Skocz do zawartości

PlayOffs RACE 2019 - WESTERN CONFERENCE


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To, że jest najgorszy w Blazers nie wyklucza, że był najlepszy w Knicks. 

 

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season&TeamID=1610612752

 

;]

 

ps. DAJ robi robotę w CY :D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to widze (margines bledu powoduje, iz pary moga byc zupelnie inne)

 

Jednak Rockets na drugim? Baryły mają o 1 mecz mniej a wciąż wyprzedzają Rockets o 3W.

 

Obie drużyny mają dość "zbilansowane" terminarze na koniec RS i ciężko powiedzieć której drużyny jest trudniejszy. No i pozostaje jeszcze jeden mecz bezpośredni pomiędzy nimi, który może przesądzić na korzyść jednej lub drugiej ekipy.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie kto bedzie 2 lub 3 ale jak trafi na OKC to wypad w 1 rundzie. Juz lepiej byc 4-5.

Lepiej być w drabince z GSW niż grać z Oklahoma w 1 rundzie? Ciekawe.

 

Nie wiem jak Rockets, ale takie Denver gra bardzo dobrze z OKC w tym sezonie. Rok temu Thunder tez w Playoffach specjalnie nie błyszczeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets trzy razy wygrali z Oklahomą. Wiadomo to tylko regular, ale Westbrook i spółka to nie byłby zły rywal dla nich w play-offach.

Mnie się wydaje, że najwygodniejszym rywalem jednak dla Denver byliby Spurs, których można by stłamsić intensywnością i energią.

Ale i tak najciekawszy byłby pojedynek Nuggets -Jazz. Byłoby ciekawie na forum :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA i Ddr może nie maja miłości koneserów ale akurat mimo rozpoczynającej się mody na Joka tsk od sędziowskiej perspektywy wcale nie musza być zdominowani gwizdkami jak w serii z Hardenem GSW PG&RW Lillardem ( najbardziej naciągane)

 

Mimo wszystko różnica a może i przewaga jest tylko tu w Star bonusie poza clippers.

 

Nue twierdze ze są lepsi tylko ze przy innych zespołach jest dużo gorzej

Denver to maszynka która jeszcze nie ma testów PO

Daleki jestem od umniejszania im zasług

Szansa na zaskoczenie jednak jest

Pierwszy mecz wyszarpany i może być nerwówka u faworyta

 

Nawet nerwowy ruch z Thomasem na przełamanie nie jest wykluczony przy kryzysie rzutowym.

 

Wiem co gra Denver. docenuam i to bardxo i lubię ale PO ...

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA i Ddr może nie maja miłości koneserów ale akurat mimo rozpoczynającej się mody na Joka tsk od sędziowskiej perspektywy wcale nie musza być zdominowani gwizdkami jak w serii z Hardenem GSW PG&RW Lillardem ( najbardziej naciągane)

 

Mimo wszystko różnica a może i przewaga jest tylko tu w Star bonusie poza clippers.

 

Nue twierdze ze są lepsi tylko ze przy innych zespołach jest dużo gorzej

Denver to maszynka która jeszcze nie ma testów PO

Daleki jestem od umniejszania im zasług

Szansa na zaskoczenie jednak jest

Pierwszy mecz wyszarpany i może być nerwówka u faworyta

 

Nawet nerwowy ruch z Thomasem na przełamanie nie jest wykluczony przy kryzysie rzutowym.

 

Wiem co gra Denver. docenuam i to bardxo i lubię ale PO ...

Jakbyś chciał założyć się o serie PO Denver-Spurs że mną, daj znać, ja na Denver.

 

Ale ogólnie może wynika to z tego, że nie jestem fanem pi****lenia przed przykładową serią MIL-MIA, że to sport, wszystko może się zdarzyć, nie widzę takiej przewagi Buck i ogólnie jak potrafisz przewidywać, że Giannis przejdzie dalej, to podaj od razu numery następnego lotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Clippersów, Blazers i Spurs chyba nikt nic nie oczekuje.

 

Utah to w drugiej rundzie wygodny rywal dla Rockets i Warriors, ale w pierwszej pewnie nikt z nimi nie chce grać.

 

Denver ciężko ocenić, młody team bazujący na głębi składu? Dobre combo potencjalnego failu w PO, ale mają dużo talentu i grają mocny RS, więc nie wypada ich skreślać.

 

OKC niby pograło dobrze w pierwszej części sezonu, ale Westbrook jet przeciętny, a mają z grubsza 2,5 dobrych graczy w ataku. Może będą lepsi niż rok temu dzięki George'owi i Grantowi, ale rok temu był 1st round exit w słabym stylu, tutaj trzeba byłoby dobrego Westbrooka żeby myśleć o jakimś runie. 

 

Niby mocny jest ten Zachód, ale abstrahując od jakichś kontuzji to chyba tylko Denver z HCA może powalczyć z Rockets IMHO na ten moment. Ale jak Denver rozczaruje to w sumie nic nowego w porównaniu do tamtego sezonu się tutaj nie stanie, trochę meh jednak.

 

Może coś się zmieni po late-RS kontuzji, zawsze coś takiego się dzieje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.