Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahahahahahaha

 

no... chyba to by było na tyle.

 

ile tam bylo minut bez FG w czwartej kwarcie? z 5 minut? - dramat.

 

 

p.s 100 letni Vince Carter wyglądał dziś żwawiej anieżeli Elbidżej

 

A ja myślałem że na dramatach się ludzie nie śmieją.

 

Okropna 4 kwarta i generalnie tragiczny cały mecz.

Od dwóch spotkań absolutny brak defensywy.

Do tego dzisiaj masa nieskończonych akcji z pod samego kosza, milion prostych błędów itd.

 

Mecz do wymazania z pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 5 minut bez punktów w 4 kwarcie z Lebronem na parkiecie...

 

W kompletnej rozsypce są.

 

Walton chyba stracił zespół (fatalny body language zawodników), w dodatku w zasadzie nie wiem czy jakkolwiek zareagował na ten kryzys rzutowy w 4 ćwiartce (w sensie, że nie dokonał żadnych zmian personlanych), wkurwia też to, że mając na boisku i Rondo i Lebrona atak Lakers nie jest w stanie systematycznie kreować takiego Bullocka za 3.

Ale było mnóstwo wykreowanych akcji za 2 i przestrzelonych w najprostszych sytuacjach.

Lebron miałby ze 20 asyst gdyby nie te pudła.

 

Było fajne zwycięstwo w Bostonie, potem nastąpiła zmiana w pierwszej piątce i się wszystko posypało.

Chyba jednak błąd Waltona że nie zostawił tego jak było.

 

Lance Stephenson - w meczu z 76ers i dzisiaj nie dało się patrzeć na Jego grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...

 

Ciężkie jest życie kibica Lakers.

Nie ma się czym przejmować przecież niebawem Lonzo wróci , w lato przyjdą 3K Kawhi/Kyrie/Klay, KD i AD, Ben Simmons już się zaczął pakować.,Każdy chce grać z LeBronem -Kyrie najlepszy kumpel,Kawhi kupił dom w okolicy,reszta ma tego samego agenta Rich Paul, a na dodatek Magic ma już wszystko dogadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym przejmować przecież niebawem Lonzo wróci , w lato przyjdą 3K Kawhi/Kyrie/Klay, KD i AD, Ben Simmons już się zaczął pakować.,Każdy chce grać z LeBronem -Kyrie najlepszy kumpel,Kawhi kupił dom w okolicy,reszta ma tego samego agenta Rich Paul, a na dodatek Magic ma już wszystko dogadane.

Aż przypomniał mi się tekst Milowicza z chłopaki nie płaczą: "Zaraz przyjdą dupeczki i ubijemy interes".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym przejmować przecież niebawem Lonzo wróci , w lato przyjdą 3K Kawhi/Kyrie/Klay, KD i AD, Ben Simmons już się zaczął pakować.,Każdy chce grać z LeBronem -Kyrie najlepszy kumpel,Kawhi kupił dom w okolicy,reszta ma tego samego agenta Rich Paul, a na dodatek Magic ma już wszystko dogadane.

Lonzo to by się akurat w defensywie bardzo teraz przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka zaskakująca ale nie byliście najgorszym zespołem. W tej kolejce

 

Sam Antonio które walczy z Lakers o PO pokazało „ niesamowita” sile tez.

 

Rozmontowane Memphis z gościem z lotniska ( Bradley 33) prawie wygrało ze spurs gdzie tylko idealny mecz trio ( LMA Bertans Mills) w tym 10/12 za trzy uratowało wynik

 

Ale to i tak by było za mało. Zobaczcie co musiało być w ostatnich sekundach w Memhis ku pokrzepieniu serc

 

Niby tracicie punkt w tabeli więcej ale i tak jesteście na dziś lepszym zespołem

Trzeba to sobie gdzieś odbić po prostu

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to cieplutko się Lakersom robi. Niby Clippers odpuścili, ale Kings na tym korzystają. 2,5W straty a meczy do końca 25. Teraz niby macie szansę nadrobić bo mimo że kolejny mecz do Rockets, ale później 2x NOP i MEM. Ale generalnie w tych 25 pozostałych meczach 2x Utah, GSW, OKC, 2x Bucks, Kings, Boston, Denver, Toronto. 10 mega trudnych meczy. Do tego ze wciąż pozostającym w walce 2x Clippers ( Zubac revenge! ), Detroit, Nets, Wizzards ( Bryant revenge ).

 

Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmontowane Memphis z gościem z lotniska ( Bradley 33) prawie wygrało ze spurs gdzie tylko idealny mecz trio ( LMA Bertans Mills) w tym 10/12 za trzy uratowało wynik

Super, czytam to dziś skopiowane już co najmniej w trzecim temacie. 

 

A do Beala i innych śmiesznych tekstów z tego tematu nadal się nie odniosłeś. Wchodzisz zrobić zamieszanie, ale przy prośbie o udowodnienie znikasz do momentu, kiedy możesz sprowokować z czymś nowym. Dziwię się, że jeszcze ktoś w tym temacie tobie odpisuje. Sam bym przestał, ale tego Beala, jako symbolu, nie odpuszczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ostatnią kwartę z Atlantą zacząłem się zastanawiać, jak dobrym zespołem w PO mogliby być Lakers gdyby George nie spoufalił się z Russem i zamiast zostać w OKC dołączył w tej formie do Lebrona :)

 

Będzie niemiłe rozczarowanie jeśli się nie pozbierają i nie zrobią PO. Ja wciąż, tak jak Jasiek, mam nadzieję nie tylko na 8 miejsce, ale i przeskoczenie oczko wyżej, by jednak mieć jakieś szanse na awans do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałupa się pali, a tu są tacy, co myślą o siódmym miejscu. Macie szczęście, że gracie trzy razy z Pelikanami to najprawdopodobniej wpadną trzy winy. Zobaczymy, czy to pomoże prześcignąć Kings w walce o ostatnie wolne miejsce. Zapowiada się pasjonujący wyścig  żółwi i o ile Kings można zrozumieć, bo to żółtodzioby, to James z "topową" młodzieżą z Los Angeles walczący o ostatnią przepustkę do play-offów to niespodzianka sezonu :rugby:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ostatnią kwartę z Atlantą zacząłem się zastanawiać, jak dobrym zespołem w PO mogliby być Lakers gdyby George nie spoufalił się z Russem i zamiast zostać w OKC dołączył w tej formie do Lebrona :smile:

 

 

przy LeBronie mógłby nie mieć takiej formy ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałupa się pali, a tu są tacy, co myślą o siódmym miejscu. Macie szczęście, że gracie trzy razy z Pelikanami to najprawdopodobniej wpadną trzy winy. Zobaczymy, czy to pomoże prześcignąć Kings w walce o ostatnie wolne miejsce. Zapowiada się pasjonujący wyścig  żółwi i o ile Kings można zrozumieć, bo to żółtodzioby, to James z "topową" młodzieżą z Los Angeles walczący o ostatnią przepustkę do play-offów to niespodzianka sezonu :rugby:

To nie jest niespodzianka bo nikt chyba nie przypuszczał że Lebron opuści tyle spotkań w tym sezonie.

Lakersi by pewnie z tej ósemki nigdy nie wypadli gdyby nie ta kontuzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest niespodzianka bo nikt chyba nie przypuszczał że Lebron opuści tyle spotkań w tym sezonie.

Lakersi by pewnie z tej ósemki nigdy nie wypadli gdyby nie ta kontuzja.

To źle świadczy o supporcie, nie sądzisz?

Nic dziwnego, że Pelicans nie chcieli doprowadzić do wymiany.

Imo bez LeBrona, to jest team na 25W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.