Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2018/19


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle zareagował Durant na L4 i teraz nie schodzi poniżej 40 punktów w meczu.

 

Wygląda mi to na atak na Top-30.

 

30. Dwyane Wade 22261

31. Clyde Drexler* 22195

32. Gary Payton* 21813

33. Larry Bird* 21791

34. Hal Greer* 21586

35. Kevin Durant 21555

Edytowane przez DUN I LOVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2 ostatnie trojki na kd pod koniec 4 kwarty...wow

szczegolnie ta ostatnia - https://streamable.com/8zgug

 

poza tym

Damian Jones -20 vs Kevon Looney +18

 

+

Toronto had a 172.7 OffRtg during Damian Jones' 10:47 tonight

 

 

mysle,ze wszyscy kibice gsw wkurzaja na kazda minute spedzona przez dj na parkiecie,ale kerr wiec co robi-chce ulatwic mu wejscie w zespol,pozwalajac grac ze starterami,ale jak nie rzrobi postepu i nie nauczy sie  ZBIERAC,to wyleci za rok/2 z gsw

 

jak wroci boogie, to na PO on i looney beda w rotacji,a dj z niej wyleci-w po jones zagra co drugi mecz,w garbage time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzadko się widzi, aby kibice mistrzów wychodzili w połowie czwartej kwarty. Czy w Golden Stare jest aż tak źle?

propsuje wpadanie fanów innych drużyn do tematu by pocisnąć mistrza :D

Toronto jak nikt w lidze ma do tego prawo.

 

o lądowanie na księżycu zapewne. acz ta teoria a płaskoziemie to i tak niebo a ziemia

 

 

zawsze miałem Currę za jednego z bardziej ogarniętych zawodników, a tu się okazuje, że to jednak poziom Irvinga.

a to nie jest tak samo jak z Irvingiem ze oni troche trollują trochę chcą pokazać by każdy starał się sprawdzać w co wierzy a nie przyjmować wszystko jak papkę medialną?

nie mówię że im to wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak samo jak z Irvingiem ze oni troche trollują trochę chcą pokazać by każdy starał się sprawdzać w co wierzy a nie przyjmować wszystko jak papkę medialną?

nie wiem, ale trzeba by jakiegoś dowodu, aby w taką ich przebiegłość uwierzyć.

 

PS

Danny Green on Warriors poor shooting: "a lot of luck. Probably a full moon"

https://twitter.com/BlakeMurphyODC/status/1073093076850098177

 

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lorak

 

Zawsze miałem za poważnego człowieka a tu dajesz się łatwo nabrać na dość ewidentną prowokację

 

Bo pewnie to przypadek ,że akurat pokryło się z datą wypuszczenia nowej serii butów sygnowanych przez Stephena 

 

I przypadkowo zwiększyło to znacząco medialne zainteresowanie Currym i jego butami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lorak

 

Zawsze miałem za poważnego człowieka a tu dajesz się łatwo nabrać na dość ewidentną prowokację

 

Bo pewnie to przypadek ,że akurat pokryło się z datą wypuszczenia nowej serii butów sygnowanych przez Stephena 

 

I przypadkowo zwiększyło to znacząco medialne zainteresowanie Currym i jego butami

Curry ma taki zasięg (np. to właśnie jego koszulki najlepiej się sprzedają - i to któryś rok z rzędu), że nie musi uciekać się do takich prowokacji, które psują jego wizerunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lorak

 

Zawsze miałem za poważnego człowieka a tu dajesz się łatwo nabrać na dość ewidentną prowokację

 

Bo pewnie to przypadek ,że akurat pokryło się z datą wypuszczenia nowej serii butów sygnowanych przez Stephena 

 

I przypadkowo zwiększyło to znacząco medialne zainteresowanie Currym i jego butami 

 

Robienie z siebie kretyna by zwiększyć sprzedaż... Steph Curry jest zażenowany, że porównujesz go z jakąś Małgorzatą Rozenek czy inną Kardashianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry ma taki zasięg (np. to właśnie jego koszulki najlepiej się sprzedają - i to któryś rok z rzędu), że nie musi uciekać się do takich prowokacji, które psują jego wizerunek.

Wystrzelił z tym tekstem dzień przed promocją. Jego twitter przeżył oblężenie w dniu promocji. A w nocy wydał oswiadczenie że to był żart i że on generalnie może wspierać NASA w akcji edukacyjnej czy jakoś tak 

 

Dość sprawnie zorganizowana machina...

 

A ja wiem czy popsuło wizerunke? Jeśli współnie z NASA zrobi akcje edukacyjną to wręcz jeszcze poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nocy wydał oswiadczenie że to był żart i że on generalnie może wspierać NASA w akcji edukacyjnej czy jakoś tak

damage control.

Przecież Irving trollował z tą płaską ziemią,

on nie brzmiał jak troll:

 

 

EDIT

 

http://www.nba.com/article/2018/10/01/kyrie-irving-regrets-flat-earth-comments

 

"Irving said he's since learned certain thoughts are best kept in "intimate conversations.""

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest Twój wybór w które wypowiedzi Stephena wierzysz. 

 

Czy te o lądowaniu na księzycu czy te dzisiejsze o tym, że był to żart...

 

Ja jednak biorąc pod uwagę jak dużo zyskał UA na tym szumie medialnym to raczej sklaniam się ku drugiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.