Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę zdziwko że leżał na fa, bo ma 4 game week i raczej marnych przeciwników, plus Prince się połamał ale to akurat wyszło już po pobraniu go. Szkoda że w asystach nadal moi grają jak pizdy, z drugiej strony Harden grał dopiero raz, a James ani razu, to to się powinno wyrównać.

 

btw. patrząc na rozpiskę loraka, to nie dziwię się, że pierwsze 3 tygodnie były takie se skoro mam 83 rozegrane spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


oczywiście mecz sezonu życia musiał Hassan zagrać właśnie w tym tygodniu.

 

W sumie to bloki i tak wygram, a punkty i tak przegram. Z FG i zbiórkami chyba podobnie. Te 2 asysty chyba najlepsze lol.

 

Czy leśmieć mógłby przestać kaleczyć te wolne, bo psuje mi statystyki w tej kategorii.

 

Przecież 77,2% to jest career 2nd best ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jestem z tym nudny fhuj, ale jakby ktoś spoza pytał, to 91$ dałem za Townsa, a nie Wendella Cartera. Dobry dzik w roto z tego cielaczka. Przydaje się bardzo.

 

Dragon znów się obsrał na rzadko i nie zagrał. No ale 6-3 jest mega wynikiem. Niestety u Rogera do grania zostali kozacy, u mnie raczej szroty z FA. Będzie ciekawie, obstawiam 4-5.

 

BTW, mógłby Ci się ktoś połamać, bo akurat na mnie wyszedłeś na pełnym zdrowiu. Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, mógłby Ci się ktoś połamać, bo akurat na mnie wyszedłeś na pełnym zdrowiu. Przypadek?

 

W sumie to tylko na pojedynek Marca wylecieli mi Harden z Bookerem, dwa pierwsze tygodnie grałem pełnym składem.

 

Nie wiem co obstawiać w naszym pojedynku, bo blisko jest w FT, AS, RB, STL i nawet w TO, bo dziś "odrobiłeś" trochu tych strat. Up for grabs jest 5 kategorii i będą decydowały detale. W FG i BL i 3P z PTS chyba pozamiatane na 2-2.

 

Boję się trochę, że dziś Durant wypierdoli kosmiczne staty bez Draymonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO's też sądziłem, że przy 4x Harden będę mieć do przodu. Za emocje w tej kategorii podziękuj Panu "91$"... choć w sumie i tak lepiej wyjebać 91$ na Townsa niż 40$ na D'Angelo ;]

 

Za brak emocji w PTS i 3PTS odpowiedzialny jest Redick. Skoro mam te kategorie przegrane, powinienem go posłać do piachu zwłaszcza, że kaleczy FG ostatnio przeokrutnie. Pomyślę o tym. FT wygrasz zapewne, bo u mnie jeszcze będzie grał Dwigh, więc pewnie tydzień skończę z 75%.

 

Piszesz, że Fournier gra mega tydzień, ale on zagrał dopiero jeden mecz. Był u mnie rok temu i dawał radę, dzięki Lorak. Na pewno jest lepszy niż niedojebany DSJ.

 

Kim jest do c.huja Paskal Siakam i czemu tak dobrze gra? Po nazwisku bym przyjął, że to jakiś z wyznawców bogini Kali z filmu Indiana Jones "Świątynia Zagłady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.