Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Barea sobie rozwalił achillesa, najpewniej koniec sezonu, oby to nie był koniec kariery bo troche lat juz ma

 

Wielka szansa dla Brunsona, ale Cuban musi coś zrobić do trade deadline. Nie wiem czy kompletnie szukać nowych PG czy przesunąć tam Doncicia na stałe i szukać ludzi na inne pozycje. Generalnie ofensywa ławki strasznie ucierpi, nie wiem co taki Powell bedzie robił bez JJ. 

 

Duza strata w kontekście walki o PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea sobie rozwalił achillesa, najpewniej koniec sezonu, oby to nie był koniec kariery bo troche lat juz ma

 

Wielka szansa dla Brunsona, ale Cuban musi coś zrobić do trade deadline. Nie wiem czy kompletnie szukać nowych PG czy przesunąć tam Doncicia na stałe i szukać ludzi na inne pozycje. Generalnie ofensywa ławki strasznie ucierpi, nie wiem co taki Powell bedzie robił bez JJ.

 

Duza strata w kontekście walki o PO.

Raczej koniec kariery choc pewnie bedzie probowal wrocic. Przyklady z ostatnich lat ( billups, varejao, bryant ) raczej nie pozostawiaja zludzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barea sobie rozwalił achillesa, najpewniej koniec sezonu, oby to nie był koniec kariery bo troche lat juz ma

 

Wielka szansa dla Brunsona, ale Cuban musi coś zrobić do trade deadline. Nie wiem czy kompletnie szukać nowych PG czy przesunąć tam Doncicia na stałe i szukać ludzi na inne pozycje. Generalnie ofensywa ławki strasznie ucierpi, nie wiem co taki Powell bedzie robił bez JJ.

 

Duza strata w kontekście walki o PO.

 

Spróbowałbym na te 2-3 m-ce wyciągnąć Teodisica

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na statystyki Dellavedova po odejściu z Bucks.

 

Tylko niby 9/ 2/4 z ławki Cavs w 18 minut ale rekordy kariery w efektywności

 

50%/44%/87 FT% oraz eFG 61,5% ( 1,6/3,6 trójki)

16,7/3/7,3 per 36

Do Dallas lepszy niż Teo

On ma lepsze wskaźniki niż Córy Joseph czy Lin

Plus ma obronę i doświadczenie finałów

 

Tankujący Cavs oddadzą

 

Przepraszam głupi pomysł rodem z naszej gry beGM

Chętnie sprawdzę opinie o tej koncepcji ale chyba głupie to jest.

 

Osobne pozdrowienia dla Marcusa C ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na statystyki Dellavedova po odejściu z Bucks.

 

Tylko niby 9/ 2/4 z ławki Cavs w 18 minut ale rekordy kariery w efektywności

 

50%/44%/87 FT% oraz eFG 61,5% ( 1,6/3,6 trójki)

16,7/3/7,3 per 36

Do Dallas lepszy niż Teo

On ma lepsze wskaźniki niż Córy Joseph czy Lin

Plus ma obronę i doświadczenie finałów

 

Tankujący Cavs oddadzą

 

Przepraszam głupi pomysł rodem z naszej gry beGM

Chętnie sprawdzę opinie o tej koncepcji ale chyba głupie to jest.

 

Osobne pozdrowienia dla Marcusa C ;)

 

Doceń Josepha i jego kontrakt, gość świetne broni prawie każdy aspekt gry + daje fajne rozegranie i kontrolę gry, spora wartość do zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ma lepsze wskaźniki ale Joseph jest lepszym graczem bez porównania.

Wrzuciłem ststy na sucho bo akurat go mam w lidze i mnie produkcja zaszokowała wręcz ale oczywiście mieć byłego spur to nie ma złudzeń ze lepiej

Jest to przykład ściemy ze strony suchych statystyk

 

dokładnie suchych i dość pustych, niestety ale ja np. nie uwierzę w odmianę Delly'ego i będzie musiał wrócić na swój poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie szkoda, jedynym atutem DSJ jest jego atletycznosc. I gdyby umial z niej skorzystac byloby jeszcze spoko. Przy jego kulawym rzucie, DSJ mial penetrowac pomalowane i rozrzucac pilke na obwod lub konczyc atakiem na kosz. A typ ma cos takiego... no nie wiem, albo ma lapy za male, albo glowa nie nadaza za cialem, ale gubi pilke na kozle notorycznie. Tak jakby forsuje tempo, ktorego sam nie jest w stanie udzwignac. I jest 0 progresu w tym wzgledzie, co wiecej jak mu nie wychodzi to zaczyna bac sie tych wjazdow i zaczyna ceglic niemilosiernie. Nic dziwnego ze Carlise sie wkurza i dobrze robia sprzedajac go jak ma jeszcze wartosc za potencjal.

 

Pytanie kogo tam atakuja w Magic i Suns. Z Phoenix to jeszcze mozna cos wyrwac. Fajnie byloby zobaczyc Mikala Bridgisa na przyklad. Ale z Magic? Boje sie Fourniera jakiegos, bo podobno Matthews tez ma wchodzic w sklad wymiany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze a rok temu ile to pomyj poleciało na Kings że brali Foxa zamiast Smitha 

 

Dennis miewa dobre mecze ale jak wspomniał eMeS koleś jest fatalny większość meczu w ataku.. W obronie też niewiele daje

 

Taki jeździec bez głowy. Wbiega pod kosz ale sam nie wie po co i co gorsza nie rozgląda się kto lepiej jest ustawiony.

Wartość jego jest niewielka obecnie i raczej dużego zwrotu za niego nie będzie. O może jakiś skrzydłowy z rzutem typu właśnie Fournier albo TJ Warren

Nic lepszego nie wycisną. Dallas chce zrobić ruch bo to ostatni moment by się włączyć do walki o PO a DSJ jest balastem , który z roku na rok będzie miał coraz niższą wartość


Taki stat: Luka Doncic bez Smitha robi ortg o 12 lepszy niż z nim na parkiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze aby TJj Warren był 1:1 dostępny za gościa który nie ma na razie gwarancji ze gdzieś indziej zmieni swoją grę.

 

W wielu przypadkach łudziłem ( pop) się ze nowe otoczenie cudownie zmieni oblicze gracza ale ta uwaga tyczy się raczej gości co są za plecami innych i sytuacja w starym klubie ( coś jak Rozier) blokuje rozwój.

 

Tu chyba nie idzie o tego typu zmianę wiec jestem bardzo sceptyczny.

 

Choć szybkie postawienie na Doncica mogło dodać mu ekstra kompleksy i stracił pewność siebie. Kto wie?

Ja bym się nie łudził gdy dostanie identyczna role tu i tam

Zgadzam się tez z Januarym - gracza szkoda

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.