Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LAF napisał:

Ostatnio nikt nie odgadł rebusu więc może tym razem się uda

a ) 7-20 FG 12 REB 9 AST 0 STL 5 TO +17 22 PTS

b ) 4-18 FG 6 REB 4 AST 2 STL 0 To - 15 13 PTS

Może @january weźmie w nim udział ; ]

Serio?!?!?! On gra na jednej nodze i z taka kontuzja raczej nie powinien w ogóle grać. Takimi wstawkami to tylko napędzasz koło zamachowe niechęci do Soty ale Twój wybór…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Serio?!?!?! On gra na jednej nodze i z taka kontuzja raczej nie powinien w ogóle grać. Takimi wstawkami to tylko napędzasz koło zamachowe niechęci do Soty ale Twój wybór…

Serio na jednej nodze ? Takiemu Cp3 się pewnie w begm mocno oberwie za występ w II nd round z kontuzja, są tacy co go uznali za chokera ale dla Butlera jest wymówka ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Jak widać gra. Gdyby nie mógł grać to by nie grał i by nie było tematu. 

czy to nie Ty broniłeś gry Cp3 z perspektywy kontuzji?

 

17 minut temu, LAF napisał:

Przypomnieć ataki na Sotę po trade George’a ? 

nikogo to już nie obchodzi, skoro wziąłeś klub to pedałuj, a nie wyciągasz trupy z szafy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Są jednak dość znaczne różnice;) Ale to już dopiero w finałach konferencji (oczywiście jeśli się tam dostanę) opiszę. Obecnie podczas 2r nie chcę pisać o 3r, niezależnie od tego ile jeszcze razy GM Wolves z swojej łódki na rybach będzie mnie oznaczał;)

No ja jeszcze trochę i bym przegral 1st round przez performance paula w 2nd round, czyli logicznie i analogicznie ty teraz powinieneś się męczyć w 2nd round z Mavs :)))))!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Serio na jednej nodze ? Takiemu Cp3 się pewnie w begm mocno oberwie za występ w II nd round z kontuzja, są tacy co go uznali za chokera ale dla Butlera jest wymówka ? 

Nie uważam ze wymówka ale jakbyś wrzucał co chwila staty i pierdolil farmazony to bym zareagował podobnie. Najgorsze w tej grze jest wykorzystywanie statystyk do konkretnych celów. W c*** szkoda CP3. To jak wartością dodana bym przez cały sezon to na plus dla Ciebie. Ale jak ktoś ładnie tu napisał. Tu lepiej nie mieć graczy w PO, wrzucać staty z regular i gadać ze grałby tak zajebiscie ze wow

1 godzinę temu, LAF napisał:

Jak widać gra. Gdyby nie mógł grać to by nie grał i by nie było tematu. 
 

Widzę protekcja graczy January’ego trwa w najlepsze. Zresztą wstawiłem linijkę graczy i takie są fakty. 
 

A może to jest odpowiedz na zarzuty jakie były kierowane w stronę Soty ( mam zacytować jak ktoś napisał, że to wina DB, że Phoenix męczyli się w I rundzie ? ) 

Przypomnieć ataki na Sotę po trade George’a ? 

Widziały gały co brały. Przecież trade był znany jak byłeś. Ty się ciesz ze finalnie to ten Booker za Hardena nie został wyjebany. Do Ciebie mam prośbę tylko byś ograniczył spam na forum bo jest go wiele.. ciagle pisanie o swoich graczach ze są kozakami czasami działa na minus. Jak są to widac i już. Nie musisz tego pisać. A i na miejscu Pacers wolałbym żebyś nie pisał nic o CP3 ale Ty mu szkodzisz ewidentne nawet tym ze myślisz ze go wspierasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Wow ale seria suns. Zastanawiam się jakim cudem tak a propo. Jeśli już tu Bucks powinni wyciągnąć serie. Straszne niedoszacowanie Nuggets ze strony głosujących.

Widziałeś kiedyś rl serie gdzie drużyna w PO wyszła bez koncepcji gry?  Trochę takie lakers 22 z RS? Ja nie bardzo. A na teraz tak się dzieje u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Wow ale seria suns. Zastanawiam się jakim cudem tak a propo. Jeśli już tu Bucks powinni wyciągnąć serie. Straszne niedoszacowanie Nuggets ze strony głosujących.

No Heat grali dwa mecze bez Doncica i mając dużo lepszy skład przegrali serie.

Tu Sixers grają bez Embiida i jestem ciekaw jak się historia potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MarcusCamby napisał:

No Heat grali dwa mecze bez Doncica i mając dużo lepszy skład przegrali serie.

Tu Sixers grają bez Embiida i jestem ciekaw jak się historia potoczy.

Dla sprecyzowania: Grali TRZY mecze bez Doncica i resztę meczy bez Middletona. I nie mieli (bez Khrisa) dużo lepszego składu. Już nie siej fermentu. Wygrałem (chyba ) 25-2 w głosach na zwycięstwo, to że Ty jesteś w gronie tych dwóch znaffców nie daje Ci prawa pisać kłamstw. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Dla sprecyzowania: Grali TRZY mecze bez Doncica i resztę meczy bez Middletona. I nie mieli (bez Khrisa) dużo lepszego składu. Już nie siej fermentu. Wygrałem (chyba ) 25-2 w głosach na zwycięstwo, to że Ty jesteś w gronie tych dwóch znaffców nie daje Ci prawa pisać kłamstw. 

Pisać mogę co chcę, a ty zbastuj lepiej bo trafisz na ignora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Widziałeś kiedyś rl serie gdzie drużyna w PO wyszła bez koncepcji gry?  Trochę takie lakers 22 z RS? Ja nie bardzo. A na teraz tak się dzieje u nas. 

Koncepcja gry pozostaje co do zasady ta sama… widziałeś, żeby drużyna zmieniała nagle od góry do dołu bez powodu? Chyba ze koncepcja Lucasa jest na tyle nowatorska i wyprzedzająca epokę, ze takiej zmiany wymaga?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pisać mogę co chcę, a ty zbastuj lepiej bo trafisz na ignora. 

Co mnie twój ignor obchodzi ? Ty już dawno powinieneś być na ignorze u mnie, ale wtedy bym nie widzial tych bzdur co wypisujesz i bym nie mógł sprostować. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

Chillout Panowie, wystarczający kryzys mamy w beGM...

Ja jestem spokojny. Ty i wiele innych osób pisało podobnie. Miami Heat mają w tym momencie najmocniejszy roster w swojej historii, a mówimy o dwukrotnym w ostatnim czasie finaliście ligi. Wnioski są oczywiste i różnica w jakości obu rosterów jest jednoznaczna. 

Reszta to ból dupy znaffcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

@RonnieArtestics pewnie chodziło o to, że @MarcusCamby jako jeden z dwóch dał na Miami stąd może wysunąć się wniosek, że @MarcusCamby zawyża roster Miami

Przecież ja o tej serii wypowiadałem się sporo, więc Ronnie moje zdanie znał. 

Heat ze zdrowym rosterem mają dużo lepszy team niż Pacers i chyba nikt tego nie kwestionuje. 

Zdrowi jednak nie byli, więc zrobiła się seria w moim mniemaniu 50/50 i przy sporym dylemacie wskazałem zgodnie z swoim sumieniem na Heat i chociaż byłem w sporej mniejszości nie sądzę by głos był krzywdzący. 

Bucks - Sixers to podobna historia, bo zdrowi Sixers przeszliby bez problemu, a tak jak widać mamy kolejną serie z emocjami. Cała zagwozdka, a Ronnie się rzuca z nie wiadomo jakich powodów, a potem zdziwienie że BeGM upada, bo każda chęć dyskusji zamienia się w przepychankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january ja tylko prostuje kłamstwa, luz. 
 

A Camby to chyba lubi być odmieńcem na siłę i tyle, tak Zauważyłem.  Mam na mysli to, ze pamietam dokładnie przez dwa ostatnie sezony kiedy miałem naprawdę przeciętny skład on często mnie tu bronił i moich kasztanów i dawał mi bilanse wyższe dużo niż inni, takie że aż sam się łapałem za głowę czasem, bo na tyle nie zasługiwałem. Nie wiem co się stało w tym sezonie, co zrobił mu Justin Holiday,( albo co zrobiłem mu ja )ale w tym sezonie kiedy mam naprawdę fajny skład jest na odwrót - Camby się przypierdala :D 

Mam praktycznie ten sam zestaw rolesów co rok Temu, jedynie Zamieniłem druga opcje i centra na lepszych, dodałem tez Tyusa, którego Camby ponoć ceni, ale mam dziwne wrazenie, że Camby wolałby mój skład sprzed roku ( bo jest chyba zakochany w Turnerze z tego co pamiętam) co wydaje mi sie po prostu dziwne :)

 

@MarcusCamby zastanów się kto się rzuca (odgraża ignorami) - ja czy Ty ? Napisałem Ci grzecznie zebys nie kłamał i nie manipulował - po czym twój kontrargument to odczytałem tak: „bede pisał co bede chciał, Ty zamknij jape bo polecisz na ignora” - to Ci odpisałem tak jak Ty mi, zebys wiedział jak się poczułem. Ale to Ty się rzucasz nie ja. Mam swoją renomę ale nie bedzie tak ze za każdym razem jak z kimś dyskutuje będziecie wyciągać mi moją renomę i mówić ze to ja się rzucam - to ty zarzuciłes pierwszy chamskim tekstem o ignorze, a nie ja. Proszę mnie nie mieszać w to, że begm umiera i nie sugerować ze to moja winaz. Ja dyskutować grzecznie potrafię, a jak zabraknie mi argumentu to nie rzucam nikomu „zamknij się bo na ignora polecisz „

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.