Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

W jaki sposób niby?

Jesteś naiwniakiem

I tu nie chodzi nawet o zła wole takiego dalikwenta. Podświadomie będzie to już wpływało. Po drugie, a może przede wszystkim. To zbyt duże ograniczenie na rynku transferowym, czyli motorem napędowym tej gry. 

a najwiekszy grzech maja w sobie Ci, ktorzy psuli tu dyskusje i zabijali najbardziej tworcze jednostki gry. hanba wam. 

gra zyla dzięki błotu i blyskotliwosci. 

prym zas przejeli c***oznawcy i ci co boja sia slowem podkurwic lub robia to nieporadnie.

i to widac.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jesteś naiwniakiem

I tu nie chodzi nawet o zła wole takiego dalikwenta. Podświadomie będzie to już wpływało. Po drugie, a może przede wszystkim. To zbyt duże ograniczenie na rynku transferowym, czyli motorem napędowym tej gry. 

A ty tępym c***em i podobno impotentem. To sobie pogadaliśmy.

Wy chyba nie rozumiecie, że rynek transferowy właśnie się rozbuja, bo będzie więcej negocjacji niż w momencie, gdzie obecnie część klubów w ogóle nie negocjuje, a wy uważacie, że rynek się zablokuje, bo przykładowo Pelicans nie będą negocjować z Milwaukee Bucks, ale nie bierzecie pod uwagę, że będą mogli negocjować z Nets, Suns, Warriors, Thunder, Hawks itd.

O złą wolę nikogo nie podejrzewam, o ile ty nie dostaniesz drugiego teamu. Ty nawet będąc w radzie wykorzystywałeś swoją pozycje by ugrać dla Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

O złą wolę nikogo nie podejrzewam, o ile ty nie dostaniesz drugiego teamu. Ty nawet będąc w radzie wykorzystywałeś swoją pozycje by ugrać dla Knicks.

xd klamstwo powtarzane milion razy....

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

A ty tępym c***em i podobno impotentem. To sobie pogadaliśmy.

Wy chyba nie rozumiecie, że rynek transferowy właśnie się rozbuja, bo będzie więcej negocjacji niż w momencie, gdzie obecnie część klubów w ogóle nie negocjuje, a wy uważacie, że rynek się zablokuje, bo przykładowo Pelicans nie będą negocjować z Milwaukee Bucks, ale nie bierzecie pod uwagę, że będą mogli negocjować z Nets, Suns, Warriors, Thunder, Hawks itd.

O złą wolę nikogo nie podejrzewam, o ile ty nie dostaniesz drugiego teamu. Ty nawet będąc w radzie wykorzystywałeś swoją pozycje by ugrać dla Knicks.

ja uwazam, ze lepsza opcja bylaby rezygnacja z 6 druzyn (z kazdej dywizji po 1).

co wiecej tchnelby to ducha w te gorsze druzyny typu hawks, nets kings, hornets etc, ktore od paru lat nie potrafia/nie moga przeskoczyc pewnego poziomu.

liga by sie wyrownala, zwiekszyla rywalizacja.

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

O złą wolę nikogo nie podejrzewam, o ile ty nie dostaniesz drugiego teamu. Ty nawet będąc w radzie wykorzystywałeś swoją pozycje by ugrać dla Knicks.

widac to w szczegolnosci po tym jak wielu druzynom pomoglem z tylnego siedzenia bez korzysci dla siebie. albo gdy sam dorzucalem do dealu z nwicjuszem, ktory mi go proponowal, bo uznawalem, ze jest niekprzystny dla niego via deal z celtics sprzed 3 lat. 

ale lepiej jak nowicjuszom pomagaja w dealach albo decyduja o nich radni, ktorzy nic w tej grze nie zdzialali i nie patrza z. wizja rotfl i potem nowemu  po meisiacu sie nudzi, bo zrobil bezsens.

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

. Po drugie, a może przede wszystkim. To zbyt duże ograniczenie na rynku transferowym, czyli motorem napędowym tej gry. 

Ograniczenie w c*** jak zamiast gm-ow którzy nie graja i się nie wymieniają przyjda tacy co grają i się wymieniaja. A ci co wezmą dwa teamy będą mogli się wymieniać tylko z 28 innymi drużynami a nie 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando nie oddam, ale w jakimś teamie z Zachodu mógłbym sobie spokojnie budować drużynę od podstaw - może mieć problemy z salary, czy szorować od lat dno Ligi - bez różnicy. Oczywiście jak pojawi się GM chętny ją przejąć, to oddam bez żalu, bo taki team i tak bym traktował jako tymczasowy, któremu chce tylko pomóc. 

Plus jest taki, że zmartwychwstały by dzięki takiemu podejściu Drużyny Widma - raczej każdy team byłby mniej lub bardziej aktywny.

Minus taki, ze pewnie byłyby wałki - dam Tobie taki, a taki pakiet z mojej drużyny nr2 - a Ty mi oddasz do mojego macierzystego klubu gracza X w jakimś tam dealu.. - oczywiście nieoficjalnie.. - bo oficjalnie każdy zaprzeczy.

No niestety coś za coś.. Możnaby zrobić jakąś opcję VETO np przy sprzeciwie 1/3 GMów jakby taki szwindel był widoczny - lub mówiąc politycznie - wymiana wyglądałaby na podejrzana i niejednoznaczną. 

Zmniejszenie ligi to absurd, bo od razu zrobią nam się silniejsze drużyny, a gracze, którzy w rl dostają po 20-25mln. będą u nas dostępni za MLE.. natomiast gracze za MLE będą u nas za minimum.

Kluczowe jest ile takich drużyn byśmy mieli - najpierw pasowałoby to policzyć na spokojnie - czyli temat Lista Obecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku posiadania 2 teamów zawsze można wprowadzić warunek, że ewentualne wymiany między dwoma zespołami prowadzonymi przez jedną osobę zatwierdza najpierw rada, a potem dodatkowo jest jeszcze czas na zablokowanie wymiany przez resztę GMów (np 5 głosów na nie blokuje deal). Takie zabranianie odgórne jest bez sensu, bo jeśli jakaś wymiana ma sens dla obu ekip, to nie widzę powodu do blokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę te negocjacje. Negocjuje z januarym. Chce powiedzmy curry za bridgesa i osiem picków. Teraz jest sytuacja: stary, musisz coś dorzucić, curry to za mało. January odpala arkusz. To c*** dorzuć ten jeden pick z tych ośmiu do Warriors, a ja dam ci jeszcze Danny greena i dwa second roundery z Warriors. Deal? 
 

zaraz powiecie, ze byśmy zrobili oczywiście multiwaye takie z udziałem dwóch drużyn z jednym gm nielegalne. No dobra to jakiś Qcin obejdzie pojedynczymi dealami. I co wtedy? Zabronisz Ronniemu robił deal z january’2 jak robił już deal z january’1 w tym samym okienku? Zabijacie tak właśnie rynek, a nie rozwijacie. Bo z takim człowiek morza to watpie żebym kiedykolwiek zrobił deal. On zawsze Wysyła mi gownooferty bo raz się nabrałem na kuzminskasa i mysli ze jestem slabiak. Z Alonzo się nie lubie. Z januarym sie po prostu nie dealuje a jak już to jakos bezpiecznie :D. W takiej sytuacji gdy takie trzy osoby powiedzmy mają po dwie drużyny zabijacie mi rynek. 
 

nie mówiąc o tym ze z boku ta gra bedzie wyglądać jeszcze bardziej komicznie i bekowo i memowo a w ten sposób nikogo nowego se nie znajdziecie.

kolejny argument to głosowanie. Unikniemy tego ze  Ktoś kogos nie lubi?  a bedzie miał podwójny głos ? A jak nie podwójny to głosów bedzie 20 zamiast 27? 

jak wy chcecie tak właśnie grę ulepszać i zmieniać dawaniem takiej „jakości” to ja serio mogę chętnie podziękować. wg Cambyego to zwiększy jakość rozgrywki  jak każdy będzie na dwa fronty se kombinował. Wg mnie to jest właśnie najgorsza ever z możliwych opcji jesli chodzi o poprawę jakości gry. Podobne opcje przerabialismy już zresztą, np. z bratem shevca. 

20 minut temu, Alonzo napisał:

edit. Można zrobić tez tak, że taki team prowadzi się tylko przez jeden sezon i później przejmuje go jakiś inny chętny GM. 

Serio ? 😂 Proponuje najpierw sprawdzic jak to by wyglądało w orlando magic, pasuje ci taka opcja ? Zobaczymy co czlowiekmorza np wymyśli z Magic? 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ekipę podwójna prowadzić powinno 2 GM. Ciężko będzie wtedy o prywatę bo aby wtedy obu na lewo zadowolić to taki wałek będzie widoczny. 
 

a już ideałem będzie parowanie Ronnie z tymi co nie lubi. Mam pewność ze z CM i z AlonZo nigdy pod stołem nie dogada wspólnych nielegalnych korzyści. 
 

ogolnie teraz gdy potrzeba pomocy i reformy beGM to martwi mnie postawa Ronnie który z jednej strony szantażuje odejściem za wprowadzenie przejściowego rozwiązania a z drugiej robi to co nie powinno w beGM mieć miejsca. Pokazuje antypatie do danych gm lub niechęć do robienia z konkretnym gm deala. Nie dlatego ze oferta może być niekorzystna tylko z góry bo nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

To może ekipę podwójna prowadzić powinno 2 GM. Ciężko będzie wtedy o prywatę bo aby wtedy obu na lewo zadowolić to taki wałek będzie widoczny. 
 

a już ideałem będzie parowanie Ronnie z tymi co nie lubi. Mam pewność ze z CM i z AlonZo nigdy pod stołem nie dogada wspólnych nielegalnych korzyści. 
 

ogolnie teraz gdy potrzeba pomocy i reformy beGM to martwi mnie postawa Ronnie który z jednej strony szantażuje odejściem za wprowadzenie przejściowego rozwiązania a z drugiej robi to co nie powinno w beGM mieć miejsca. Pokazuje antypatie do danych gm lub niechęć do robienia z konkretnym gm deala. Nie dlatego ze oferta może być niekorzystna tylko z góry bo nie. 

Nic nie zrozumiales niestety. Nie chodzi o to ze kogos nie lubie. Podałem dla przykładu. Nie żeby wypominać komuś ze go nie lubie. 
 

Nie chodzi tez o szantaż. 
 

Po prostu wydaje mi się to wszystko irracjonalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

zaraz powiecie, ze byśmy zrobili oczywiście multiwaye takie z udziałem dwóch drużyn z jednym gm nielegalne. No dobra to jakiś Qcin obejdzie pojedynczymi dealami. I co wtedy? Zabronisz Ronniemu robił deal z january’2 jak robił już deal z january’1 w tym samym okienku? Zabijacie tak właśnie rynek, a nie rozwijacie. Bo z takim człowiek morza to watpie żebym kiedykolwiek zrobił deal. On zawsze Wysyła mi gownooferty bo raz się nabrałem na kuzminskasa i mysli ze jestem slabiak. Z Alonzo się nie lubie. Z januarym sie po prostu nie dealuje. W takiej sytuacji gdy takie trzy osoby powiedzmy mają po dwie drużyny zabijacie mi rynek. 
 

Tu masz rację, tylko to jest problemem nawet teraz, bez multiteamów i jeden z powodów dlaczego brakuje chętnych do gry. Gdyby każdy tu grał fair, odzywał się do wszystkich (w miarę) z szacunkiem i nie próbował wyc***ać kolegów, to pewnie by nie było teraz tej dyskusji. Ale jest jak jest, prowadzenie drugiej drużyny może wyglądać tak jak to przedstawiasz, ale gdyby to zrobić z głową, to wcale nie musi. Tu chodzi bardziej o to, że jak nagle się okaże w offseason, że jest 5 wolnych ekip, to zostawienie tego na barkach Rady wygląda na średni pomysł, lepiej, żeby ktoś też przejął taki obowiązek i prowadził drużynę zamiast totalnego braku aktywności.

Można też z góry takiemu GMowi ustawić jakiś cel na sezon (tank, play-in, druga runda, etc) i blokować ruchy, które nie są zgodne z celem zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Nawet teraz mamy Radnych którzy poza swoimi teamami prowadzą jeszcze dwa inne.

No i wystarczająco słabe to jest już ;) 

 

thats my story and im stickin to it 

 

Już lepiej wymyślcie jak uprzystępnić grę żeby była atrakcyjna dla conajmniej 30 osób w tym kraju, a nie żeby była jeszcze bardziej… dziwna, pokręcona i zagmatwana. :)

thats My point i nic więcej 

 

@karpik dla mnie szczerze już lepszy autopilot. Docelowo tymczasowy zawsze. W praktyce W przypadku nie znalezienia gm wiadomo Rada + głosowanie ogólne wszystkich w bilansach, fa. 
Za brak aktywności gmow zamiast punktów ujemnych za kare w następnym trymestrze pisanie opisu teamu Warriors bot1 ;] człowiek morza by się opisy nauczył pisać :)

Btw Nawet jak już unikniemy wszystkich „krzywych „ i niemoralnych zagrań to najgorsze jest redukowanie głosów z 30 na 22 powiedzmy. Wiadomo ze są głosowania jak Player Option 50 mln dla westbrooka, gdzie jest 29 do 0, ale były tez głosowania 14-13 często. A zmniejszanie tej próbki jeszcze bardziej w tych równych głosowaniach jest zle :) 

wymyslcie jak zachęcić ze dwóch O.G. do gry. Poprzez ułatwienie gry. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Btw Nawet jak już unikniemy wszystkich „krzywych „ i niemoralnych zagrań to najgorsze jest redukowanie głosów z 30 na 22 powiedzmy

To w przypadku autopilota nie redukujesz liczby głosów? ;)

Przecież dyskusja nie jest o tym czy dobrze byłoby znaleźć nowe osoby, bo to jest oczywiste, tylko co jeśli takie osoby się nie znajdą przez dłuższy czas. I nie wiem w jakim świecie lepsze dla zespołu x byłby marazm autopilotowy od prowadzenie tej drużyny przez GMa y w ściśle określony sposób (jaki, to jest kwestia do ustalenia).

Generalnie wybór takiego GMa mógłby być w drodze konkursu. Mamy np 3 kandydatów, wszyscy opisują swój plan na nadchodzący sezon i głosujemy kto prowadzi zespół x, a potem ta osoba ma realizować swój plan, tzn jeśli planem jest awans do PO, to blokowane są wszelkie ruchy osłabiające drużynę, chyba, że nagle dwóch najlepszych graczy łapie season ending injury, to wtedy GM może przedstawić plan B, który musi ponownie zostać zaakceptowany przez ligę (czyli pozostali GMowie bawią się we właściciela).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, karpik napisał:

To w przypadku autopilota nie redukujesz liczby głosów? ;)

Przecież dyskusja nie jest o tym czy dobrze byłoby znaleźć nowe osoby, bo to jest oczywiste, tylko co jeśli takie osoby się nie znajdą przez dłuższy czas. I nie wiem w jakim świecie lepsze dla zespołu x byłby marazm autopilotowy od prowadzenie tej drużyny przez GMa y w ściśle określony sposób (jaki, to jest kwestia do ustalenia).

Generalnie wybór takiego GMa mógłby być w drodze konkursu. Mamy np 3 kandydatów, wszyscy opisują swój plan na nadchodzący sezon i głosujemy kto prowadzi zespół x, a potem ta osoba ma realizować swój plan, tzn jeśli planem jest awans do PO, to blokowane są wszelkie ruchy osłabiające drużynę, chyba, że nagle dwóch najlepszych graczy łapie season ending injury, to wtedy GM może przedstawić plan B, który musi ponownie zostać zaakceptowany przez ligę (czyli pozostali GMowie bawią się we właściciela).

Chodzi mi o to ze póki taki proceder jest (skoro jakby jest już od jakiegoś czasu z Warriors czy thunder) docelowo „tymczasowo” i szukamy cały czas kogos w tle, to jest ok, ale robić z takiego czegos normalność i jak to nazwał Camby „nowy model” gry, to dla mnie to jest śmiech na sali a nie gra … 

Chcecie to se zróbcie inną ligę i w 15 i każdy po dwie drużyny niech se ma. Ale po równo chociaż. A nie ze jeden se ma dwie drużyny, a deugi ma jedną. Zero logiki i sensu w tym wszystkim widzę. Zero. 
 

I wypowiadam tylko swoja opinie, nie szantażuje, nie krzyczę, żeby nie było. Bo już mi kolejny raz insynuuje się pewne rzeczy (nie Ty). A zrobicie i tak jak zawsze po swojemu. Przecież już widzę, ze wszyscy na tak i kto najbardziej :D 

Robcie jeszcze więcej skomplikowanych głosowań, na tematy „czy January może w Warriors przejść do planu B” więcej wet, warunków, oraz punktów w regulaminie. I najlepiej Jeszcze więcej się kłóćcie jak aktywny ktoś się spóźni o minutę z ofertą bo chciał przystealować z freaking Tyrrell Terry ;]

No logiczne to jest bardzo, biorąc pod uwagę ze ludziom brakuje już motywacji nawet na Głosowania Czy opisy w PO. 
 

mi coraz mniej zależy się spierać o cokolwiek, tutaj mowie tylko ze serio nie tedy droga….

Uatrakcyjnijmy jakos gre, nie wiem, wpłata po 30zl co roku, na nagrody? League pass roczny za pierwsze miejsce, drugie miejsce roczne premium gdzieś, nie wiem. Chetni by się na pewno wtedy nowi znalezli a ja i ignazz zapłacimy za tych którzy są aktywni a nie chcą sie składać z powodów religijnyc/swiatopogladowych/bo to hazard ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.