Skocz do zawartości

Lakers (1) - Nuggets (8)


Jmy

Lakers - Nuggets  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lakers - Nuggets



Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co wam chodzi z tym Gasolem(kore chyba cos pisal ale on jest na ignorze ;] ). ja nie twierdze, ze zagral slabo, po prostu chodzi mi o to, ze nie zagral tak zajebistego meczu na jaki wskazuja statsy. to wszystko. to nie wina Gasola, ze przeciwnik byl slaby, grasz tak jak ci pozwola, wiec dla mnie Gasol zagral bardzo dobry mecz, ale nie taki na jaki wskazuja staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same 10+pkt, 16zb i 8 asyst (double-double;otarcie sie o triple-double) powinno wam wystarczyc do tego zeby stwierdzic ze zagral swietny mecz...

 

echh... :/

 

mial wiekszosc pilek jak na tacy, ale to tez jego zasluga ze znalazl sie pod koszem. patrz przyklad camby ktory chodzi w granicach obwodu... i rzuca z 6/6.5 metrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na ropoczecie tego spotkania. Nie jest to MUST WIN dla Nuggets ale jest to cos w stylu meczu numer dwa Mavs i HOH. Lepiej wygrac, niz przegrac, choc w przypadku porazki nie mozna spanikowac, bo nie jest to jescze koniec. Ciekawe, jesli Nuggets przegraja to Sixers z Pistons beda jedyna para ktora remisuje 1-1. We wszytkich pozostalych "liderzy" prowadza 2-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 polowie nie wyglada to najlepiej dla nuggets.

probuja wszystkiego. zmieniaja 1 piatke, cartera odstawili w ogole gdzies daleko, pau nareszcie jest przyzwoicie kryty i zaliczyl jedna z gorszych polowek jakie widzialem u niego w zoltej koszulce. odom tez dzis w cieniu przez foultrouble a mimo to +10 do przerwy.

 

niby nie jest to must win dla nuggets, ale phil prowadzac w po 2-0 ani razu nie przegral. 17 razy wygral.

 

grajac w denver, nuggs beda pod sciana. beda musieli wygrac jakims sposobem, a jak wiemy latwo pekaja.

to tyle. pora na 2 polowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to było to o wiele lepsze widowisko niż poprzednie spotkanie. Dużo więcej zaciętości, dużo więcej wszystkiego :P

 

Po drugie, to prowadzimy 2-0 :) Wszystko zgodnie z planem i teraz jedziemy na wycieczkę do Denver.

 

Kobe świetny mecz, wszystko mu dzisiaj siedziało, a w dodatku to ten "shooting mode" miał włączony tylko w 1 i 4 kwarcie więc co by było gdyby w pozostałych dwóch też by go włączył :P W 3 i 4 świetnie rozdawał podania, no po prostu świetny mecz w jego wykonaniu.

 

Luke mnie dziś trochę zadziwił, bardzo dobry mecz. Co prawde jak zwykle możnaby dużo ponarzekać na niego, ale bardzo dobrze dzisiaj w ataku zagrał :P Gasol też przyzwoicie. Szkoda tylko tego Odoma, bo mógłby znowu poszaleć, gdyby nie te faule. W następnym meczu się odgryzie, podobnie jak Kobe dzisiaj :)

 

Nasza obrona też jeszcze pozostawiał dużo do życzenia, ale nie było najgorzej. :)

 

Już widzę narzekanie wielu na temat gestykulacji i teatrzyków Kobego :P This is Hollywood baby! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż można się było spodziewać, że Nuggets drugi raz z rzędu takiego prezentu od Bryanta w postaci jego słabej gry nie dostaną :roll:

 

fajnie drugi mecz z rzędu mamy 33 asysty, dzisiaj prawie bez Lamara graliśmy, który z powodu fauli wiecej siedział niż grał, ale znowu świetny Walton z ławki :shock:

 

dziwne jest to Denver, ciężko się ich ogląda niby dzisiaj hustlują, wydaje się, że bardziej chcą, walczą, Iverson skuteczny w ataku a i tak na koniec Lakers wygrywają 15 :?

 

parodia reklamy Bryanta z inside the nba z Kenny'm :lol: leżę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe zapowiedzial przed meczem ze upiecze dzis Nuggets no i... upiekl ;) 49pkt do tego 10ast bdb mecz. Odom 22 minuty, bedzie mial sily na game 3 :) znowu pokieruje druzyna ;) Luke statystycznie ladnie, w rzeczywistosci nie wiem jak to bylo (problem z dzwiekiem wiec darowalem sobie) ale to juz jego drugi mecz taki. Obrona moze ńie byla najlepsza ale potem w koncowce domyslam sie ze nastapilo rozluznienie, weszly rezerwy i stad te 107 pkt.

 

Nuggets sa slabi i tyle, a Georg Karl moze plakac ze Kobe ich pojechal 8)

 

A gesty Kobeiego dzisiaj - jak najbardziej prawdziwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wiemy latwo pekaja.

 

Nie, nie wiemy. Możesz wytłumaczyć?
alez oczywiscie i z przyjemnoscia. przykladem jest chocby ostatnie wywalenie ai'a za 2 techniki w koncowce spotkania nr 1. dzis podobnie dostali kilka technikow w polowie 4 kwarty gdy lakers odjezdzali. pekli, dzieki czemu lakers odjechali.

 

martin, melo to sa goscie ktorych wyprowadzic z rownowagi moga 2 gwizdki. a to bojka melo, a to melo lapie za gardlo vujacica w meczu rs, a to swoje dolozy jr smith. za duzo tego juz bylo. a mowie tylko o wystepkach boiskowych.

 

nie powiesz mi ze obserwujac wszystkie ekipy w lidze nie odniosles wrazenia ze nuggets psychicznie sa slabi. jak im idzie i siedzi jest wszystko ok. gorzej gdy im nie idzie wtedy pekaja psychicznie co objawia sie chocby w technikach.

w tym sezonie:

melo 11

martin 11

kleiza 10

najera 5

smith 5

iverson 5

zadna ekipa nba nie ma w pierwszej 50 az 5 przedstawicieli. nie wiem czy ktoras manawet 4....

 

dlatego jestem niemal pewny tego, ze gdy dojdzie do zacietego spotkania w denver, to jeziorowcy to spotkanie wygraja.

 

wygrywamy w momencie gdy nuggets graja swoje a u nas na lawce siedzi xfactor odom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie mam nadzieje że Kobe zamknął usta wszystkim krytykom jego gry z Game 1(swoją drogą znając jego pewnie sie wkurzył że CP3 tak zajebiscie gra w PO więc i najwiekszy kandydat do MVP też może ...). A ciekawe jest że piszecie że mecz zupełnie inny do oglądania - bo wynik bardzo podobny - czy obrona nuggets była lepsza? czy może lakers grali inaczej??- nie tak prosto przez Gasola i to od razu poprawia estetyczny wygląd meczu??:) oczywiście troche tu żartuje

ale czy Kobe był gorzej kryty ze tak nawrzucał?? czy krył go ktoś inny??

jak sedziowanie w tym meczu? moż ena więcej pozwalali kontaktu i przez to sie lepiej oglądało??

a i czy nie jest to rekord KB w PO?? bo nie wiem albo rekord albo bardzo blisko:)

kiedy Game 3?? mam nadzieje że w piątek to bede mógl spokojnie obejrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekord kb to.... 50

sedziowie w miare dobrze gwizdali. raczej w 2 strony czyli dosc rowno. faktycznie byla dzis lepsza pomoc przy gasolu. kobe nie byl gorzej kryty. zagral madrzej, zaczal od wjazdow, faule zlapal martin ktory zreszta spadl w koncu za 6, no i kobas dzis trafial. mial chyba w pewnym momencie 10/12 z gry 20pts w 1 kwarcie, 25 do przerwy 19 pts w 4q bodajze

 

g3 w sobote

 

niestety nie moge znalezc statystyk zespolowych jesli chodzi o techniki. jesli ktos ma link to niech zapoda bo z ciekawosci sprawdze jak denver jako zespol sie plasuje w ilosci technikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej KOre po takim meczu nawet nasi inteligentni forumowicze którzy z niczego potrafią zrobić o Bryancie afere po takim meczu maja problem aby sie do czegoś pprzyczepić?? nawet zarzut o braku atmosfery play off braku walki nie może sie odnosić do tego meczu - na razie widziałem tylko skrót i Wasze opinie ale widać wyraźnie że byla walka i koncentracja. a i po skrócie widać, zgodnie ze slowami BB że KObe zagrał zupełnie inaczej - rzucał po uwolnieniach - starał sie mijać, wbijac pod kosz a jumperki raczej z czystych pozycji - zgadzam sie z Lakers.com ze to prawdopodobnie najlepszy wystep KB w PO - mimo nie rekordowej liczby pts ale blisko niej to overall imponujacy - może mozna sie przyczepić do zbiórek...<lol> - podobały mi sie dzisiaj wsady KB co widziałem - jeden z pierwszej kwarty naprawde imponujacy i fajny alley(ciekawe kto opdawał nie widziałem

PS. obawiam sie że jak bede mógł w sobote oglądać to znowu bedą blokować streamy ech- \

BB i Van gdzie wczoraj oglądaliście?? czy normalnie był mecz wczoraj na streamie czy jakieś blokady były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Kobe chyba pokazal ze kiedy zespol potrzebuje jego punktow on je po prostu zdobywa i nie tylko zdobywa punkty ale i asystuje swietny mecz i mysle ze pokazal wszystkim kto jest MVP teraz tylko musza wygrac dwa kolejne mecze zeby moc odpoczac bo z Utah nie bedzie tak lekko choc wydaje mi sie ze powinni sobie poradzic ale poki co trzeba wygrac dwa mecze w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Bardzo ładnie, Kobe zagrał jak na MVP przystało albo jeszcze lepiej, poza tym Gasol dobry mecz, drugie raz z rzędu świetny Walton i mamy kolejne dosyć łatwe zwycięstwo.

 

Nuggets, to jest naprawde dziwna drużyna i o tych dwóch meczach, po prostu bardzo trudno znaleźc jakieś argumenty po ich stronie.

Dziś niby trochę lepiej zagrali w obronie, jakby trochę bardziej im zależało, ale tym razem Kobe nie zagrał na skuteczności 30%-owej, tylko na ponad 60%-owej i nic z tego im z tego starania się nie wyszło.

 

Według mnie, Nuggets mogą wygrać raz u siebie, ale to chyba będzie wszystko na co ich stać i ta seria zakończy się przy okazji meczu numer 5 w Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda naprawdę interesująco, jeżeli drużyna traci ponad 120 punktów w 48 minut i mówi się o poprawie obrony. :D Na szczęście po pierwszej rundzie PO będą już oczyszczone z takich profanujących grę na własnej połowie drużyn. ;)

 

Btw. Ktos ma jeszcze watpliwosci kto powinien dostac MVP? :roll:

Ja mam. I naprawdę proponowałbym spojrzeć nieco dalej poza czubek własnego nosa i zobaczyć np. co prezentuje sobą taki Chris Paul.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od innej strony o meczu:

 

Kto teraz moze szczekac jak kundelek? :twisted:

 

Gdzie jest bastillon, KaBe, master & co. :?: Z niecierpliwoscia czekam na ich komentarze nt tego meczu i gry KB 8)

 

Btw. Ktos ma jeszcze watpliwosci kto powinien dostac MVP? :roll:

buehehe

 

śmiać mi sie chce - tylko tyle.

1. Lakers mają 1 bilans, Nuggets 8, ledwo są w PO

2. Lakers mają jednego z nalepszych coachow ever, Nuggets Karla

3. Lakers mają zespół układany od 4 lat, Nuggets wlasciwie od 2, przy licznych kontuzjach nene i kmarta

4. Lakers mają fajną obronę, Nuggets jedną z najgorszych w lidze.

5. Lakers mają Gasola, Denver Camby'ego

6. Lakers są poukładaniu, Denver grają totalną rozpierduchę

7. Lakers grają u siebie, Denver na wyjeździe

8. Lakers są faworytami, od początku mowilo sie ze Kobe bedzie szalał bo NIE MA W NUGGETS DOBREGO NISKIEGO OBRONCY

 

teraz wpada kore i jara sie jak to kobe sypnął 50. Powiem tak: jakby tego nie wykorzystal to by był kawał pizdy, nie MVP. Ten mecz potrwierdzil tylko jak rozjebane w kosmos ego ma Bryant. Nie moge sie doczekać, az stanie na przeciw jakiejs dobrej defensywie, zeby popatrzec jak forsuje na siłę. Lakers mogli to wygrac bez jego mega preformance'u, ale on musiał pokazać kto tu rządzi. spoko.

 

kto jest MVP ? Chris Paul. Jeśli Lakers są w stanie rozgromić Nuggets przy beznadziejnej dyspozycji najlepszego zawodnika (i to już wlasciwie do połowy!) z przecież dosc mocnymi ofensywnie Nuggets, to znaczy, ze Lakers mają mocny skład. Kiedy w G1 Paul nie błyszczał do połowy wydawalo sie ze jest po meczu, CP3 sie obudził i Mavs zostali rozpieprzeni w pył. To samo w G2. A Paul debiutuje w PO, nie gra swojego 83211meczu, jak Bryant. Ma przeciw sobie jednego z lepiej broniących PG w lidze. Paul kreuje cipkowatego Peje, tak ze ten ma przyzwoite FG, Paul kreuje Westa, tak ze jest allstarem (popatrzcie na G2, szczegolnie 1q, co robil z Chandlerem, ile open lookow miał West po jego podaniach)

 

ale spoczko, kobe jest zajebisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom Denver wcale nie bylo tak daleko od sprawienia niespodzianki ale coz... sedziowie przypilnowali :wink:OooO Kobe walnął 50 przciwko drużynie ktora nie broni (druga najgorsza obrona w lidze) klękajcie narody fakt performance godny MvP :roll:

 

Btw. Ktos ma jeszcze watpliwosci kto powinien dostac MVP

Ja mam 8) Tak naprawde szczerze żałuje żę glosowanie na MvP się zakończyło bo Paul udowadnia (jak narazie) w playoff co to znaczy być liderem z prawdziwego zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van pewnie nie doczekasz sie, albo musza sie z tym przespac.

polotox mecz byl na stremach. wejdz przed meczem na myp2p.eu tam kliknij w sports live->basketball->lakes-nuggets

i wyskocza ci linki do meczow na sopcascie czy w przegladarce.

 

chris paul mvp?

po 1 glosowanie juz bylo. wszystkie warunki do spelnienia kobe spelnil. naewet ten ostatni dotyczacy bilansu druzyny. zreszta juz niedlugo zostana ogloszone wyniki. podobno gdziestam na espnie ktos juz dotarl do info ze kobe zostal mvp. nie spodziewam sie zadnego innego wyniku, a mecze paula i kobego w po nic tu nie zmienia. bo to nie nagroda za po:)

 

smieszny jestes kabe aka julius. najpierw wypisujesz jak to nuggets dzieli tylko 7 gier pomiedzy tymi ekipami a teraz olsniewa cie po tych 2 meczach jaka to roznica dzieli te ekipy.

Nie moge sie doczekać, az stanie na przeciw jakiejs dobrej defensywie, zeby popatrzec jak forsuje na siłę. Lakers mogli to wygrac bez jego mega preformance'u, ale on musiał pokazać kto tu rządzi. spoko.

(....)

kto jest MVP ? Chris Paul. Paul kreuje cipkowatego Peje, tak ze ten ma przyzwoite FG, Paul kreuje Westa, tak ze jest allstarem (popatrzcie na G2, szczegolnie 1q, co robil z Chandlerem, ile open lookow miał West po jego podaniach)

 

ale spoczko, kobe jest zajebisty

akurat dzisiaj potrzeba bylo performance'u kobasa bo odom siedzial na lawce a do przerwy gasol gral kupe. ale nie hterzy zawsze znajda jakas dziure w calym. i to jeszcze w meczu gdzie zrobil 10 asyst. zastanawiam sie kto pierwszy napisze ze gral samolubnie, pewnie zaraz ktos wyskoczy z takim textem.

 

panowie. wychylamy lepek z dziurki i patrzymy co robia inni. wiemy co potrafi lebron, wiemy co potrafi paul. ale nie zmienia to faktu ze kobe zasluzyl bardziej. dochodzi do tego fakt ze gra ilesta lat w lidze i jest wszystko jasne. na paula skoro jest taki zajebisty przyjdzie jeszcze czas.

 

 

agresywnychomik.

prosze cie. co ci sedziowie dzis zrobili? odoma przytrzymali na lawce rezerwowych?

paul udowadnia bo 2 razy poprowadzil hornets do zwyciestwa nad mavs a kobe nie udowadnia.

 

smieszni jestescie:)

 

ale czego moglem sie spodziewac? ze napiszecie cos pozytywnego po 49/10 kobasa? nawet panom z supergiganta przychodzi to ciezko wiec nie dziwi mnie to:)

 

podkreslam. lakers zrobili swoje. zabawa zacznie sie za 3 dni w denver. jak tam wygraja 1 spotkanie to bede juz spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.