Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przejrzałem harmonogram gier i poza okresem 15.01-02.03 (kiedy będzie 1,5 m-ca prawdy o sile młodzieży Sixers) to całkiem przyjazny rozkład mają. W miarę spokojne wejście w sezon (oczywiście poza super ciekawym meczem z BOS), stosunkowo łatwa końcówka (może nie jak rok temu, ale da się nadrobić ewentualne wpadki w trudnym okresie).

Jednak jestem bardzo ciekawy tych 1,5 m-ca kiedy na 19 meczy 17 to potencjalnie ekipy +0.500.9a3fff73432f713910478db1521b7bd9.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko pierwszych dziesięć meczy powinno zakończyć się bilansem 7-3. Potencjalnie w plecy będzie mecz otwarcia i wyjazdy w Milwaukee (B2B) i Toronto. Nawet jeśli któryś wygrają, to mogą się potknąć u siebie z LAC (chwilę po powrocie z Kanady).

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowanie terminarza jest fajne jak się gra o playoffy czy HCA, tu nie ma ani szans na 1 seed, a pewnie niżej niż 4 ciężko będzie spaść. Ale w sumie cztery lata temu w ciemno byśmy brali takie nudne RS.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Offseason się nieubłaganie kończy i wszyscy jakby zapomnieli, że Sixers wciąż nie mają GM'a... Chociaż poszukiwania "wciąż trwają", póki co wszystko wskazuje na to, że drużynę będzie prowadzić trójka aktualnych managerów: Ned Cohen, Marc Eversley i Elton Brand.

 

Cohen (assistant general manager), and Eversley (senior VP of player personnel) are the primary day-to-day operators of the front office -- with Brand (VP of basketball operations) working in the Sixers' front office and running the G League affiliate in Delaware.

Źródło: http://www.espn.com/nba/story/_/id/24492287/philadelphia-76ers-expanding-gm-search-not-hire-one

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons i ta Jenner ponoć zerwali. Nie wiem czemu to piszę, ale interesowało Was to jakiś miesiąc temu.

 

Ciekawe czy to prawda, że Sixers planują grać od pierwszego meczu Fultzem jako starterem, trochę ciężko ocenić nie wiedząc w jakiej formie jest Fultz (mając tylko wywiad z Tatumem, który mówi, że świetnie, i zapewnienia Hanlena, że będzie gwiazdą), ale zakładając, że będzie gotowy i Sixers faktycznie to planują - to chyba wolałbym Fultz-Redick-Covington-Simmons-Embiid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Embiid wytrzyma wszystko mentalnie (tj. po drodze "nie odbije mu dzika mamba"), ma realną szansę zrobić podobną karierę biznesową jak O'Neal. Potencjał jest ten sam.

 

 

problemem Embiida jest przede wszystkim zdrowie fizyczne, a nie mentalne. I jeśli nie wytrzyma fizycznie, to szybko się o nim zapomni.

Poza tym wydaje mi się że O'Neal raczej zrobił karierę show-biznesową niż biznesową [ale mogę nie znać jakichś faktów, więc nie mówię że nie].

Biznesową to zrobił Magic, Keith Van Horn czy ten koleżka Booker o którym ktoś wspominał tu na forum.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.