Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

Chyba źle widzę czy coś bo OEPM i ORAPTOR George ma lepsze , ale faktycznie Zach jest lepszy bo ma o 1 PPG więcej ; ]

To jeszcze sprawdz sobie TS%, catch and shooty i inne takie jak np skutecznosc z kazdego miejsca parkietu, bo nie wiem co ma EPM do oceniania samego scoringu, przeciez nikt normalny nie patrzy po samych PPG. A od 2-3 miesiecy to ogole kosmos, jesli chodzi o roznice na korzysc Lavina, jemu psuje staty i tak fatalny listopad.

 

 

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

od scoringu są Booker i Tatum w pierwszej kolejności :) 

A George jest lepszy od obu wymienionych przez uniwersalność przede wszystkim, zawsze lepszy elite 2way od świetnego scorera :) 

 

Ale George nie jest w tym sezonie elite ani w ataku, ani w D. Ale tak - w beGM Wolves moglby wygladac pod tym wzgledem lepiej, bo mialby mniej odpowiedzialnosci w ataku, moglby sie skupic bardziej na D itd. W ataku nie mam pewnosci, bo w C&S tez jest kiepski w tym sezonie(poziom Lonniego Walkera), a zakladam ze z pilka gra jednak Tatum i Booker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

celtics 08'

sęk w tym, że jak masz 3 superstarow, to ta reszta rotacji zawsze sie jakos tworzy i uwydatnia zalety kasztanow maksymalnie

wiec niejako tak, zawsze powinnismy byc w stanie sobie wyobrazic, ze to jakos hula i leon powe moze grac 20-pare mnut produktywne mimo ze gdzie indziej by sie nie zalapal

 
  •  

Różne bzdury tu już czytałem ale porównanie BeGMowych Wolves do Celtics'08 to jedno z najbardziej nietrafionych porównań jakie sobie można wyobrazić - coś jak Trea Young jako rim protector, czy PJ Tucker jako scorer nr 1. Widać że nie szanowałes tamtych Celtics Garnetta, Piercea i Allena..

Kabengele to pewnie Perkins, a Nix to Rondo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Różne bzdury tu już czytałem ale porównanie BeGMowych Wolves do Celtics'08 to jedno z najbardziej nietrafionych porównań jakie sobie można wyobrazić - coś jak Trea Young jako rim protector, czy PJ Tucker jako scorer nr 1. Widać że nie szanowałes tamtych Celtics Garnetta, Piercea i Allena..

Kabengele to pewnie Perkins, a Nix to Rondo..

Tatum>Garnett

George =Pierce

Booker>Allen 

Lamelo>Rondo 

Robert Williams>Perkins

Co Ty Alonzujesz teraz xd Przecież Wolves to w c*** mocniejszy zespół niż tamci Celtics :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Ale George nie jest w tym sezonie elite ani w ataku, ani w D. Ale tak - w beGM Wolves moglby wygladac pod tym wzgledem lepiej, bo mialby mniej odpowiedzialnosci w ataku, moglby sie skupic bardziej na D itd. W ataku nie mam pewnosci, bo w C&S tez jest kiepski w tym sezonie(poziom Lonniego Walkera), a zakladam ze z pilka gra jednak Tatum i Booker.

Rola DFSa lub Iggyego z wczesnych Warriors - dokładnie o tym tu kiedyś pisałem, jak jeszcze wydawało mi się że dyskusje tu do czegoś prowadzą :)

Fajnie, że dołączyłeś do BeGM bo masz sporo trzeźwych spostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tatum>Garnett

George =Pierce

Booker>Allen 

Lamelo>Rondo 

Robert Williams>Perkins

Co Ty Alonzujesz teraz xd Przecież Wolves to w c*** mocniejszy zespół niż tamci Celtics :) 

Chyba jedynie w pustych statystykach 😛 widze że im bliżej T3 to coraz więcej odklejenia i desperacji u ludzi...xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tatum>Garnett

George =Pierce

Booker>Allen 

Lamelo>Rondo 

Robert Williams>Perkins

Co Ty Alonzujesz teraz xd Przecież Wolves to w c*** mocniejszy zespół niż tamci Celtics :) 

Zdrowi przez cały sezon lamelo booker George Tatum i Williams zrobiliby tu top 3 seed nawet bez ławki. A z ławka mieliby najlepszy bilans w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Chyba jedynie w pustych statystykach 😛 widze że im bliżej T3 to coraz więcej odklejenia i desperacji u ludzi...xD

jak zajebisty jest Lamelo pokazują Hornets od kiedy nie gra :) Typ ma obok siebie Marka Williamsa i sam szrot w Hornets ;) 

1 minutę temu, fluber napisał:

Zdrowi przez cały sezon lamelo booker George Tatum i Williams zrobiliby tu top 3 seed nawet bez ławki. A z ławka mieliby najlepszy bilans w lidze

trudno się nie zgodzić, dziękuje za trzeźwy osąd

7 minut temu, Alonzo napisał:

Rola DFSa lub Iggyego z wczesnych Warriors - dokładnie o tym tu kiedyś pisałem, jak jeszcze wydawało mi się że dyskusje tu do czegoś prowadzą :)

Fajnie, że dołączyłeś do BeGM bo masz sporo trzeźwych spostrzeżeń.

DFS>George! 

Pamietamy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

jak zajebisty jest Lamelo pokazują Hornets od kiedy nie gra :) Typ ma obok siebie Marka Williamsa i sam szrot w Hornets ;) 

 

Narzekałem na Lamelo pol sezonu, bo gral streetball i walił te trójki bez opamiętania, ale trzeba przyznać że bez niego mój Mark ma przejebane, żeby dostać jakiegoś entry passa(albo k**** jakiekolwiek), to chyba muszę iść do Częstochowy na kolanach z modlitwą. Chłopu z jego zasięgiem wystarczy rzucić gdzieś piłkę w okolice góry tablicy i on to i tak złapie, ale przy obecnym rozegraniu Hornets ten musi rzucać jumperki(które trafia btw, liga niegotowa za kilka lat) lub jakieś floatery.

Szanuj Lamelo swego, bo możesz mieć Roziera c***a jebanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

No wiadomo , że mozna podać takie statystyki aby obronić swoją tezę.
 

Natomiast ogólnie w ataku trener wolałby mieć do dyspozycji George’a niż Zacha. 

1.No wiadomo, ze dyskutujac o scoringu podaje sie statystyki dotyczace scoringu. Nie wiem gdzie tu bronienie tezy.

2. Jak chce zdobywać mniej punktów na gorszych procentach z niemal każdego miejsca na parkiecie, to pewnie tak.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

@RonnieArtestics

a co slychac u tego ziutka co w belgii za tabliczke czekolady gra?

i gdzie ravyon tucker?

Cameron Krutwig przeniósł swoje talenty do ligi Japońskiej w sezonie 22/23 :) kręci tam swoje zawrotne 8ppg, a w jednym meczu zabrakło mu jednego punktu do triple-double! 
Słabo jak na gościa co rok temu grał w begm :)  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LAF napisał:

No wiadomo , że mozna podać takie statystyki aby obronić swoją tezę.
 

Natomiast ogólnie w ataku trener wolałby mieć do dyspozycji George’a niż Zacha. 

oczywiście, zwłaszcza, że mamy od ciula przypadków wspaniałej gry PG w najważniejszych meczach PO 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ernie9005 napisał:

Nie kwestionuje swietnej dyspozycji Bridgesa, tylko powatpiewam w to, ze miales i odrzuciles oferte 3 x 1st round za niego.

No możesz powątpiewać, lecz taka oferta była i jak czas pokazuje, jest ona poniżej rynkowej wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Tatum tak się zestresowal tekstami swojego GMa i porownaniami do KG, że dziś DNP;) 

3/10

 

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ponoć za namową GMa zaczął ćwiczyć walenie się po klacie ala KG i mu się płuco zapadło

2/10

 

Teraz, ignazz napisał:

Oj nieprawda. Wymiękł u fryzjera już szybciej bo miał być ogolony na łyso. Nie dał rady 

1/10

/

No chłopaki widzę ze jest forma, może jakaś trupę standupowa załóżcie, brzmi jakbyście mieli sprzedać razem 0 biletów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.