Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

jak się zrobiło +25 dla Rockets pod koniec 2nd Q, Harden wyglądał jak MJ w finałach z Fenix, Paul wyglądał jak w pickup-game ze swoimi synami a Faried wyglądał prawie jak Capella to myślałem że już jest po robocie, że ostatnio dużo meczy oglądam to stwierdziłem że może jednak warto porobić coś produktywnego i zrobiłem szybki ffwd gdzieś z 25 min do przodu. Końcówka 3rd Q, 87:89, już wtedy wiedziałem że będzie źle, potem fwd na ostatnie 90sek i kuniec.

 

No, luzik, to tylko regular, ale warto by było takie mecze wygrywać. No i szacun dla Okli za comeback i zebranie całkiem kozak w sumie składu - ci młodzi, Ferguson czy Grant naprawdę fajnie się rozwinęli. 

Obrona Rockets bez Capelli to gruby dramat.

 

Kozak seria może być jeśli te dwie drużyny się w PO spotkajo. Liczę jednak że dzięki mojemu człowiekowi Westbrookowi Rockets to wygrajo :tongue:

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Rox też majo  swjego Robersona. PJ Tucker 35 minut,  0/3 z gry i 0 punktów w meczu. Zbyt często zdarzają mu się takie mecze. Po tym meczu widać, że Shumpert też nie będzie wielkim wzmocnieniem, ale co spodziewać się po gościu , który nie łapał się do pierwszego składu drużyny dzieciaków walczących o PO. Ennis ostatnio wyglądał dużo lepiej, ale podobno nie chciał brać wypłaty w talonach do Landry`s, i Tilman Fertitta kazał go sprzedać.

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden to bezsprzeczny MVP tego sezonu. Takiego RS jak teraz gra, chyba nikt w historii nie zagrał.

 

Tylko szkoda, że jego team jest na 10 miejscu w lidze i 5 na zachodzie, a Houston Hardens są raptem 3W lepsi niż skazywani na pożarcie Nets.

 

Chyba nie muszę Ci pisać gdzie w takim porównaniu jest George i Giannis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że jego team jest na 10 miejscu w lidze i 5 na zachodzie, a Houston Hardens są raptem 3W lepsi niż skazywani na pożarcie Nets.

 

Chyba nie muszę Ci pisać gdzie w takim porównaniu jest George i Giannis.

 

No dla fanów Rockets szkoda a dla fanów innych ekip pewnie nie szkoda. 

Ale nadal to nie zmienia faktu, że Harden to bezsprzeczny MVP tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że jego team jest na 10 miejscu w lidze i 5 na zachodzie, a Houston Hardens są raptem 3W lepsi niż skazywani na pożarcie Nets.

 

Chyba nie muszę Ci pisać gdzie w takim porównaniu jest George i Giannis.

 

MVP dotyczy chyba PLAYER, a nie TEAM, ale może mam problem z angielskim... Wiadomo, że bilans ekipy ma znaczenie, ale skoro RW potrafił dostać za TD sezon, a miał przeciętny bilans, to Harden po takim kosmosie jaki gra, licząc to że tracił cokolwiek wartościowego w ekipie ma - Arizę, MaM, a w trakcie sezonu już CP3 ciągle wypada, a potem Capela, a on i tak wygrywał i wyglądał coraz lepiej. Zasługuje. Giannis może dostać za bilans, ale jak mamy patrzeć na indywidualne osiągnięcia i indywidualny wkład to Harden >>>  ktokolwiek... w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że jego team jest na 10 miejscu w lidze i 5 na zachodzie, a Houston Hardens są raptem 3W lepsi niż skazywani na pożarcie Nets.

 

Chyba nie muszę Ci pisać gdzie w takim porównaniu jest George i Giannis.

George jest w miejscu o 4 winy lepszym od Hardena mimo braku kontuzjowanej połowy przy posiadaniu do tej pory znacznie, ale to znacznie łatwiejszego terminarza(Houston miało 9, OKC 26 pod względem trudności).

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George jest w miejscu o 4 winy lepszym od Hardena mimo braku kontuzjowanej połowy przy posiadaniu do tej pory znacznie, ale to znacznie łatwiejszego terminarza(Houston miało 9, OKC 26 pod względem trudności).

 

Jeden pisze, że OKC po nowym roku mają mieć najtrudniejszy terminarz a Rapciu piszę, że jeden z łatwiejszych.

 

To jak jest w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pisze, że OKC po nowym roku mają mieć najtrudniejszy terminarz a Rapciu piszę, że jeden z łatwiejszych.

 

To jak jest w końcu?

Po Giannisie widzę druga kompromitacja z rzędu. Chyba Ciebie kac trzyma ostro po TD.

Ja napisałem, że do tej pory OKC mieli jeden z najłatwiejszych terminarzy, nie że mają mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Giannisie widzę druga kompromitacja z rzędu. Chyba Ciebie kac trzyma ostro po TD.

Ja napisałem, że do tej pory OKC mieli jeden z najłatwiejszych terminarzy, nie że mają mieć. 

 

Dobra. Styknie mi chyba na dzisiaj. Lepiej się wcześniej spać położę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że jego team jest na 10 miejscu w lidze i 5 na zachodzie, a Houston Hardens są raptem 3W lepsi niż skazywani na pożarcie Nets.

 

Chyba nie muszę Ci pisać gdzie w takim porównaniu jest George i Giannis.

No i gdzie w takim porównaniu jest George do Jokicia, zwłaszcza przy tych kontuzjach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie w takim porównaniu jest George do Jokicia, zwłaszcza przy tych kontuzjach ;)

 

Po prostu nie lubię brodacza i tyle. Trzy rzeczy w kółko do porzygania ze 60 razy na mecz, albo trója przez ręce + próba wymuszenia faulu, albo jakiś wjazd, albo podanie do Farieda/Capeli. Tyle.

 

Jokić, Giannis, George. Wszystkich mam wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.