Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

karpik, ja wiem, ze ciezko przebolec brak sukcesow melo w nyk, ale to bylo juz tyle lat temu...

Wut? Myślałem, że jesteś bardziej poważny.

 

gdzie ja pisalem, ze melo bedzie swietnym shooterem? czy ty naprawde sadzisz, ze melo do konca swojej kariery czyli przez jakies 5 lat bedzie palowac po 15+ rzutow na mecz? ze bedzie nadal pierwsza opcja?

Skoro ma być to najefektywniejsza wersja Melo, to kim ma być jeśli nie świetnym shooterem, aby to osiągnąć? Przecież 80% rzutów w jego wykonaniu to jumperki. Mam nadzieję, że uważniej będziesz czytał co piszę, ponieważ 2 posty wcześniej sam pisałem o Melo-rolesie, chyba, że Ci się coś pomerdało i z tą pierwszą opcją, to nie było do mnie.

 

powtorze - jest szansa ze melo bedzie efektywniejszym shooterem w hoouston niz kiedykolwiek, bo inna rola, inny zespol, inny(?) melo?

Uważasz, że jest szansa. Masz rację. Jest również szansa, że Legia Warszawa wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów. Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być to najefektywniejsza wersja Melo, to kim ma być jeśli nie świetnym shooterem, aby to osiągnąć? Przecież 80% rzutów w jego wykonaniu to jumperki. Mam nadzieję, że uważniej będziesz czytał co piszę, ponieważ 2 posty wcześniej sam pisałem o Melo-rolesie, chyba, że Ci się coś pomerdało i z tą pierwszą opcją, to nie było do mnie.

Może być i "najefektywniejsza", ale tez na proporcjonalnym poziomie. Piszę o tym od początku, ale widzę nie dociera.. Twój pierwszy post odnosił się do historii z Thunder, ktora moim zdaniem - jest prawdopodobna, ze sie nie powtorzy. Bo to, tamto i jeszcze tamto - wszystkie "tamto" znajdziesz w moich poprzednich postach. Mi już nie chce się powtarzać.

 

Uważasz, że jest szansa. Masz rację. Jest również szansa, że Legia Warszawa wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów.

 

No tak, dlatego od kilku postów nie przedstawiam zadnych argumentow w dyskusji o Melo... Cytujac ciebie powyzej: "Wut? Myslalem, ze jestes bardziej powazny"

 

Dla mnie eot. To co chciałem przekazać, przekazałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do thunder melol przechodził jeszcze jako "gwiazda", teraz on sam zapewne zdaje sobie sprawę, ze jest "łowcą pierścienia" czy coś w ten deseń, więc na tej zasadzie może mu się udać w rox, choć oczywiście patrząc w jakiej jest formie nawet tego pewnym być nie można, tak czy siak rox dużo nie ryzykują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajek z takim potencjalem w ofensywie [chocby i u schylku kariery] za takie pieniadze,to na brainer. z czym tu dyskutowac?! - typowa 'low risk,high reward' sytaucja. a nuz,bedzie jak z joshem 'mam rodzine do wykarmienia' smithem?! nie ma gm-a w nba,ktory by dzis takiej umowy z melo nie podpisal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajek z takim potencjalem w ofensywie [chocby i u schylku kariery] za takie pieniadze,to na brainer. z czym tu dyskutowac?! - typowa 'low risk,high reward' sytaucja. a nuz,bedzie jak z joshem 'mam rodzine do wykarmienia' smithem?! nie ma gm-a w nba,ktory by dzis takiej umowy z melo nie podpisal...

A słyszałeś o Bobie Myersie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Paul to taki ziomek z Melo, a do tego wiemy, że CP3 lubi być generałem, to faktycznie jest to jedyne miejsce, gdzie może się zdarzyć cud i Melo dopuści do siebie myśl, żeby zmienić swoją grę. Ma tam warunki, żeby pograć o mistrzostwo (teoretycznie), jest tam zapotrzebowanie na kogoś, kto coś dużego wniesie (czyli, jak to powiedzieć, przygotowana scena), talentem dysponuje. Niech tylko głowa się dostosuje. Czy to za dużo do oczekiwania, to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o Bobie Myersie?

Tam to mają tylu chętnych, że dziwne czemu jeszcze płacą grajkom za granie, zamiast sprzedawać membership w mistrzowskim teamie.,Powinni zrobić tak jak ze sprzedażą licencji na krzesełka w nowej arenie.,Chcesz pierścień?., Brakuje ci tytułu mistrzowskiego w legacy? No Problem.,Wypisz czek dla Lacoba&Grubera na $5/10/15 M, a w zamian dostaniesz miejsce w drużynie GSW i 99.9% szans na tytuł mistrza NBA., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"Rockets coach Mike D'Antoni says he doesn't know yet whether Anthony will start or be used off the bench."

 

To jakiś żart? Chyba nie po to go ściągnęli, żeby grzał ławę, co?

Żartem jest branie Melo

 

Jazz non stop atakowalo po switchu Melo bo ten był zawsze źle ustawiony. Jakoś gość z ławki zamiast Andersona jest ok. Jako starter jest żartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś gość z ławki zamiast Andersona jest ok. 

 

zamiast kogo?

 

 

---------------------------------------------------------------------------

 

 

w ogóle jeśli D'Antoni really meant that to zaczyna mi wyglądać na to że on na starość naprawdę zmądrzał, któryś już raz w ostatnim czasie mówi bądź robi pozytywne rzeczy o które bym go nie posądzał

 

 

To jakiś żart? Chyba nie po to go ściągnęli, żeby grzał ławę, co?

 

 

jakim memem proponujecie na to odpowiedzieć? ta dziewczyna w samochodzie 'seriously' jest naprawdę spoko, ale nie chcę za często dawać żeby się nie znudziła. Może facepalmująca panda? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.