Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne. To po prostu niemożliwe. Nie ma takiej opcji...

 

bynumsixers1.jpg

ale nie porównuj dupy do ucha, jednak Bynum to zupełnie inny przypadek, jemu serio kontuzje zniszczyły karierę, gdyby Leonard był również jakimś wrakiem to by mu SAS nie chcieli przedłożyć takiej umowy, gdyby to chodziło o kontuzję to oni by go nie ruszyli przecież nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie porównuj dupy do ucha, jednak Bynum to zupełnie inny przypadek, jemu serio kontuzje zniszczyły karierę, gdyby Leonard był również jakimś wrakiem to by mu SAS nie chcieli przedłożyć takiej umowy, gdyby to chodziło o kontuzję to oni by go nie ruszyli przecież nawet

 

1. Bynum przed tradem do Sixers też nie był "wrakiem" i nikt nie przypuszczał, że ta historia się tak skończy

2. Może i SAS przedłożyło umowę, ale efekt końcowy jest taki, że go sprzedali do TOR tak jak LAL sprzedało Bynuma

 

Żeby było jasne - ja nie twierdzę, że Leonard skończy jak Bynum. Po prostu stwierdzam jedynie fakt, że historia zna już takie przypadki. Nie patrzę na ten trade tak jednostronnie jak niektórzy (nie twierdzę, że ty...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurestwo, ktos napisal wyzej, ze Raps straca wizerunkowo na bank - u mnie już stracili. To juz chyba trzecia "ikona" klubu w ostatnim roku, z ktora wladze tak c***%wo pogrywają, Isaiah, Blake, DeRozen. Jak tu się pozniej dziwic graczą, że nie są wierni jednej koszulce.

Mam nadzieje, że chłopak trafi gdzies gdzie powalczy o tytuł, poki co w Spurs tego nie widzę, pewnie trafi na Lebrona i odpadnie w ps (oczywiscie jesli LAL sie zgra na tyle, zeby walczyc o final w tym roku). 

Leonard jest dla mnie panienką z PMSem niech gra teraz kozacko albo spada na drzewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi będzie musiał zagrać fantastyczny sezon aby odzyskać zaufanie kibiców.Jak nie będzie grał przez kontuzję lub nie wiadomo przez co to obniży swoją wartość bardzo przed ew.kolejną umową.

Zgadzam się w 100% ALE

 

Czy ten czarnuch z AUTYZMEM dojdzie do tego że musi świetny sezon rozegrać w tym roku? Czy będzie mu miał kto to przekazać? Nie założę się że tak będzie? 

 

Ujri też pewnie tak myśli ale może się przeliczyć. Mam nadzieje tylko żeby tego dealu nie unieważnili bo suma summarum w SAS najważniejszy teraz spokój. 

 

Toronto tez życzę jak najlepiej

 

Mam nadzieje, że chłopak trafi gdzies gdzie powalczy o tytuł, poki co w Spurs tego nie widzę, pewnie trafi na Lebrona i odpadnie w ps (oczywiscie jesli LAL sie zgra na tyle, zeby walczyc o final w tym roku). 

 

No tutaj nie wiem czy nie jest to sprzeczne. 

DeRozen i walka o tytuł to jak ogień i woda. Połączenie da ci tylko mgiełkę pary wodnej lub nadziei jak chcesz. 

 

No chyba że jako 3 opcja. W SA niestety jest teraz 2-wie 3-cie opcje. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bynum przed tradem do Sixers też nie był "wrakiem" i nikt nie przypuszczał, że ta historia się tak skończy

2. Może i SAS przedłożyło umowę, ale efekt końcowy jest taki, że go sprzedali do TOR tak jak LAL sprzedało Bynuma

 

Żeby było jasne - ja nie twierdzę, że Leonard skończy jak Bynum. Po prostu stwierdzam jedynie fakt, że historia zna już takie przypadki. Nie patrzę na ten trade tak jednostronnie jak niektórzy (nie twierdzę, że ty...).

no jak był wrakiem, Sixers zaryzykowali choć on chyba nawet testów medycznych nie przeszedł, i przecież jaką on miał historię urazów do tego momentu, już nie mówiąc że jego postura, problemy z nadwagą to jest coś zupełnie nieporównywalnego do leonarda. JA oczywiście nie wiem dokładnie w jakim stanie zdrowia koleś jest ale skoro w SAS chcieli mu dać taki kontrakt to zapewne źle z nim nie było, przecież sama wymiana nie była spowodowana tym że leonard miał uraz i Spurs w związku z tym chcieli się go pozbyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ujri też pewnie tak myśli ale może się przeliczyć. Mam nadzieje tylko żeby tego dealu nie unieważnili bo suma summarum w SAS najważniejszy teraz spokój. 

 

 

nie przeliczy się bo podobno cieszy go już sam fakt pozbycia się umowy Derozana, czyli specjalnie vabanque nie poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeliczy się bo podobno cieszy go już sam fakt pozbycia się umowy Derozana, czyli specjalnie vabanque nie poszedł

Zgadzam się z tobą i już pisałem że po cichutku zrzucili jego kontrakt ale Ujrii mimo to może stracić robotę jak Leonarda nie podpiszą za rok. zależy co z właścicielami miał dogadane odnośnie DeRozana

Jeszcze nikt nie zapytał czy bez Popa będzie taki skuteczny :] 

Domyślamy się ze nie będzie. W Toronto będą dla niego cierpliwi i w LAC także jak tam pójdzie za rok ale w innych miejscach gdzie oczekuje się sukcesu czeka go klęska bo to nie jest ani lider i nikt tez nie będzie go tak wspierał jak POP. Chyba ze się zdecyduje na bycie przydupasem LeBrona czego podobno nie chce. Wtedy Lebron zbiera baty od kibiców i dziennikarzy a Leonard zbiera opierdol od Lebrona. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 JA oczywiście nie wiem dokładnie w jakim stanie zdrowia koleś jest ale skoro w SAS chcieli mu dać taki kontrakt to zapewne źle z nim nie było, przecież sama wymiana nie była spowodowana tym że leonard miał uraz i Spurs w związku z tym chcieli się go pozbyć. 

 

a skad wiesz? a jak bedziesz chcial sprzedac mercedesa,ktory - poza piekna karoseria - jest zdezelowanym wrakiem,to co zrobisz? rozglosisz wszem i wobec,ze masz do sprzedania szmelc,tanio?! :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest taka możliwość ,że Toronto to tylko przystanek dla KL w drodze do Lakers/Clippers i po 15 grudnia Ujri go wymieni.,Win/win/win  situation Raptors pozbyli się bezsensownego kontraktu Rodzyna i dodatkowo mogą w grudniu przytulic jakieś assets za KL od LA/Kawhi idzie grać na swoim terenie/ Lakers-Clippers dostają Leonarda za frakcje tego co żądał od nich Pop

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/story/_/id/24128608/zach-lowe-kawhi-leonard-trade-spurs-raptors-nba

 

W tym artykule Lowe'a jest sporo wyjasnien co do [przynajmniej moich] watpliwosci, zwlaszcza ten fragment:

 

"The Spurs never showed interest in packages -- including Boston's -- heavy on picks and unproven players, sources have said. The Celtics would not swap any of their core guys, including Jaylen Brown, perhaps the most interesting Leonard trade chip in the league, without some assurances about Leonard's health and future plans, sources have said.

 

Philadelphia's potential package of Robert Covington, Dario Saric, and the Heat's unprotected 2021 pick didn't move the needle. It's unclear if the Spurs had interest in Markelle Fultz; the two sides never discussed him seriously, and the Sixers would not have parted with him, sources say.

 

Talks with Boston and Philly stalled weeks ago."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą i już pisałem że po cichutku zrzucili jego kontrakt ale Ujrii mimo to może stracić robotę jak Leonarda nie podpiszą za rok. zależy co z właścicielami miał dogadane odnośnie DeRozana

 

 

już w tym roku mówiło się że odejdzie, skoro został to chyba akurat za tą wymianę nie poleci, bo wiadomo było że z Derozanem i tak dużo nie ugrają, tak zobaczymy co z tego wyjdzie imo Raps i tak są do przodu będą mieli na kogo kaskę wyłożyć nawet jeśli Leonard odejdzie, nie sprawdzi się

a skad wiesz? a jak bedziesz chcial sprzedac mercedesa,ktory - poza piekna karoseria - jest zdezelowanym wrakiem,to co zrobisz? rozglosisz wszem i wobec,ze masz do sprzedania szmelc,tanio?! :tongue:...

 

 

jaki kontrakt chcieli mu dać Spurs? 

ok, więc może to była tylko zasłona dymna, byly teksty że są gotowi co do rozmów o tym super maxie, sezon zweryfikuje zatem co i jak, przy czym ta sytuacja jakoś na taką nie wyglądała, przecież od kilku miechów to leonard sprawia problemy, Spurs wydawali się mocno zdeterminowani aby chciał pozostać w ekipie

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/24128608/zach-lowe-kawhi-leonard-trade-spurs-raptors-nba

 

W tym artykule Lowe'a jest sporo wyjasnien co do [przynajmniej moich] watpliwosci, zwlaszcza ten fragment:

 

"The Spurs never showed interest in packages -- including Boston's -- heavy on picks and unproven players, sources have said. The Celtics would not swap any of their core guys, including Jaylen Brown, perhaps the most interesting Leonard trade chip in the league, without some assurances about Leonard's health and future plans, sources have said.

 

Philadelphia's potential package of Robert Covington, Dario Saric, and the Heat's unprotected 2021 pick didn't move the needle. It's unclear if the Spurs had interest in Markelle Fultz; the two sides never discussed him seriously, and the Sixers would not have parted with him, sources say.

 

Talks with Boston and Philly stalled weeks ago."

no i to sporo wyjaśnia czemu Raps, z dwojga złego SAS jednak dostało graczy którzy przydadzą się tej ekipie chyba bardziej... choć z drugiej strony cholera wie czy Saric w SAS by all starem nie został :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
And, league sources told Sporting News, Leonard has no interest in playing for the Raptors. There have been indications that he would sit out the entire season if necessary, and though that step would be drastic and unprecedented in today’s game, Toronto has forced the situation into uncharted territory by acquiring a player who has made it clear he does not want to be there.

 

Nie wiem co się w Kawhiowym łbie popierdoliło, ale popierdoliło i to zdrowo. Cicha woda brzegi rwie. W moich oczach sporo traci tą szopką.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi będzie musiał zagrać fantastyczny sezon aby odzyskać zaufanie kibiców.Jak nie będzie grał przez kontuzję lub nie wiadomo przez co to obniży swoją wartość bardzo przed ew.kolejną umową.

jak nie będzie grał to wyleci z tej ligi jak Bynum i ch*j mu w dupę, nie będzie mi go szkoda... a jeśli jest tak głupi to wyleci ;)

kurestwo, ktos napisal wyzej, ze Raps straca wizerunkowo na bank - u mnie już stracili. To juz chyba trzecia "ikona" klubu w ostatnim roku, z ktora wladze tak c***%wo pogrywają, Isaiah, Blake, DeRozen. Jak tu się pozniej dziwic graczą, że nie są wierni jednej koszulce.

Mam nadzieje, że chłopak trafi gdzies gdzie powalczy o tytuł, poki co w Spurs tego nie widzę, pewnie trafi na Lebrona i odpadnie w ps (oczywiscie jesli LAL sie zgra na tyle, zeby walczyc o final w tym roku). 

Leonard jest dla mnie panienką z PMSem niech gra teraz kozacko albo spada na drzewo...

Sorry, ale muszę. Jak mam Cię brać na poważnie skoro za ikony klubu uważasz Isaiah Thomas'a (k*rwa tu zniszczyłeś system). Stary, no jak?! Nawet ta ikona wzięta w cudzysłów mnie niszczy, gdzie ja jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahwi jest autystyczny, prawda? Nie umiem sobie inaczej wytlumaczyc calej tej sytuacji.

 

Straszne jak w rok zmienilo sie postrzeganie tego chlopaka. Kiedys, skromny, jezdzil stara fura, nie pchal sie na afisze. A teraz najbardziej rozkapryszony gwiazdorek ligi. Dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.