Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Spółdzielnia gra na swojego prezesa ( Wolves mają mój pick za rok) i uwolniła najwiekszego kundla do ujadania. 

Nowe, nie znałem. 

już dawno pick wymieniony, wiec teoria z dupy. 

Jakby mi zależało na jakości tego picku to po prostu przyglądałbym się Twoim ruchom, masz moje pełne zaufanie w kwestii budowania zespołów na topowe picki🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Spółdzielnia gra na swojego prezesa ( Wolves mają mój pick za rok) i uwolniła najwiekszego kundla do ujadania. 

Nowe, nie znałem. 

wgl ile Ty masz lat, zeby sie obrazac za pare slow gorzkiej prawdy?

chyba, ze stoisz na stanowisku, ze pelicans nie sa najgorzej zarzadzana organizacja w tej grze (sposrod gm'ow, ktorzy co najmniej 2 lata prowadza ta sama organizacje)? Ale wtedy bym prosił o jakies uzasadnienie szersze. Chetnie o tym porozmawiam. Mysle, że @Qcin_69 podobnie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl ile Ty masz lat, zeby sie obrazac za pare slow gorzkiej prawdy?

chyba, ze stoisz na stanowisku, ze pelicans nie sa najgorzej zarzadzana organizacja w tej grze (sposrod gm'ow, ktorzy co najmniej 2 lata prowadza ta sama organizacje)? Ale wtedy bym prosił o jakies uzasadnienie szersze. Chetnie o tym porozmawiam. Mysle, że @Qcin_69 podobnie.

wiara nie pozwala mi kopać leżącego, a nakazuje podać mu dłoń. 

Camby, oto ma dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę daleko nie trzeba szukać, by znaleźć organizacje w dużo gorszym położeniu niż Pelicans. Ja nie będę wskazywał palcem, ale są kluby bez cap space, bez talentu i nawet bez własnych picków. 

Ocena jest kwestią czasu. Dziś spółdzielnia torpeduje podpisanie Hardena. Ale załóżmy, że jednak podpis James składa, a ten potem powtarza casus John Walla. Czy taki scenariusz jest nierealny, biorąc pod uwagę równie pochyłą dwóch ostatnich sezonów? 

Swego czasu pozyskalem Blake Griffina za Solomona Hilla i Bismacka Biyombo. Ale było wtedy wycie i krzyki by deal zablokować. Z czasem jednak Blake się posypał i znowu zaczęła się krytyka o fatalnym zarządzaniu. I zawsze to są te same nicki. Mimo to @tangiers chciał odchodzić z gry z powodu kolesiostwa. Kolesiostwa innego niż Ci piszący mu "do zobaczenia w finale, przyjacielu!" 

Dziś latają teksty o super dealu za Hardena, ale za rok te same osoby mogą mieć zupełnie inną percepcję i zabawa się zacznie na nowo. 

Pelicans mają superstara Hardena, wchodzącego w prime Sabonisa, który czyni ogromne postępy i moim zdaniem przyszły sezon będzie wymieniany jednym tchem w TOP20 ligi, sporo ciekawej młodzieży na rookie contractach, picki własne i konkurencji. To jest dobra pozycja. 

I tak wiem, że ten post nic nie zmieni i za tydzień czy miesiąc znowu będą latać te same bezwartościowe komentarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, człowiek...morza napisał:

wkurwia mnie serio, ze harden spedzi przyszly sezon w pelicans.

to jest totalne odejscie od rzeczywistosci....

powinnismy zaglosowac wszyscy zgodnie za trade request, zeby nie bylo takich zdarzen w przyszlosci (c***owa druzyna sciaga ss, ktory gra o wynik)

beka, ze za davisem byl glos na tak, a tu leszcze siedza cicho 

gdzie logika?

od razu mowie, ze jak zostanie, to traktuje go jak grubasa bez impactu na wynik, obrazonego.

Jak już patrzysz na rzeczywistość to też @MarcusCambymoże zawołać zaporowa cenę za Hardena i zagrać karta GMa Neta a w międzyczasie spróbować zbudować mu teamwalczacy o finały konfy bo raczej na więcej ich stać nie będzie, chyba że LAL się posypią ze zdrowiem.

11 godzin temu, człowiek...morza napisał:

1. po co oddawales greena w takim razie?

2. po co sciagales grahama?

Greena sprzedałem bo przy składzie jaki był to o playiny było by ciężko patrząc jak Green traktował RS,jaka miał historię urazów podczas RS oraz że w RS to jest o półkę gorszy gracz niż w PO na które potrafi zmobilizować się o niebo lepiejniz na nieważne mecze w RS i na koniec to był ostatni moment aby coś sensownego za niego dostać, a dostałem młodszego Wooda oraz Millsa który będzie fajnym uzupełnieniem ławki albo S5 w zależności jak wejdzie w sezon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Lol, pozyskanie griffina i słynny run po mistrzostwo z wall-blake-Davis mamy traktować jako twój sukces ? Ahahahaha 

 

Podkuliłeś ogon w jednym temacie, to teraz ujadasz w drugim? :)

Zasiedziałeś się chyba za granicą, bo przerasta Cię czytanie ze zrozumieniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Podkuliłeś ogon w jednym temacie, to teraz ujadasz w drugim? :)

Zasiedziałeś się chyba za granicą, bo przerasta Cię czytanie ze zrozumieniem :(

ja podkulilem ogon? Czekam cały czas na ten przykład i chyba się nie doczekam..  :o 


To może sprobuj po angielsku? :o czy cie to przerasta ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak odpaliłem newsy i patrzę, że Repra Izraela grała z chłopakami z Auburn.

https://www.nbcsports.com/washington/wizards/deni-avdija-shines-against-college-players-israel-auburn-showcase-game

Te agresywne paki na kosz mocno mnie zaskoczyły. Czekam na Eurobasket. Szkoda, że nie dam rady jechać do Pragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z cyklu Knicks niebawem wracają na tron. New BIG3 (tym razem defensywne)

Bridges, Simmons, Mobley. 3 dpoy calliber. nie przypominam sobie takiej sytuacji w historii nba, a ogladam je regularnie od 15 lat, wczesniejszy okres znam zas z opowiesci patologicznego taty

 

alez wy bedziecie w dupie i skomlec to ja nie mam pytan. juz czuje w powietrzu to obnizaniue bilansu za zajebistosc

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A jesteś pewien, że Knicks do playin wejdą? Na wschodzie mamy:

Sixers, Magic, Bucks, Pacers, Heat, Raptors, Cavaliers, Bulls, Celtics, Pistons, Nets, moooże Hawks.

NYK musieliby być lepsi od 3 powyższych ekip, by wejść do play-in, według mnie naprawdę nie jest to przesądzone.

hau hau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Na którym miejscu się widzisz:) ?

ciezko stwierdzic, niemniej upside/sufit bliski szczytu :)

nikt z unterrdogow nie ma takiej rezerwy w mozliwosciach

o to sie rozchodzi 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.