Skocz do zawartości

[2028-2029] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Bucks wymienili chyba 75% składu, ale jak tak teraz patrzę, to spokojnie mogą powalczyć o dobre miejsce w PO. Nawet z HCA.

 

Ten moment, w którym uruchamiasz czołg i projekt Bucks 2038... A piszą, że walczysz o PO... xD

 

Ja bym z tym HCA nie przesadzał biorąc pod uwagę jak wygląda wschód, ale o PO na pewno powalczą. Ja różnie oceniam te trejdy Bucks, ale cieszę się z tego względu że wreszcie zostały tam wykonane jakieś poważne ruchy. Od wielu lat (z jednym wyjątkiem i PO z 8 seeda) to wyglądało tak, że Bucks byli teamem na 30-35w, mieli 7-8 pick w drafcie i nic z tego nie wynikało. Teraz wreszcie coś się zmieniło.

 

Trzeba było coś zrobić, bo nawet mnie zaczęła męczyć ta stagnacja... Nawet bardzo. 

 

Ja swój plan wykonałem, zobaczymy pewnie za trzy/cztery sezony czy było warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wolą zostać na fa niż podpisać z Mavs...

Jak mają zapierdalać cały sezon za marne grosze, to nic dziwnego, że wolą zrobić sobie wakacje ;)

 

Swoją drogą jak zobaczyłem, że w ofertach zostałem przebity u wszystkich zawodników, to stwierdziłem, że to pierdolę i najwyżej wybiorę sobie jakiś bolków z FA. A tu proszę jaka niespodzianka. Divac i Perry podpisali z Celtics, pomimo lepszych ofert ze strony innych ekip. Szkoda, że McMillan się wyłamał z tego grona ;).

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają zapierdalać cały sezon za marne grosze, to nic dziwnego, że wolą zrobić sobie wakacje ;)

 

Swoją drogą jak zobaczyłem, że w ofertach zostałem przebity u wszystkich zawodników, to stwierdziłem, że to pierdolę i najwyżej wybiorę sobie jakiś bolków z FA. A tu proszę jaka niespodzianka. Divac i Perry podpisali z Celtics, pomimo lepszych ofert ze strony innych ekip. Szkoda, że McMillan się wyłamał z tego grona ;).

 

McMillan wybrał drużynę z mistrzowskimi aspiracjami  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic przeciwko, aby trzeci raz z rzędu Twój pick był nr 1 ;)

Pięknie jest czasem pomarzyć (swoją droga od jakiegoś czasu żyję marzeniami ;)), ale wróćmy na ziemię. Prędzej uwierzę w ufoludki niż w 3 x 1st pick dla Miśków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista waivers:

 

1. Heat

2. Grizzlies

3. Warriors

4. Sonics

5. Hornets

6. Pacers

7. Bucks

8. Wizards

9. Nets

10. Cavaliers

11. Knicks

12. Timberwolves

13. Mavericks

14. Spurs

15. Hawks

16. Raptors

17. Celtics

18. Lakers

19. Suns

20. Trailblazers

21. Rockets

22. Jazz

23. Bulls

24. Clippers

25. Pistons

26. 76ers

27. Kings

28. Magic

29. Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie patrzę na skład Pistons i niestety obecny sezon będzie tylko na przeczekanie, niestety ale słabo to wygląda i pewnie skończy sie 7-8 seedem. Myślałem, że chociaż Wes zostanie jeszcze jeden sezon i będzie w miarę spoko, a wyszło nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.