Skocz do zawartości

Lakers (1) - Nuggets (8)


Jmy

Lakers - Nuggets  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lakers - Nuggets



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy jest sens cokolwiek pisać.

 

Szkoda słow po prostu. Jak Nuggets wygraja 1 mecz to będzie sukces w c***. Lakers sie fajnie rozpędzą, ograją Farmarów i innych Vujaciciów w PO.

 

KObe gral padake, ze az zal... zamiast wykorzystac przewagę motoryki, powymuszac troche FT, to ceglił jumperki, faulowal i głupio cfaniakował, szegolnie jak go tam Carter lekko w kontrze sfaulował i nie wiem za co dostal technika... aż przełączylem na chwile, zeby monitora nie opluć

 

Tak naprawde ten mecz wygrał Lakersom w dużej mierze ten słabiusi Odom. Zebrał w sam tyle pilek co CAmby i Martin razem wzięci, do tego jeszcze 6 w ataku. Gasol zachowywal sie jakby gral na treningu - bez zadnej obrony. Bez zdrowego Nene nie ma mowy o jakiejkolwiek walce. Mecz mogl sie skonczyc blowoutem juz w 1 polowie, jakby sasha i farmar trafiali niekryci te 4-5 trójek to LA odskoczyliby pewnie gdzies na 20.

 

Melo k**** zamiast pojechać troche - post upami, mądrymi penetracjami, to odjebal 30 jumperkow... Cambyego to trzeba chyba przykleic pod koszem, zeby przestal biegac za AI, albo przeciąć ten niewidzialny sznureczek, ktory ich łaczy....

 

No i juz pomijajac cala obrone - jak nie zaczna zastawiac deski to nic im nie pomoże. Szkoda ze są w tych PO, to tylko rozkreci lalki, a mnie wkurwi bo glupio nieogladac, a ogladac jeszcze gorzej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master obrona k-marta na kobe'm naprawde dobra. troche sie z nim poprzepychal i w ogole. w 1 polowie spoko. cos tam dodal jr do tej obrony ale wtedy nie istnial w ataku.

 

ale dziwi mnie gra kobasa. skoro kryje go wolniejszy kmart to trzeba wjezdzac, mijac. a kobe ograniczyl sie w 1 polowie do jumperkow. gdy juz wjezdzal majac na sobie k-marta i pomoc odgrywal i bez problemow akcje wykanczali inni.

 

generalnie z 1 strony trzeba miec do niego pretensje o ten brak wjazdow. tego chcial pewnie g.karl, jednak z 2 strony zalozenie pewnie bylo takie by wyciagnac kmarta spod kosza skoro kryje kb i dac grac chlopakom pod koszem przewagi. i to wychodzilo gdy na bloisku byl odom. gdy go nie bylo nie szlo juz tak fajnie.

 

i trzeba powiedziec ze sedziowie spieprzyli sedziowanie. kobe szybko lapal glupie przewinienia. a to ofens na ai, gdzie ai odbil sie od niemal stojacego kobego, a to obrona na melo ala battier z lapa na twarzy. roznica jednak taka ze battierowi nie gwizdali na kobem a kobemu gwizdneli wczoraj.

do tego foul troul troublee radmanovica tez stosunkowo szybko. na szczesie walton majacy na sobie cartera zrobil swoje.

 

generalnie to sa playoffs. powino sie pozwolic na twarda fizyczna gre. a nuggets przy kontakcie upadali i sedziowie gwizdali. i tu byl problem, bo lakers chcieli za wszelka cene fizycznoscia wygrac co wpedzilo ich w faule. kobe moze i zagral kijowo ale duza czesc 3 kwarty gral majac juz 4 faule i duza czesc 4 kwarty majac na koncie 5 fauli.

 

mam nadzieje ze 2 mecz zagramy poprostu madrzej.

 

 

i brakuje mi tu arizy.

sasha czy farmar na ai'u nadaja sie ale na kilka minut. kobe tez za duzo na nim siedziec nie moze bo przyklad wczorajszego meczu pokazal ze nei mozemy sobie pozwolic na foultrouble kobasa. ariza rozwiazalby nam ten problem w znacznym stopniu....

 

 

edit:

kabe widze ze skorzystals z opcji kupiuj/wklej z ebasketu, wiec skoro juz tu dales swoj text tez to ci odpowiem.

 

odnosnie odoma. gdybys moze troche bardziej przygladal sie jego grze to wiedzialbys ze dobre wyniki jeziorowcow w glownej mierze spowodowane sa nie tylko przyjsciem gasola ale i poprawa jego gry.

mniej wiecej od lutego gral na solidnym ppoziomie. trafiajac ponad 50% z gry. z tego co ktos przytaczal statsy w tv podczas meczu, w 2 czesci sezonu ma mial drugi wynik w procentach z gry w calej lidze. srednia 15-11 co mu sie chyba nie zdarzylo w karierze, plus dobry defens i w ogole. jest xfactorem tej ekipy. i tyle w tym temacie.

 

slabusi to on owszem i byl ale gdzies tak do poloowy stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzeba powiedziec ze sedziowie spieprzyli sedziowanie. kobe szybko lapal glupie przewinienia. a to ofens na ai, gdzie ai odbil sie od niemal stojacego kobego, a to obrona na melo ala battier z lapa na twarzy. roznica jednak taka ze battierowi nie gwizdali na kobem a kobemu gwizdneli wczoraj.

do tego foul troul troublee radmanovica tez stosunkowo szybko. na szczesie walton majacy na sobie cartera zrobil swoje.

no prosze Cie. Góra jeden faul mogl byc dyskusyjny. taki ofens jak gwizneli melo w 1polowie i chyba ai tez to bania mala. flagrant carterowi za to ze jebnął kobasowi w lape przy kontrze ;] nie rób z kobe meczennika teraz. zagrał cienko i tyle.

 

nawet jak bylo cipkowate sędziowanie, to w obie strony.

 

odnosnie odoma. gdybys moze troche bardziej przygladal sie jego grze to wiedzialbys ze dobre wyniki jeziorowcow w glownej mierze spowodowane sa nie tylko przyjsciem gasola ale i poprawa jego gry.

mniej wiecej od lutego gral na solidnym ppoziomie. trafiajac ponad 50% z gry. z tego co ktos przytaczal statsy w tv podczas meczu, w 2 czesci sezonu ma mial drugi wynik w procentach z gry w calej lidze. srednia 15-11 co mu sie chyba nie zdarzylo w karierze, plus dobry defens i w ogole. jest xfactorem tej ekipy. i tyle w tym temac

ale ja to bardzo dorze wiem, tylko we wszelkich dyskusjach staracie sie udowodnic jakim to Odom jest cieniasem, jaka cienka 2 opcja, jak znika w ważnych momentach, a tutaj obok Gasola byl najlepszym graczem na parkiecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej.

ale qrwa o czym my dyskutujemy. gosc popchnal kobasa poza gra. za to jest flagrant. w sezonie za to dostal tez melo za faul na vujacicu.

a kobas dostal fantom faul na melo ze trzymanie reki przy twarzy i ofensa za to ze allen przewrocil sie zanim zdarzyl na niego wejsc nawet nie wbiec.

 

moze i sedziowanie szlo w obie strony ale to kobas musial grac z foul trouble.

gdyby ai badz melo u siebie dostali gwizdki za takie cos i gdyby musieli grac z foultrouble pewnie byscie zareagowali i pisali jak to sedziowie wypa czyli mecz bo musieliscie sobie radzic bez swojego lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, sfaulowal go w kontrze, potem przytrzymal, kobe go szturchnał łokciem, a ten go odepchnął ;] rzeczywicie, kobe nie zasluzyl na flagrant ;] jeszcze szczekal potem, jak maly kundel :lol:

 

wiesz bb2, sprawa wyglada tak: sędziowie byli szczególowi, nie pozwolili specjalnie na ployoffową, twardą gre i trzeba sobie z tego zdawac sprawe bedac na boisku, bedac liderem trzeba sie przystosować. czasami takie cos moze wypaczyc mecz, ale imo przy niektorych gwizdkach przeciw nuggs kobe tez nie moze miec pretensji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac ta kwestie Gasola(jestescie slepi jak zle nuggets zagrali w obronie czy co?)

 

ale qrwa o czym my dyskutujemy. gosc popchnal kobasa poza gra. za to jest flagrant. w sezonie za to dostal tez melo za faul na vujacicu.

a kobas dostal fantom faul na melo ze trzymanie reki przy twarzy i ofensa za to ze allen przewrocil sie zanim zdarzyl na niego wejsc nawet nie wbiec.

jakim cudem kobe dostal ofens za to, ze allen na niego wbiegl? ja pamietam tylko faul w defensywie jak kobe po prostu byl za wolny na ai i tyle...

 

a tamten faul na melo to zaden fanton tylko po prostu trafil go w lokiec, zreszta komentatorzy tez mowili, ze to faul, wiec nie wiem,o czym ty mowisz...

 

a nastepnym razem jak mi napiszesz, ze mam zamilczec to popatrz na to, jak ty argumentujesz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w1 kwarcie bodajze zaraz na poczatku meczu kobemu gwizdnieto ofens na ai'u bodajze.

bardzo z dupy i bardzo nie playoffowy. imo. moze zle widzialem na moim tv ale tak to wygladalo u mnie

 

na c+ na powtorce tez nie dopatrzylem sie zeby kobas trafil w reke melo przy jumperku ale moze to wciaz wina albo mojego wzroku albo tv. moge sie mylic ale nie wydaje mi sie.

 

zzreszta juz niewazne. jutro sciagne hd i przegladne moze dojrze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz bez historii ale i tak na "naszym" forum jest najobszerniejszym topiciem (nawet od tego z kozackiej serii suns-spurs) moim zdaniem swiadczy to o jednym ale zachowam to dla siebie zeby nie wywolywac wojny. wracajac do rywalizacji mysle, ze nuggets sa nadal grozni (atak) ale kiepsko wygladaja z nami w kwestii bezposrednich "matchupow". ich pech :lol: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że sędziowie byli aż nadto upierdliwi, ale szło to zarówno w jedną jak i drugą stronę. Niektóre faule to nawet w ligach dla dzieci z 3 klasy podstawówki nie są gwizdane, a tutaj w wielkiej nba, gdzie grają najlepsi atleci na świecie gwiżdże się im jakby mieli na dupie napisane barbie. Tyle w tym temacie, bo sposób sędziowania w tej lidze jest irytujący już jako ogół, a jak się jeszcze trafi na mecz gdzie sędziowi dali dupy to już wogóle odechciewa się oglądania.

 

Aha no i jeszcze co do tych min, to nie wiem czemu się teraz akurat zrobiła jakaś wielka afera o to. Przecież on tak robi od zawsze i chyba każdy powinien się do tego przyzwyczaić. Imo jeśli zacząłby tak robić powiedzmy Duncan, to możnaby się strasznie zdziwić, ale jak robi to Kobe to dla mnie to jest normalka i nawet nie zwracam na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie dajce sobie spokoj :)Kabe i Bastillon to niereformowalni haterzy Lakers i dla nich taka dyskusja to woda na mlyn. W koncu musza jakos znalezc sposob na odreagowanie tego ze ich druzyny sa slabsze od LA i robia to przez przypieprzanie sie do szczegolow, wymyslanie kretynskich epitetow ("maly kundelek") albo wmawianie sobie ze rzeczywistosc wyglada inaczej (to nie Gasol jest dobry, to Nuggets sa slabi :lol: ).

 

Po prostu żenua i radzilbym innym unikania po prostu tego typu konfrontacji bo to do niczego sensownego nie doprowadzi. Poczekajmy, mam nadzieje ze przyjdzie czas gdy w inny sposob zasmiejemy im sie w twarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu musza jakos znalezc sposob na odreagowanie tego ze ich druzyny sa slabsze od LA i robia to przez przypieprzanie sie do szczegolow, wymyslanie kretynskich epitetow ("maly kundelek") albo wmawianie sobie ze rzeczywistosc wyglada inaczej (to nie Gasol jest dobry, to Nuggets sa slabi :lol: ).

A przepraszam to nie wy-fani Lakers, a Ty chyba jako jeden z tych częstych - przypadkiem przez 2 ostatnie lata 'się przypieprzaliście' do Suns o byle co i 'wymyślaliście kretyńskie epitety'? Szczególnie to ostatnie.

Pytam z ciekawości. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu musza jakos znalezc sposob na odreagowanie tego ze ich druzyny sa slabsze od LA i robia to przez przypieprzanie sie do szczegolow, wymyslanie kretynskich epitetow ("maly kundelek") albo wmawianie sobie ze rzeczywistosc wyglada inaczej (to nie Gasol jest dobry, to Nuggets sa slabi :lol: ).

A przepraszam to nie wy-fani Lakers, a Ty chyba jako jeden z tych częstych - przypadkiem przez 2 ostatnie lata 'się przypieprzaliście' do Suns o byle co i 'wymyślaliście kretyńskie epitety'? Szczególnie to ostatnie.

Pytam z ciekawości. :roll:

Naprawde chcesz porownywac to do tych absurdow ktore tutaj maja miejsce? No i pytanie wazniejsze - co takiego chcesz porownywac, o co Ci dokladnie chodzi? O to ze wysmiewalismy ich trenera, narzekanie na caly swiat, obwinianie wszystkich tylko nie siebie za porazki? Albo ich zarozumialosc, zachowanie ich kibicow, styl gry opierajacy sie na flopowoaniu, albo slynny faul bella? Skonkretyzuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kore, tak samo moge o Was powiedziec ze jestescie loverami. Paradoks polega na tym, ze nie ma praktycznie nigdy wiekszych nieporozumien z kibicami innych zespolow, a z Wami niemal na każdym kroku. Coś w tym chyba jest nie uważasz ? Wy zawsze wiecie najlepiej, Wy zawsze znacie sie najlepiej, sędzia zawsze gwiżdże przeciw Wam, a jak dla Was to szczęscie sprzyja lepszym... Nie ważne czy Lakers wygrywaja misie, czy nie wchodzą do PO, czy jest czego zazdroscic, czy nie - WY wiecie lepiej, WY jesteście przez WSZYSTKICH atakowani, WSZYSCY są przeciw WAM... na e-b ktoś rzucil fajnym linkiem, zreszta stronka juz znana... polecam lekturę: http://www.firegeorgekarl.com - o kibical LAL :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko gdzie z moich (naszych?) slow wywnioskowales to wszystko :) Nie zauwazylem zeby ktos tutaj przy czyms sie upieral, komus cos wmawial. Nawet wiecej - sporo tu od nas slow moze nie tyle krytyki co "nie-aprobaty" dla KB, potwierdzania jego slabszej gry itd itp. Tu nie chodzi o to ze ktos wie lepiej a ktos gorzej n oale prosze Cie - jak ktos Ci wciska ciemnote ze zawodnik jest dobry dlatego ze przeciwnik jest slaby to slabo sie robi :) Dlatego tez pytalem - czy gdyby mnie wrzucic zamiast Gasola przeciw Denver to tez bym machnal 36/16? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mowie na podstawie doświadczeń... Dyskusje, podejscie do Kobe czy Shaqa itd.

 

O Gasola to do mnie pretensji nie miej, bo ja nie zamierzam sie z Bastylionem zgadzać... FAkt, ze nie musial sie specjalnie namęczyć przeciwko beznedziejnej obronie Nagets i dostal sporo fajnych podan, ktore wystarczylo tylko wykonczyc, ale sporo to jego zasługa. Grasz tak jak ci rywal pozwala -rywale pozwolili mu na duzo wiec duzo zrobil, wygladal na lepszego niz jest w rzeczywistosci, bo wiadomo ze jest to koleś pod 20/10 nawet moze nie do konca. Tutaj mogl to zagral wiecej, wykorzystał co się dało i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.