Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie ważne. I tak nigdy nie wygra mistrza.

 

Niech będzie że przez gówniany support. Skonczy jak Melo jak mu więcej wiosen dojdzie. 

A później hurr durr KejDi idzie do Warriors wygrać mistrza. Ludzie sami to koło spi****lenia związane z mistrzostwami tworzą. Jeśli Lebron przyszedłby do Rockets wygrali mistrza po tym jakby ten zagrał swoje to czy Harden stałby się przez to lepszym koszykarzem? 

 

 

bo to zaklinanie rzeczywistości i robienie z niego superherosa, który wojuje sam przeciw wszystkim. W końcu Rockets mieli najlepszy bilans w ubiegłym sezonie. Taki to support przeciętny był.

z Paulem ten support był super, bez Paula support był przeciętny.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież statystycznie to Harden go zjada w tym porównaniu. 

 

Pewnie. Przede wszystkim pod względem skuteczności i strat.

 

Rzuty wolne też lepiej Harden.

 

No chyba, że patrzysz na zbiórki i steale jako wyznacznik.

 

A i tak Kobe zjada jedną, najważniejszą staystyką całą dzisiejszą ligę.

 

5

 

tenor.gif?itemid=5250502

 

Mówi Ci coś ta cyfra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Przede wszystkim pod względem skuteczności i strat.

 

Rzuty wolne też lepiej Harden.

 

No chyba, że patrzysz na zbiórki i steale jako wyznacznik.

 

A i tak Kobe zjada jedną, najważniejszą staystyką całą dzisiejszą ligę.

 

5

 

tenor.gif?itemid=5250502

 

Mówi Ci coś ta cyfra?

Horry ma 7. Tyle znaczy ta cyfra bez kontekstu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

Napisałem dzisiejszą.

A czy ja napisałem, że Horry obecnie gra? W którym miejscu? Odnosiłem się do kontekstu statystyki i jej sensu użycia, a nie samego porównania Kobiego.

Więc jak już, to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że Horry obecnie gra? W którym miejscu? Odnosiłem się do kontekstu statystyki i jej sensu użycia, a nie samego porównania Kobiego.

Więc jak już, to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

 

Naprawdę Rappar ja Ciebie choć bym jak się starał, to nie potrafię zrozumieć. Dostajesz jakieś achivment points, albo przynajmniej punkty do paybacka co byś mógł na hot-dogi wymieniać za przyczepianie się bez powodu, bez racji, bez wnoszenia czegokolwiek konstruktywnego?

 

facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch**a co bronił tbh, strasznie jechał na reputacji

 

a Harden to w sumie nie wiem czy nawet nie był najlepszym graczem Rakiet w obronie również, super mecz po tej stronie parkietu zagrał.

ja rozumiem że patrząc na Hardena po bronionej stronie z automatu obniżamy poprzeczkę ale żeby aż tak?

 

No i właśnie prędzej Rockets nie wejdą do finałów z powodu indolencji defensywnej trenera niż samolubnej gry lidera

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sGl4em.jpg

 

O ile nba.com nie kłamie z indywidualnymi matchupami to Knicks przeciwko Hardenowi rzucali 3/10 i 2 FT do tego 5 stls, więc jak na moje to był bardzo dobry mecz w defensywie w jego wykonaniu.

 

a hejt na DMA też nieuzasadniony bo Rockets w zeszłorocznych PO gdy byli zdrowi to  grali naprawdę świetną defensywe. 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Rockets rok temu mieli naprawdę fajną D. Teraz grają bez CP3 i Capeli, a w porównaniu do poprzedniego sezonu nie ma też Arizy czy LMaM, więc nic dziwnego, że wygląda to gorzej. 

 

Naprawdę czepianie się Hardena przy tej sytuacji z kontuzjami i tą kosmiczną koszykówką serwowaną od jakiegoś czasu to zwykły hejteryzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.