

Co to za argument w ogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Bo jest od dawna na rybach i raczej kazdy zaklada, ze do października wyzdrowieje.

Co to za argument w ogole?

Taki ze wymiany mogą być w dzień draftu. A dwa to nie czytałem nic o kończącej sezon operacji tylko o wyłączeniu go ze składu z powodu urazu. A to w sytuacji spurs i tanku oczywiste. 

Powód. Stress reaction in left foot. 

Ze statusem day to day. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Taki ze wymiany mogą być w dzień draftu. A dwa to nie czytałem nic o kończącej sezon operacji tylko o wyłączeniu go ze składu z powodu urazu. A to w sytuacji spurs i tanku oczywiste. 

Czyli zawodnik ktory nie gra na koniec sezonu z powodu kontuzji, automatycznie nie moze byc wymieniony 2 miesiace pozniej pod koniec czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.