Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

- Matek jeszcze nie wbija z cytatami moich postów o Stephensonie i gifem z cieszynką-gitarą ;-) ? Przecież on gra swój najlepszy basket w karierze (zwłaszcza 3pt).

Nie mam w zwyczaju wyciągać jakieś stare posty. Raz, że nie chce mi się ich szukać, a dwa nie robię tego. 

 

Na temat Lance'a mam swoje zdanie i powody kibicowania, inni mają swoje, co mnie to obchodzi  :smile:

 

Czego oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objerzałem większość meczów Lakers w tym sezonie i szczerze to mam mieszane uczucia. Nie bardzo widzę jak tutaj zbudować mistrzowski team na ten moment. 

Nie ma żadnej gwarancji, że ktoś z Kawhi, Thompson, Butler trafi do Lakers jest to coraz bardziej mało prawdopodobne. 

Po drugie Ball czy Ingram nie zrobili jakiegoś wielkiego progresu, o ile bronią dobrze lub bardzo dobrze, to w ataku Ingram jest mega nieskuteczny a Ball to w ataku dno. Jeżeli jeszcze można mieć nadzieję że Ingram ogarnie się ofensywnie to Ball to może będzie gotów być jakąkolwiek ważną częścią mistrzowskiego zespołu może za kilka lat (jeżeli w ogóle), Kuzma to dziura w obronie, ale ofensywnie wygląda fajnie i jako w najgorszym wypadku wchodzący z ławki/6th man idealnie się wpasowuje. Hart wygląda mega super i ma fajny upside a w najgorszym wypadku będzie mega wartościowym zawodnikiem. 

 

Myślę że Lakers powinni uderzać po Korvera, Cavs pewnie wiele za niego nie wyciągną. 

 

Pytanie czy nawet jeżeli Lakers gotowi byliby trejdować Ingramem, Ball lub oboma to co mogą dostać (bo zakładamy że po Leonarda, Thompsona, Butlera na pewno spróbują uderzać) 

 

- Lillard ? Może ale bardzo wątpliwe - Blazers musieliby dużo gorzej grać albo Lillard musiałby rządać trejdu. 

-Beal - jest to jakaś opcja, przy Lebronie wyglądałby na pewno świetnie. Pytanie ile jest wart ? Wizards muszą tankować, pytanie czy za trejd tylko za Balla jest możliwy. 

 

Nie widzę jakoś fajnych trejdów, a Lakers mogą się poprawiać w defensywie jeszcze ale z takimi gościami w ataku jak Ball to nie zajadą daleko - gość jest dziurą a tutaj jest spacing potrzebny. 


 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Sixers i Butler dogadali się wstępnie w sprawie extension, a Sixers są pewni, że z nimi przedłuży (tzn. jeżeli to prawda), o czym mówił nawet Woj, to chyba dobrze pokazuje to ile znaczą te deklaracje i jakieś listy gdzie ktoś chciałby gdzie grać w konfrontacji z rzeczywistością i pełnym maxem od obecnej organizacji. Będzie ciekawie jak Lakers nie trafią z Kawhim. Akcja 2020 i przekonanie Davisa do 5-letniego maxa i grania z 36-letnim LeBronem? Jakoś tego nie widzę.

 

Ciekawe kogo za Beala byliby skłonni oddać LeBron i Magic. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szczęścia niz rozumu mozna by podsumowac ten mecz. Straty, straty Lebron nie mogący poradzić sobie z pilnujacym go Carterem, pudlujacy znowu kluczowe osobiste, ale zbiórka, dobitka i Tyson ratujacy dzień na koniec chociaż nie wiem czy goaltending tam nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo chcieli wygrać ten mecz trójkami.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby gdyby Lebron wykorzystywał swoje warunki i wbijał pod kosz a nie oddawał 9 rzutów z dystansu. I to są często deep threes w Jego wykonaniu.

Kuzma też słabo za 3. Wczoraj 1/5, dzisiaj 1/6.

 

No i te wolne znowu. Niedługo taktyka przeciwko Lakers będzie Hack everybody.

Nie ma nawet jednego pewnego zawodnika na linii.

Komu oddać piłkę w decydujących momentach?

Nobody knows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyson Chandler ledwo przyszedł i już uratował 2 zwycięstwa. Jakie to szczęście, że chciał się wykupić z Suns w takim czasie, w którym LAL potrzebowało centra. Nie jakiegoś balasa jak Zubac czy nieobliczalnego McGee. Tylko gościa z jajami, który wie co ma robić, gdzie być i  jakie jest jego miejsce. Dobrze, że nowy GM Suns - James Jones - nie robił problemów przy załatwianiu sprawy z Chandlerem, żeby ten dołączył do LBJ w Los Angeles. 

 

:] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalismy, ze 2 center zmieni oblicze tej druzyny, bo problemy zaczynaly sie, gdy schodzil mcgee.

doszedl chandler i lakers sa 3-0. przypadek? nie sadze:)

 

dojscie spowodowalo, ze walton przestal mieszac z rotacjami. w przekroju tych spotkan swoje bardzo dobre momenty miala zarowno s5 jak i lineupy rezerwowe. tu dzieje sie duzo dobrego, bo jak gorsze spotkanie gra ball wychodzi rondo, ktory robi robote. hart,stephenson i kcp tez zaczeli trafiac i korzystaja na swojej wspolnej obecnosci rozciagajac gre.

 

defensywie tez to wszystko zaczyna sie zazebiac ale tutaj progres widzialem juz przed przyjsciem tysona, o czym pisalem tutaj. rotacje wygladaly coraz lepiej, coraz mniej gubia sie w nch, coraz lepiej przekazuja

 

dzis tez zaliczyli bardzo dobre fragmenty vs hawks. trae young dlugo trzymany byl na 5/7punktach i 33% z gry, niestety jak juz sie wstrzelil... na szczescie mamy ingrama, ktory najpierw nie dopuscil do celnego rzutu w kilku posiadaniahc w koncowce a jak dal sie minac to tak, by nie pozostawic zbyt wiele miejsca modemu, ktory nadzial sie na blok tysona.

 

ogolnei slaby mecz ale wazna wygrana i nie bede mia pretensji jak bedziemy tak wygrywac do konca sezonu. piekne porazki juz mi sie znudzily.

 

tak jak w przypadku cavs i heat, zblizaja sie do 20 meczu i zaczyna to wygladac.mam nadzieje, ze i w tym przypadku zostanie zachowana ta regula.

 

przed nimi ciezki mecz z portland ale juz u siebie, pozniej wyjazd do orl-mia-cle, wiec jest szansa na podreperowanie wyniku. wspolny dluzszy wyjazd tez powinien im dobrze zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.