Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

przecież napisałem, że gdyby się nie połamał, zamiast pisać bzdety przypomnij sobie nastroje po pierwszych 20 grach, teraz nie ma tematu, ale to można było wywnioskować po moim wpisie, ale po co?

 

Tak, widziałem ten fragment "gdyby się nie połamał" i moją opinię przedstawiam przy hipotetycznym założeniu, że się nie połamał.

 

Gdyby zachód miał 35 slotów na ASG, to byłby realnym kandydatem, ale że ma tylko 12 to nie, nie jest, nawet jakby zagrał te 8 meczów więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,a drużyna ta ma bilans jak Indiana Pacers.

 

no i Pacers mają 1.5W straty do Dubs, ale zajebisty te wschód

 

niezły lol

 

dla mnie Murray gra lepszy sezon on Mitchella i głownie o tym pisałem, wiadomo, że nie jest w dyskusji o ASG, tak samo jak Mitchell również nie powinien

Tak, widziałem ten fragment "gdyby się nie połamał" i moją opinię przedstawiam przy hipotetycznym założeniu, że się nie połamał.

 

Gdyby zachód miał 35 slotów na ASG, to byłby realnym kandydatem, ale że ma tylko 12 to nie, nie jest, nawet jakby zagrał te 8 meczów więcej.

 

ale, Tobias już jest? dobra nie chcę mi się już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets bez Murraya na parkiecie radzą sobie dość zajebiście ;-)

Ogólnie pisanie o nim jako o 2 opcji w kontekście gry Barył to dość duże przerysowanie.

 

każdy kitowiec potwierdzi, że Murray to obecnie nasz drugi najważniejszy gracz, więc nie wiem kto gdzie przerysowuje, ale generalnie mało mnie to obchodzi, bo pomimo tak zajebistej połówki rs, ciągle trzeba walczyć z taką ignorancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie All-Star to już szajs totalny. Po co jest te głosowanie fanów? Przypomina to głosowania w Rosji, Meksyku albo jakichś krajach trzeciego świata. Niby jest głosowanie i ludzie mają demokrację, ale głosowanie sobie, a życie sobie, bo władza ma ustalony wynik. 

 

Jak głosowanie nie ma żadnego znaczenia, a nie ma, bo Wade'a i Rose'a prawdopodobnie nie będzie na ASG, po co je robić? Kibicuje głosują i tak nie ma to znaczenia.

 

Wiem też, że Wade i Rose postawą sportową na parkiecie raczej nie zasłużyli na ASG, ale w takim razie nie robić głosowań fanów. Niech sobie władze ligi wybierają ASG i niech się toczy ten cyrk bez mieszania w to fanów, którzy robienia w konia i tak nie mają żadnego znaczenia na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Lee, kiedy grał w ASG, prezentował naprawdę poziom top ligi i był zajebisty. 

Zdecydowanie nie zasługuje na miejsce na tej liście.

 

w ogole DAvid Lee to byl anty Ben Wallace. Robil wszystko to czego Ben Wallace nie robil wcale, nie robil absolutnie tych rzeczy w ktorych Ben Wallace byl topowy. W dodatku byl bialy. 

Yin yang, zlo i dobro, Walesa i Kwasniewski, big mac i schabowy, Ben Wallace i David Lee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol pewnie na forum jestem tu na czele bojówki Murraya ale pisanie że on lub Millsap do ASG to jest chyba gorsze niż to że Plumlee to najlepszy backup w lidze

nikt tak nie pisał, a że Plumlee to topowy backup to akurat prawda

 

w ogóle dobre jest to, że oficjalnie nikogo asg nie obchodzi, kazdy tym gardzi o dwóch dekad, a jak człowiek sobie napisze luźny typ wspomagany klubową sympatią to uuuuu ale jak to!

 

dobra beka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na poparcie tego nie ma nawet pół dobrego argumentu, podobnie z Derozanem

 

To tak jakby fan LAL napisał że Kuzma powinien zrobić ASG i próbował jeszcze to w jakiś sposób argumentować, bezsens.

no teraz nie ma argumentu i ja o tym piszę poraz 19 już chyba, ale spoko kazdemu powtórzę jak będzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz nie ma argumentu i ja o tym piszę poraz 19 już chyba, ale spoko kazdemu powtórzę jak będzie trzeba

 

Z tego co zdążyłem prześledzić, problem polega na tym, że Ty napisałeś iż przyczyną tego iż Millsap nie jest kandydatem do ASG jest fakt, że się w trakcie sezonu połamał, a Twoi forumowi przeciwnicy wskazują na inną przyczynę tego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.