Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

elwariato,ty wciaz nie czasz. a to jest proste,jak konstrukcja cepa [rozwazmy to czysto teoretycznie,bo,poki co,nikt z nas nie wie,jak bylo naprawde]. wyobrazmy sobie,ze medycy spurs wykryli,ze leonard juz nigdy nie wroci do pelni sprawnosci,ew.,psychiatra spurs wykryl powazne zaburzenia w funkcjonowaniu mozgu grajka kl. co kazdy sprytny menagemenet robi w tego typu sytuacji? sklada mocna deklaracje - im czesciej temat jest grzany,tym lepiej - ze grajek jest 'super',i ze 'damy mu maxa',bo zasluguje! gadac mozna wiele,a liczy sie wylacznie to,co w kontrakcie! nie ma inaczej!; a potem przychodzi super gm toronto,i lyka ten przekaz jak pelikan!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie grał to wyleci z tej ligi jak Bynum i ch*j mu w dupę, nie będzie mi go szkoda... a jeśli jest tak głupi to wyleci ;)

Sorry, ale muszę. Jak mam Cię brać na poważnie skoro za ikony klubu uważasz Isaiah Thomas'a (k*rwa tu zniszczyłeś system). Stary, no jak?! Nawet ta ikona wzięta w cudzysłów mnie niszczy, gdzie ja jestem?

 

Ikona to za dużo powiedziane, ale to był przez sezon zdecydowanie najlepszy grasz Celtics, który naprawdę zapie****ł za trzech, a potraktowany został dosyć średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikona to za dużo powiedziane, ale to był przez sezon zdecydowanie najlepszy grasz Celtics, który naprawdę zapie****ł za trzech, a potraktowany został dosyć średnio.

Każdy z nich powinien za*ierdalać, bo za to im płacą. Żadnej łaski nie robią. I to nie robi z nich ikon. A już na pewno nie jest nią najemnik Frodo Thomas. Bądźmy poważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nich powinien za*ierdalać, bo za to im płacą. Żadnej łaski nie robią. I to nie robi z nich ikon. A już na pewno nie jest nią najemnik Frodo Thomas. Bądźmy poważni.

 

 

a ten pan,to ikona chyba jest,co?! miasta 'pedaliady',co prawda,ale zawsze! :P...

 

p.s. nie wrzucilem oryginalnej konfy z philly,bo ten koment dumarsa - jako nawiazanie - jest mega zabawniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson to ikona, wiadomo. Co do Kawhi "nie jestem skromny, mam taki ryj" Leonarda to ma szansę się odbudować w Raptors. Jego wybór czy podejdzie do tego poważnie czy nie. Tylko jak wybierze drugą opcję i zawali drugi sezon z rzędu to być może przegra swoją karierę, a byłoby szkoda takiego talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard wcześnie stracił ojca.

Role ojca przejął wujek który do niedawna był nieznany.

 

Denis Robertson.

 

W międzyczasie zaczął się wypowiadać będąc domorosłym agentem KL na różne tematy.

 

Zaczął od propozycji nowego kontraktu obuwniczego którego kwota przez " medialność Leo i jego cicha naturę" oraz wg nuego small market San Antonio oobrazil kwota Leo.

 

Zaczął się rozłam. Spurs i grupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem z punktu widzenia wg mnie Raptors i co ten trade zmienia w Konferencji Wschodniej.

 

Były dwie młode drużyny z perspektywami na ten sezon po odejściu na Zachód LeBrona i doszła im trzecia.

Ta trzecia jest na tu i teraz. 

 

Leonard nie może sobie pozwolić na przesiedzenie drugiego kolejnego sezonu, jak chce dostać za rok maxa, a zatem musi grać.

Jeżeli te problemy z udem są poważne, to wyjdzie to w sezonie, jeżeli nie, to Raptors zrobili świetny trade.

 

Jeżeli będzie grał walcząc o nowego maxa, to Raptors (powtórzę się) wygrali ten trade. Tu znów opcje są dwie:

1. Toronto sprzeda go dalej (możliwe, że do LA)

2. Będzie grał cały sezon w Toronto.

 

Najbardziej prawdopodobne jest to, że:

Leonard będzie grał o maxa.

Będzie grał w Toronto.

 

I z tej perspektywy, Kawhi Leonard grający w więcej niż solidnych (ale bez prawdziwego lidera) Toronto powoduje, że to Raptors stają się wg mnie głównym faworytem do Finału ze Wschodu.

Tak wiem.. Boston, Brad Stevens itd. możliwe. Super, że będziemy mieli o tym dyskusje przez cały sezon, jak Leonard nam tego nie zepsuje. Jednak Raptors w tym jednym sezonie staja się (ze zdrowym Kawhim) najsilniejszym teamem w swojej historii. 

 

Czy 76ers zdupili nie dogadując sie ze Spurs?

Oni maja czas i jednoroczne ściągnięcie Leonarda z niepewnym zdrowiem, to spore ryzyko. Cena, jak sie okazuje nie była aż tak wysoka i jeżeli poszło tylko o Fultza, to będziemy o tym jeszcze nie raz rozmawiać, ale z punktu widzenia Spurs pakiet z DeRozanem na tu i teraz starego Popa, jest lepszy niż Saricie, Covingtony i jakieś bliżej nieokreślone picki. 

Spurs chcieli gracza o kalibrze All Star - jest DeRozan

Chcieli perspektywicznego młodego - jest solidny Poeltl (7pkt. 5zb. 1bl.) pod kosz.

Chcieli pick w drafcie - i będzie z końca I rundy 2019.

 

Toronto nie oddało niczego, za czym by płakali. DeRozan znikał u nich w playoffs, Z nim jako liderem stali w miejscu - Celtics by nie przeskoczyli, a 76ers.. cięzko powiedzieć. 50/50 na ten moment. A Lowry i Ibaka młodsi już nie będą. Najważniejsze dla nich, że nie oddali OG Anunobego. 

 

Z grającym o kontrakt Leonardem robi się tam całkiem fajna drużyna. Silne Toronto zmienia nam postrzeganie walki na Wschodzie, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze dosyć głupawy scenariusz ze Leonard już się dogadał z Lakers / clippers i na razie będzie grał niemrawo aby w lutym przy niskiej cenie od razu pójść tam ( bardziej do lakers aby lbj zrobił już teraz run)

 

To by tłumaczyło to głupie ze nie chce grać w lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptorsom zwyczajnie za niska cene nie oplacaloby sie go oddac - lepiej poczekac na PO, moze zalapie forme

 

poza tym, wiecie, jednak te nowe przepisy odnosnie extensions sprawiaja, ze chyba bardzo mu sie nie oplaca podpisywac kontaktu jako FA z druzyna inna niz Toronto, no nie?  wiec nawet te jego sit - outy to jakies science fiction, zwlaszcza ze wtedy tracilby podwojnie [raz na niepodpisaniu z toronto, 2 na tym, ze nowa druzyna balaby sie dac mu maxa ]

 

takze sorry ignac, ale ch-ujowa teoria

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro konferencja prasowa z Leonardem, może coś więcej się dowiemy o jego nastawieniu do gry w nadchodzącym sezonie. Myślę że nie będzie aż takim debilem by odpuścił walkę o finał NBA w mieście które wielkością ustępuje tylko NY i LA bo będzie mu tam zimno. Zima w Toronto jest podobna do tego w NYC a pogoda na najbliższe dni ma być nie zła więc może Toronto zrobi na nim dobre pierwsze wrażenie :)

heIghhf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptorsom zwyczajnie za niska cene nie oplacaloby sie go oddac - lepiej poczekac na PO, moze zalapie forme

 

poza tym, wiecie, jednak te nowe przepisy odnosnie extensions sprawiaja, ze chyba bardzo mu sie nie oplaca podpisywac kontaktu jako FA z druzyna inna niz Toronto, no nie? wiec nawet te jego sit - outy to jakies science fiction, zwlaszcza ze wtedy tracilby podwojnie [raz na niepodpisaniu z toronto, 2 na tym, ze nowa druzyna balaby sie dac mu maxa ]

 

takze sorry ignac, ale ch-ujowa teoria

Nie bo chce wymusić trejd dalej

A sam pisałem że jest jeszcze jeden głupi scenariusz który uzupełnia pozostałe

 

Nie napisałem że tak będzie tylko że jest taka opcja która została przeoczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors byliby calkiem happy zeby expirowac jego kontrakt po prostu, bez sprzedawania go nigdzie, bo tez nikt za pare miesiecy Kawahiego zadjengo zayebistego pakietu nie zaoferuje. Zreszta, w razie jakby zaczal stroic fochy, to byloby to calkiem przyzwoite zachowanie ze strony raptors [i cieszyloby sie poparciem opinii publicznej] , nie grac nim wcale albo po 3 minuty ale tez nie sprzedac

 

to jest chyba najbardziej mistrzowskie w tym transferze [ze strony RAps] , ze nie tylko Raps dostali duzo lepszego [zakladajac ze zdrowy i chetny do gry :) ] zawodnika, ale ze w dodatku daje im ten trade duzo lepsze flexibility [sporo miejsca w salary latem 2019] nawet gdyby z Kawahim nie wyszlo. Bo Rodzyn miał kontrakt wazny jeszcze 2 lata + rok 'player option' bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors byliby calkiem happy zeby expirowac jego kontrakt ajże

A nie lepiej wziąść w zamian inny expiring plus pick

Bez sprzedawania to właśnie Leonard traci najwięcej stając się fa

Masz rozdwojenie jaźni?

Kontrujesz argumentem o którym potem zapominasz?

I to 5 minut temu ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł.

 

Napisz mi jeszcze raz co napisałeś a ja się jeszcze raz zaśmieje.

 

Już przestań te zaczepki robić

 

Scenariusz tej wymiany może pójść w tyle stron ze lepiej kupić popcorn i oglądać to niż zgadywać pouczać czy zaczepiać.

 

Masz dusze wojownika Ok.

Widzę ze nie chcesz nigdy odpuścić i nie zamierzam tego zmieniać.

Nie jesteś jednak moim wujkiem ... Wiec już to zostawmy.

 

Wracając do spurs.

 

Wzięli tyle ile mogli.

 

Z powodu faktu ze Pop ma teraz w lato inne obowiązki / kadra USA na która obaj gracze maja zaproszenie/ postanowił zapewne do tego czasu załatwić sprawy spurs.

 

Grzecznościowo poczekał na nasze głosowanie w beGM nad LMA sby mi nie utrudniać mojej roboty ( zasada wzajemności - tez mu nie utrudniam choć mógłby czasem popisać na forum i zobaczyć jak się zrzuca millsa czy gasoka ) i teraz USA

 

Czas pokaże kto co zyskał.

A może kazdy zyska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raps dostali duzo lepszego [zakladajac ze zdrowy i chetny do gry :) ] zawodnika, ale ze w dodatku daje im ten trade duzo lepsze flexibility [sporo miejsca w salary latem 2019] nawet gdyby z Kawahim nie wyszlo. Bo Rodzyn miał kontrakt wazny jeszcze 2 lata + rok 'player option' bodajże

 

105 mln w salary (bez kontraktów Leonarda i Greena) nazywasz dobrym flexibility? No chyba że masz nadzieję, że Demarcus znowu weźmie 5 baniek, tym razem od Raps ;)

 

a derozan wydaje mi się, że ma kontrakt bez żadnych opcji. Po prostu jeszcze 3 pełne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rok PO.

 

Patrzę tak na tego wyśmiewanego Dede i jest pare rzeczy do łatwej poprawy.

 

Gość rok w rok był w topie graczy oddających rzuty za dwac( i to te mało efektywne) na które pop ma uczulenie.

 

Jeżeli on Dannego Greena trochę nauczył wejść. ( kozła niestety nie) to chyba Rozanowi poprawi shot chart na dużo lepszy.

 

Trzy ostatnie lata w liczbie rzutów za dwa

 

1st

1st

6th

 

 

Nagrody wuja znacza ale gość na rs byl rój temu w 3rd team a teraz 2 nd.

Fajnie podtrzymać tendencje...

 

Bardzo wysoko w free throws

 

2 nd

5 th

5th

 

Niezły w asystach się zrobił gdy piłka zaczęła chodzić i nie jest mimo wszystko generatorem strat.

 

Nie wiem czy da się go oduczyć manier ale tak rypany za PO w tym roku tej produkcji już tak nie zawalał.

 

Jest wiele wad ale tu na forum gość ma zerowe wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł Toronto Star

https://www.thestar.com/sports/raptors/opinion/2018/07/18/raptors-gm-masai-ujiri-bets-the-house-on-the-home-team.html

 

Raz ,że oni twierdzą, że Masai niczego nie obiecywał De Rozanowi

A dwa ,że Kawhi jest pozytywnie nastawiony do gry w Toronto

 

Zobaczymy jak wypadnie konferencja z udziałem Leonarda i pierwsze treningi ale nie sądze by Leonard w ogóle bojkotował grę w Raptors.. Ujiri ma naprawdę dar przekonywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.