Skocz do zawartości

Lakers (1) - Nuggets (8)


Jmy

Lakers - Nuggets  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lakers - Nuggets



Rekomendowane odpowiedzi

Szybciej sie ta seria skonczyla niz sie spodziewalem (choc tu niewiele sie pomyliem, inne pary przemilcze :)). Na sam koniec serii Denver sie przebudzilo, powalczyli, pokazali jaja, jednak Kobas sie obudzil z jakiegos dziwnego snu i praktycznie sam w ostatnich minutach wybil im z glowy wycieczke do LA na mecz nr5. Kluczowy moment, przy swietnej obronie Martina (chyba lepiej juz nie dalo sie bronic tej akcji) Kobas w ostatniej sek oddaje rzut z jakiegos odchylenia/odwrotu i trafia, to byl poczatek tej jego serii, 2, 3, 2+1 (niecelny FT), reszta tylko patrzyla co sie dzieje. Nie moge uwierzyc ze Karl jest bezpieczny i ma wrocic do prowadzenia Nuggets.

ps-juz kiedys byla gadka o tym jak to Brown zajebiscie prowadzil NYK i jakim geniuszem sie okazal wiec prosze nie mieszajmy do tego Browna i NYK, bo nie chce mi sie wygrzebywac postu sprzed 1,5 roku, mojego do Karspa jakie to wspaniale pomysly mial Brown w NYK, wszystko bylo wypisane czarne na bialym, swoja droga zycze Bobkom powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, nie kombinuje, bo z gówna bata nie ukręcisz, ale pieprzenie , ze Karl wyciągnął z tego teamu maksa jest po prostu smieszne. Nie uwazam, ze z lepszym trenerem przy obecnym skladzie poszliby po misia, ale mozna to jakos poukładać, tylko trzeba coś robić, a nie budzić się w PO z ręką w nocniku i robić defensywny trening. Dla mnie to szczyt głupoty Karla i sytuacja, która sporo mówi o nim jako trenerze.

 

Z tym Brownem zaznaczyłem, że Knicks to bardziej wyjątek od reguły, zresztą nie to chciałem pokazać przytaczając przykłady. Tak jak każdy zawodnik NBA ma swoje firmowe zagranie tak szanujący się trener ma jakiś swój plan na grę i swój markowy system. Jeden jest bardziej skomlikowany, drugi mniej, niewazne. Karl nie ma żadnego. To jest ta półka co np. Flip Saunders. Jest nijaki, nie ma pomysłu, robi swoje czyli jest trenerem, ale nic poza tym. A jeżeli sie chce coś w tej lidze osiągnąć, to tak samo jak warunkiem koniecznym jest posiadanie lidera i GTG, rolsów od brudnej roboty, warunkiem tym jest dobry trener.

 

W polemike na temat Browna wdawać się też nie mam zamiaru. Jedna rzecz tylko: mozna mu sporo zarzucić, nie jest świety, zachowania ma czesto irytujace i nie przystające trenerowi tej klasy. Ale jego warsztat trenerski jest po prostu czołowy w tej lidze. Piszesz Van o swobodzie podejmowania decyzji. Ja sobie zdaje sprawe, ze pewne rzeczy są nie do przeskoczenia, ale wpieprzanie Francisa do burdelu pod nazwą Knicks było ewidentnie nie po jego mysli, a jakaś współpraca między GM a trenerem być musi. Co innego gdy przychodzisz do drużyny z określoną grupą ludzi, a co innego jak GM podkłada Ci świnie, bo jak to inaczej mozna nazwać? Thomas robił ruchy, jakby juz wtedy był 2in1 (coach i GM), co zdecydowanie nie było po mysli Browna. Gośc ma reputacje jeżeli chodzi o trenerke, nie chce sobie jej spieprzyć tylko dlatego, ze GM ma swoją zgoła odmienna wizję zespołu, choć teoretycznie powinien miec zdanie trenera na uwadze i działać na rynku pod kątem jego potrzeb a nie swoich (co z tego wyszło widac do dziś).

 

Danp, Brown miał może kontrowersyjne pomysły, wygladające na nietrafione i hmmm... dziwaczne? Ale wolałbym jemu powierzyć opiekę nad drużyną i jego dziwnym metodom niż IT. Widocznie miał w tym jakiś cel, tego się nie dowiemy nigdy, ja natomiast ufam bardziej jemu niż komentarzom na temat jego pracy przez osoby postronne.

 

I nie pisze tego tylko przez pryzmat czasów Sixers. To jest po prostu świetny trener. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie master sie zgadzam z tym co napisales w ostatnich akapitach, klasy mu nie odbieram, osiagniec tez nie, warsztatu tez nie, niemniej jednak bez winy w NY nie byl i nikt mnie nie przekona ze bylo inaczej. A jesli ktos by mnie spytal kogo wole za coacha LB czy IT to jasne ze tego pierwszego, problem z nim jest taki ze szybko "rezygnuje" z graczy i jeszcze leci ze skarga na nich do mediow, a tego nie lubie, trzymaj swoje brudy w szatni. On lubi tylko i wylacznie weteranow, wiec nie wiem jak to bedzie z nim w Bobkach, ale to temat na inna gadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.