Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Kristaps Porzingis, who can become a restricted free agent this summer, has yet to make a decision on his future with Dallas, league sources tell ESPN. He expects to start the process of getting to know the organization soon. Porzingis will continue to rehab his ACL injury.

 

https://www.youtube.com/watch?v=EnNrA5c7gYA

 

Jakos jestem spokojny o to, ze KP wpasuje sie do organizacji : )

 

Jestem tak pozytywnie zaskoczyny tym sezonem. Po latach glupot na FA, kiepskich trejdach - swietny transfer po luke, teraz porzingis. Jestem pod wrazeniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych zawodników w lidze wylądował w Mavs. Nie ma opcji trzeba za to wypić.

 

Straszna podjarka. Już trochę może zdążyliśmy zapomnieć jak dobry był Porzignis, ale to był gdzieś tier Embiida, Townsa i Jokica, a pamiętam, że chyba sam Lorak miał go najwyżej z tego zestawu ( inna sprawa, że lorak rozmienia swój dorobek na drobne i od jakiegoś czasu jest karykaturą samego siebie ).

 

Radość tym większa, że poleciał Dennis Smith Jr, którego jakoś od początku nie byłem fanem i z każdym meczem ceniłem go mniej. Myślę, że to była jedna z ostatnich szans, by traktować go jako tak mocny asset w wymianie.

 

Oczywiście warto poczekać jeszcze na końcowy kształt wymiany, ale i tak radość ogromna. Porzignis jest wart tej inwestycji. Jestem spokojny o jego zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ze stwierdzeniem, że Porzingis jako rookie był lepszy od Townsa, lorak miał rację, a to nie był popularny pogląd. Dalej ma większy potencjał, ale dla mnie to trochę se być może ne vrati. :] 

 

Ja nie mówię, że nie miał racji, bo sam miałem Porzignisa niżej tylko od Embiida.

 

Lorak był chyba jego najmocniejszym orędownikiem i miał sporo słuszności. Ja mu w tej kwestii niczego nie ujmuje. Był nawet czas, gdy zdanie Loraka było dla mnie tym czym Goldstein dla dapunka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to raczej nie próbowałbym umniejszać legacy Stepha i jarałbym się Ballem ;]

 

Co do Porzingisa - w defensywie jest świetny tylko że przez te 3 lata pokazał że jednak na pierwszą opcje w ataku jest zbyt słaby więc dlatego to nie jest tier Embiida czy Jokica tym bardziej po kontuzji. W Dallas mając przy tym doskonałego w ataku Luke nie będzie z tym problemu i jak po tym ACL nie będzie kasztanem to może być naprawdę super bo Porzingis nie dosć że jest lepszym rim protectorem niż Jordan to jeszcze daje fajną trójkę

 

 

jeszcze żeby Klebera też podpisali, Kleber-Porzingis to naprawdę zajebiste combo pod kosz by mogło być

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega się cieszę, że Cuban się odważył po ostatnich latach tak zagrać ... a jeszcze wczoraj Rick chwalił się , że Dennis i Luka mogą razem grać ;)

 

Dallas dało 2 przyszłe picki z 1 rundy więc dziwne jakby to całkiem w ciemno zrobili w kwestii zdrowia KP , ale pożyjemy zobaczymy

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeszxe ze przyjacielem KP jest Giannis.

 

Kontrakt Hardawaya Jr wygasa jak ABC wchodzi na rynek.

 

Sprawdzimy temat.

W swoim czasie.

 

 

Super team Dallas?

 

az tak nie wybiegalem w przyszlosc, ale warto tez wziac pod uwage, ze w tym roku Dallas w drafcie wzieli brata Giannisa :) 

takze no ciezko mi uwierzyc w taki obrot spraw, ale ogolnie nie pogniewalbym sie na Luke z Giannisem w 1 druzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas dało 2 przyszłe picki z 1 rundy więc dziwne jakby to całkiem w ciemno zrobili w kwestii zdrowia KP , ale pożyjemy zobaczymy.

 

Ciekawy jestem szczegółow tych picków, bo na razie pojawiło się info, że Dallas właśnie stracili w ogóle pick z 2019 i jeżeli będzie on w 1-5 range, to idzie do Nix, a jak poza top5 to do Hawks. Optymalnie byłoby ten pick stracić już teraz, gdzieś okolice końcówki top10 i do widzenia, kończymy trejd z Hawks. Potem jeden unprotected idzie do Nix, więc pewnie ten z 2021 i top10 protected z 2023.

 

btw. na tankowanie juz trochę za późno, Mavs musieliby przegrać chyba wszystko do końca by miało to jakikolwiek sens, a wątpię by w dobie chęci pokazania, że są organizacją której zależy na wygrywaniu, w ogóle brano to było pod uwagę.

 

Oby Prozingis wrócił w 100% do zdrowia, o co można być chyba dość spokojnym, sztab medyczny Mavs jest jednym z najlepszych w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta wymiana z perspektywy Dallas bardzo. Nie znam się na oddawaniu future wyborów draftowych to i nie potrafię ich wartości ważyć w wymianie ale pozyskali eurasa do swojego starego lidera z europy i do nowego lidera z europy. Widocznie Kuban ceni ten zaciąg i uważa że można na takiej kulturze budować. Porzi chyba nie jest głupii weźmie pewny pieniądz od Dallas patrząc co że cenią oni graczy z eu i potrafią na nich budować. Może być fajna paczka. Tylko ta kontuzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.