Skocz do zawartości

[04/05] FBL #3 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

To juz przedostatnie takie zestawienie. Juz wlasciwie od jakiegos czas ma ono mniejsze znaczenie, bo beda sie liczyc punkty pod koniec, ale jeszcze to i owo mozna wyczytac.

 

kabe 48276 545 88,58

dynamity 49336 574 85,95

mjteam 50377 599 84,10

twism 49705 602 82,57

peter 48976 608 80,55

lalakers 44749 580 77,15

qteam 43855 610 71,89

lakers 36861 545 67,63

dyniu 37601 578 65,05

giulia 31227 521 59,94

wolves 31093 542 57,37

 

Srednia meczow = 573

Srednia fp na mecz dla ligi = 74.88

 

Tak sobie mysle, czy pod koniec nie mozna by porownac tych dwoch ostatnich wartosci z danymi z innych lig. Ich obliczenie jest proste i trwa moment. Wyniki moze daloby sie przewidziec, ale tez nie wiem, bo nie mam wgladu do innych lig. Dzieki sredniej meczow i sredniej fp bysmy mogli porownac jakas efektywnosc wszystkich lig albo poziom zainteresowania rozgrywkami. (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba o awansie zapomnieć sobie moge :( gdyż dynamity mi znowu odskoczyły na +300fp. Kabe traci 700fp ale na końcu sezonu odpadną mi mecze :( a więc może mnie dogonić. Szkoda mi troche awansu bo w fbl#3 mało osób sie stara o awans. Może w przyszłym sezonie sie uda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow nie przesadzaj Peter. Warto walczyc. Liga jest jaka jest, jedni na poczatku olali, ale caly sezon pokazuje, ze nigdy nie wiadomo, co sie wydarzy i zawsze warto obserwowac sytuacje i reagowac. Dynamity nie wiadomo, czy awansuja, nie wiesz, czy jacys ludzie z wyzszych lig nie zrezygnuja. Twoi zawodnicy ostatnio dobrze graja. Co do odpadajacych meczow, to odpadnie ci tyle, ile pozwolisz, zeby odpadlo. To dotyczy nie tylko ciebie. Ja tam bym chcial, zeby nawet dzis byl koniec, bo mi srednia leci z tygodnia na tydzien :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 23 (2 - 8 IV 2005r.):

 

  • Air MJ - 100,3 fp ( 20 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Peter - 97,2 fp ( 24 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Divac - 88,2 fp ( 27 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • KaBe - 83,9 fp ( 29 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • P!3TR45 - 76,0 fp ( 28 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Szak - 75,8 fp ( 31 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Antek_15 - 70,3 fp ( 25 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Qba - 69,9 fp ( 30 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Guilers - 69,8 fp ( 21 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • MastaKilla - 67,9 fp ( 20 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
  • Dyniu - 62,7 fp ( 24 meczy )[/*:m:2y8t0ri2]
Graczem Kolejki w FBL #3 został: Air MJ

 

Wynik Air MJ'a jest 3-cim wynikiem w All-Time Leaders

Wynik Peter'a jest 9-tym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ten tydzień był dobry! ale chodzi o to Szak że Ilglausklas dostał kontuzji a ostatnio grał po blisko 100fp. I teraz gram na centrze Blountem lub Berezecem a oni z 50fp problem mają :? a odpadną mi mecze bo mam tyle meczy zagranych na pozycjach (wszędzie są plusy) a więc na koniec sezonu nie zostaną mi zaliczone punkty! i Szak nie wiem czy ty patrzysz jak ostatnio grają zawodnicy dynamitów bo dzisiaj znowu zagrali na wysokim poziomie (ok.100fp/zawodnika), a moi ... :( jedynie Carter dzisiaj uratował i średnia będzie powyżej 80fp/zawodnika.

A co do walki to sie nie poddam!

 

EDIT:

 

Ciekawe! jeszcze niedawno mi pisało że na wszystkich pozycjach mam plusy! nie opuszczali meczy zawodnicy! i teraz jest:

 

Position Games Used Remaining Projected Maximum

PG 76 6 82 (0) 82

SG 76 6 82 (0) 82

SF 76 6 82 (0) 82

PF 77 5 83 (+1) 82

C 76 6 82 (0) 82

Util 227 19 247 (+1) 246

 

Ciesze sie z tego powodu ale troche temu nie ufam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Peter, ja tam na te plusy i minusy nie patrze, bo to jakos dziwnie jest liczone. Tzn. to chyba nie ma zwiazku z tym, ile obecnie usadowiony np. na centrze zawodnik ma meczow do konca sezonu, tylko jest to liczone matematycznie w oderwaniu od konkretnych koszykarzy. Dlatego ja zawsze sprawdzam, ile mi na danej pozycji zostalo do rozegrania i porownuje z tym, ile meczow zagra jeszcze druzyna w ktorej gra dany zawodnik, ktorego planuje na tej pozycji wystawiac. To jest niezawodne. A Dynamity obserwuje bardzo uwaznie i niestety ciagle szczescie dopisuje, bo dalej zaden gosc nawet nie ujrzal IL, co najwyzej jakies krotkotrwale niedyspozycje. Niestety obserwuje tez moja druzyne i mnie szlag trafia.

 

Tymczasem jeszcze tydzien dla formalnosci i Air_MJ-owi bedzie mozna gratulowac. Gdybym mial zdrowych Millera i Odoma, to bym ci pogrozil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wejść przez to co napisał Stro, ale tam pokazało mi się że nie można tworzyć lig i tyle.

 

Nie umiałem bo mi konto nawalało, jestem pewny że wpisywałem to hasło z 10 razy i logować nie chciało, aż tu przypadkiem robiąc inną rzecz się udalo.

 

Każd był kiedyś dzieckiem, co nie oznacza że nie mam prawa grać w EBL#3. Ale skoro nie zarzucicie żadnego linka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac. Jak byles caly sezon taki madry kozak, to sobie teraz sam wykombinuj w tej swojej madrej glowie, jak sie wchodzi na strone. Trzeba bylo nie wkurzac innych swoimi dziecinnymi przechwalkami. Niech ci pomoze twoj kolega, co go miewasz w opisach, moze zna sie tez na kompach...

 

Swoja droga to nie wiem, co to zmienia, jesli na pare dni przed koncem sezonu sie zalogujesz. Nie wydaje mi sie, by zarzuty do ciebie kierowane byly tylko techniczne i zeby wystarczylo po raz pierwszy od 2 pazdziernika (!!!) wejsc, zostawic slad w logach i tyle. Wielokrotnie w czasie sezonu swoimi wypowiedziami pokazales, ze za bardzo nawet nie rozumiesz o co chodzi w tej grze (co nie przeszkadzalo ci to sie wymadrzac), teraz pewnie myslisz, ze skoro masz druga srednia, to znaczy, ze jestes na drugim miejscu. "Twoja" druzyna ma b. duze szanse tam skonczyc, ale to miejsce akurat w tym momencie okupuje ja (bo nie srednia sie wygrywa, ale punktami). Premia w postaci awansu dla kogos, kto nie rozumie pewnie wielu aspektow gry (czy nawet dzialania systemu, nie mowiac o logowaniu) i nie gral przez caly sezon? Tu, gdzie miales nabrac doswiadczenia, nie nabrales nic. I ty chcesz isc do wyzszej ligi, z powaznymi uczesnikami, zeby dla odmiany tam wkurzac ludzi swoja ignorancja? Gdyby nie szczescie (ze wybrani przez kompa gracze ani razu nie byli na IL, co w naszej lidze jest odosobnionym przypadkiem) i brak twojej ingerencji, to ta druzyna pewnie nie bylaby tak wysoko.

 

Tak wiec radz sobie sam, "mistrzu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia klasyfikacja ogolna wg srednich:

 

kabe 50865 576 88,31

dynamity 51945 604 86,00

mjteam 52954 628 84,32

twism 51952 631 82,33

peter 51267 639 80,23

lalakers 46795 609 76,84

qteam 46364 640 72,44

lakers 38461 562 68,44

dyniu 39445 607 64,98

wolves 32791 570 57,53

giulia 32251 539 59,83

 

Srednia ilosc meczow na druzyne = 601

Sr. ilosc fp na mecz dla ligi = 74,96

 

Mysle, ze Air_MJ (jesli to czyta) mozna juz pogratulowac zwyciestwa. Tylko jakies dziwne zrzadzenie losu i duzy brak nieuwagi moglyby mu odebrac prowadzenie. Mysle, ze to tez znak, zebys przestal "weszyc" wsrod wolnych agentow, bo klasyfikacje Moves tez wygrasz na bank :wink:

 

Wolves wyprzedzili druzyne Giulianova. Mialem zamiar objechac antka za lamentowania na poczatku i dziwne zachowania pozniej i zarzucic mu, ze spokojnie (przy pewnym zainteresowaniu) mogl nie byc ostatni. Ale mimo wszystko to (awans) stalo sie samo. Co nie znaczy, ze nie moglo byc lepiej, choc jesli idzie o miejsce w klasyfikacji pewnie by to nic nie zmienilo.

 

Blizej gory Kabe jeszcze walczy z Peterem, a ja z Dynamitami. Niestety moja walka, by sie udac, bedzie musiala dostac wsparcie od paru gosci z przeciwnej druzyny w postaci zrobienia sobie przez z nich wolnego. Im dluzej, tym lepiej, kazdy taki utracony mecz bylby na wage zlota. Niestety srednia mojej druzyny dalej leci w dol. Tak czy owak, jesli nie skoncze jako drugi, to mam przynajmniej nadzieje, ze nie dolacze do druzyn ludzi, ktorych ksywy wymienilem na poczatku :?

 

Za kilka dni wszystko (no prawie) sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc :

Air-MJ gratulacje za zwycięsto gdyż 1000fp to za duża przewaga!

Szak gratuluje awansu bo ja i Kabe już cie nie zagrozimy!

Dynamity mam nadzieje że Stro nie weźmie cie pod uwage kiedy będzie awansował drużyny do 2 ligi!

Kabe przystopuj bo jeśli Stro nie weźmie pod uwage Dynamitów to mam szanse na awans :wink:

Innym uczestnikom nie mam czego gratulować bo mam wrażenie że sobie lige olali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie był taki uczynny bez problemu awansowałbym rozgrywając blisko 20mniej gier niz Wy... Ale, ze zachciało mi się pomagac to dostałem za to najbardziej po dupsku - brak Harra i Bosha i koniecznosc sztukowania Lue'm, czy Etanem Thomasem....

 

Pokrzywdzony się czuję .... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie był taki uczynny bez problemu awansowałbym rozgrywając blisko 20mniej gier niz Wy... Ale, ze zachciało mi się pomagac to dostałem za to najbardziej po dupsku - brak Harra i Bosha i koniecznosc sztukowania Lue'm, czy Etanem Thomasem....

 

Pokrzywdzony się czuję .... :?

Ty to widzisz jako czynienie dobra dla jednej osoby.

 

Ja to widzę jako czynienie krzywdy 9 osobom.

 

Powinieneś się cieszyć, że nie spotkała Was właściwie żadna dodatkowa kara.

 

PS. Nie panikujcie, obiecane referendum w sprawie Divac'a się odbędzie zgodnie z zapowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 24 (9 - 15 IV 2005r.):

 

  • Air MJ - 88,9 fp ( 29 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Divac - 87,0 fp ( 30 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Qba - 83,6 fp ( 30 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • KaBe - 83,5 fp ( 31 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Szak - 77,5 fp ( 29 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Peter - 73,9 fp ( 31 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Antek_15 - 60,7 fp ( 28 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • Niesklasyfikowani:
  • MastaKilla - 94,1 fp ( 17 meczy )[/*:m:sayl26mc]
  • P!3TR45 - 56,9 fp ( 18 meczy )[/*:m:sayl26mc]
Graczem Kolejki w FBL #3 został: Air MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie był taki uczynny bez problemu awansowałbym rozgrywając blisko 20mniej gier niz Wy... Ale, ze zachciało mi się pomagac to dostałem za to najbardziej po dupsku - brak Harra i Bosha i koniecznosc sztukowania Lue'm, czy Etanem Thomasem....

 

Pokrzywdzony się czuję .... :?

Ty to widzisz jako czynienie dobra dla jednej osoby.

 

Ja to widzę jako czynienie krzywdy 9 osobom.

 

Powinieneś się cieszyć, że nie spotkała Was właściwie żadna dodatkowa kara.

 

PS. Nie panikujcie, obiecane referendum w sprawie Divac'a się odbędzie zgodnie z zapowiedziami.

Pietras jest w srodku tabeli, czy zajmie miejsce 5,czy 7 to niewielka różnica, a zabawy więcej, bo ciekawiej patrzy się jak nieraz ktos zdobędzie 80-100fppg, a nie po 40, chętniej przegląda się boxy...

 

Ja na tym w zaden sposob nie skorzystalem, a zostalem ukarany i moge przyplacic to awansem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras jest w srodku tabeli, czy zajmie miejsce 5,czy 7 to niewielka różnica, a zabawy więcej, bo ciekawiej patrzy się jak nieraz ktos zdobędzie 80-100fppg, a nie po 40, chętniej przegląda się boxy...

 

Ja na tym w zaden sposob nie skorzystalem, a zostalem ukarany i moge przyplacic to awansem... :?

Ze ścianą rozmawiać się nie da, więc zostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...... :roll:

 

Znaczy co - powinienem się cieszyc, ze zostaję w lidze, z której mogę nie awansowac i znowu męczyc się w FBL#3 zamiast bawic sie w fbl#2 ....

 

Rozumiem o co Ci chodzi, dokladnie rozumiem, ale mysle, ze to o co MI chodzi też powinienes brac pod uwagę .... bo nie rozumiem dlaczego za to wszystko karany mam byc najbardziej JA........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.