Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

"Temat zamykamy bo chyba wszyscy się zgodzą ,że temat dobiegł końca - jest temat Raptors i jest temat Spurs na sezon 18/19"

Ely nie pośpieszyłeś się nadto? Moim zdaniem ta opera mydlana zakończy się za rok... Może jeszcze chłopak zbojkotuje Raptors i co wtedy? :smile:

Przeczytaj może jeszcze raz tytuł tamtego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj może jeszcze raz tytuł tamtego wątku

To wszystko sie zgadza bo soap opera ciagle trwa, ot zmienila lokalizacje na drugi sezon ;-)

Nawet "czy to poczatek konca" pasuje bo teraz dotyczy Raptors skoro latwo spekulowac ile tam zagosci.

 

Nie lepszy bylby jeden watek o Kawhim? Bo nie wiadomo w ktorym pisac gdy temat jednoczesnie dotyczy minimum z 5 druzyn.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Shams Charania

Konto zweryfikowane @ShamsCharania
ObserwowanyObserwujesz @ShamsCharania
Więcej

Forward Nemanja Bjelica and the Kings plan to begin discussing potential deal, league sources tell Yahoo Sports. Bjelica represents a shooter on the wing/frontcourt, and a long-term fit makes sense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj może jeszcze raz tytuł tamtego wątku
Proponowanie czytania tytułu, (który sam założyłem) bo słowo Spurs w nim jest to taki nowy sposób komunikowania się z Twojej strony? Powiem szczerze, że poczułem się jak "poseł opozycji w sejmie, któremu wyłączają mikrofon", kiedy nawet nie mogłem po pracy podsumować trejdu/zakończenia we właściwym temacie. Luz - mogę zrobić to w innych, ale chyba nic by się nie stało gdybyś zamknął go dzień czy dwa pozniej... W końcu jest takie powiedzenie, że: "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze chłopak zbojkotuje Raptors i co wtedy? :smile:

 

I tutaj przydałaby się interwencja Srebrnogłowego. Może by tak dołączenie do OJ majoneza na koszykarskim łonie abrahama na dwa, trzy lata? Nie może być aż takiej samowolki, bo inni zawodnicy zobaczą, że nic za to nie grozi, tak samo zaczną sobie bojkotować mecze, rundy, całe sezony bo coś tam, zrobi się straszny burdel a to nie jest nikomu potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale piekny trejd z tym kawhi, tak jak mowilem pop nigdy do lakers nie wysle gracza dobrego, jeszcze dorzucil dannego greena

 

raps z miejsca jesli kawhi gra staja sie faworytem do finalu wschodu z celtics

 

chyba ze bucks w koncu ogarna ta mase talentu jakims dobrym planem na gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers znowu "zostali wydymani" na własne życzenie.,To co zaoszczędzili na zatrudnieniu GM po odejściu /wyrzuceniu Colangelo stracili z nawiązką w tym off season., Byli wymieniani jako faworyci w wyścigu po największych wolnych agentów, a nawet Bjelica ich olał,., I pod koniec dnia ich największymi wzmocnieniami zostaną Zhaire Smith i Furkan Korkmaz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie myśli nt. Nemanja Bjelicy:

 

1. Jeśli potwierdzi się deal z Kings, to Bjelica zostanie "europejskim DeAndre Jordanem".

 

2. Tak jak jestem rozczarowany tą akcją jako fan Sixers, tak uważam że dobrze robi jako człowiek. Oczywiście akcja jest niefajna - dogaduje deal z jedną drużyną, potem się z niej wycofuje tłumacząc się wizą, "family first" i innymi bzdetami tylko po to, aby dźwignąć pierwszy lepszy kontrakt z brzegu. Kłamca, oszust, człowiek bez honoru etc. itp....

 

Ale potem myślę sobie o tym jak Ainge wykorzystał Thomasa. W jakim stylu LAC pożegnali Blake'a, albo jak teraz Ujiri potraktował DeRozana. Kurde, wybrane kluby traktują swoich zawodników jakby grali w NBA2K - dlaczego oni nie mieliby traktować klubów tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers znowu "zostali wydymani" na własne życzenie.,To co zaoszczędzili na zatrudnieniu GM po odejściu /wyrzuceniu Colangelo stracili z nawiązką w tym off season.

 

Hmm... Ale oni nie oszczędzają na zatrudnieniu GM'a. Z ostatnich doniesień wynika raczej, że postawili sobie niemożliwe do osiągnięcia cele. Najpierw interesowali się... RC Bufordem. Myślałem że to durna plotka, ale na dniach pojawiło się info, że chcieli ściągnąć teraz Daryla Moreya. Jeżeli właściciele Sixers robią to na poważnie, to nie wiem czy są do końca poważni...?

 

Ale oszczędności nie mają tu nic do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Woja:

Brooklyn agreed to trade w/ Phoenix to acquire Jared Dudley and 2021 second-round pick for Darrell Arthur, league sources tell ESPN. Arthur ($7.4M) headed for buyout; Dudley ($9.5M) will have that conversation with Nets. Suns save some salary, Nets get a pick protected to No. 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.