Skocz do zawartości

Sezon 2018/19 w Orlando - nowe rozdanie


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Być może, ja mówię o sytuacji, w której nie trzeba byłoby być zależnym od innych :peaceful: . Swoją drogą, jak szkoda tych porażek z Cavs, Knicks, Bulls i Memphis, bo teraz Orlando myślałoby o szóstej pozycji, a nie czy uda się wdrapać do PO...

 

Powiem szczerze, że wbrew pozorom obawiam się meczu z Atlantą, żeby tu nie było wtopy (tfu, tfu!!!). Atlanta gra całkiem, całkiem, ten Trae wymiata i kto wie, czy to nie będzie właśnie decydujący mecz. Bo potem mecz w Bostonie, gdzie będzie najprawdopodobniej porażka i na koniec Charlotte, a to jak wiadomo... :miserable: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że Atlanta zagra tak osłabiona, a Magic rzucą niemal 150 pkt, to bym się zbytnio nie martwił :playful: . Nie pamiętam, ale czy Magic rzucili kiedyś 149 pkt lub więcej w meczu? Oczywiście bez dogrywki. W ogóle nie łapię tej "nowej" NBA, pewnie za stary jestem, żeby w kwartach rzucać 42, 39, 32 i 36 pkt??? Żeby w sezonie trafić ponad 900 trójek i wcale nie być najlepszym w lidze??? Może się mylę, ale czy przypadkiem Magic nie wygrywali ligi pod względem trafionych trójek, coś około 840? Normalnie jazda :peaceful: .

 

Mamy teraz dwa trudne mecze, dwa zwycięstwa dadzą nie tylko PO, ale być może i szósty seed. Jedno zwycięstwo to PO. Paradoksalnie, nawet dwie porażki mogą dać PO. Boston jakby się rozkręca, a jeżeli Hornets będą jeszcze walczyli o PO, to ostatni mecz może być niesamowity... Mam nadzieję, że jednak Magic tego nie zawalą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że nowe rozdanie starymi kartami :). Powtórzę się po raz kolejny, ale Clifford zrobił niesamowitą robotę.

 

Sezon na pewno można by podzielić na 2 części: przed 31 stycznia i od 31 stycznia. Przed był bilans 20-31, a od 21-9 (w tym 3 porażki z BOTTOM 4, żeby nie było, że terminarz lub coś :)). Szacunek za to, że się nie poddali będąc 11 gier poniżej 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic-76ers to ogółem pewnie po IND-BOS i jednej ciekawej serii na zachodzie jedyne ciekawe serie pierwszej rundy.

Ogółem pewnie jedna z nich rozczaruje i jedna z pozostałych okaże się być ciekawa, ale na razie na papierze I runda się zapowiada beznadziejnie - strasznie jednostronnie i bez historii, najgorzej chyba od lat. W zamian druga runda szykuje się wyśmienicie i powinna w pełni zrekompensować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę:

 

NBA's best records since the end of January: 
1. Rockets (24-7) 
2. Bucks (24-8) 
3. Magic (21-9) 
4. Raptors (20-9) 
5. Warriors (20-10) 
The Magic have also posted the best Defensive Rating (104.3) in the league over this 30-game stretch.

 

I to jest coś :peaceful: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.