Skocz do zawartości

Marzec w Jeziorolandi


Air

Rekomendowane odpowiedzi

widzisz Van, tak narzekałeś na Wade'a w finałach, ale przeciw mavs nie da się grać inaczej i wasz gwiazdor też ma tyle FT ;p

Tjaaa. Tylko ze Wade ma (mial) te FTs za darmo. A tutaj wez sie czep ze np. tych 5 fauli dumpiera na KB nie bylo :? W ogole wskaz jedna sytuacje gdzie dostal nieslusznie gwizdek.

 

A szwab? :lol: Ten "faul" gdy zrobil D-flopa to po prostu kuriozum. Zenada. Swoja droga palant powinien wyleciec za to jak faulowal Fisha.

 

No i Mavsi maja pieprzonego farta, jak kartofle takie im wpadaja jak ten Terry'ego...

 

A Kobe? Po prostu real MVP. Ten mecz powinien uciac na jakis czas teksty ze James moze byc lepszym koszykarzem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Van, tak narzekałeś na Wade'a w finałach, ale przeciw mavs nie da się grać inaczej i wasz gwiazdor też ma tyle FT ;p

heh

 

Strasznie czuć PO. Jak tego nie wygramy to nie wiem czy zasne dzisiaj :wink: Kobe ciągnie cały zespół genialnie i ta zbiórka do tego :shock: (dzięki JVG :wink: ) Odom przez cały mecz świetnie siedzi na Odomie i tylko przy tej jednej akcji został za daleko i Dirk trafia :x Aha no i po raz kolejny psujemy ostatnią akcją. Dobrze ustawiona, ale złe podanie i po ptokach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe?

Nie :twisted:

 

Ale duży plus za wybronioną przed ostatnią akcję Mavs. Generalnie to co dla mnie najlepsze, czyli emocje i dogrywka, ale fatekm że Nowitzki w końcówce dwa faule pod kosze z kapelusza (czysty blok i aktorstwo), choć kiedy miał trafić to niestety dla was trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie juz myslałem ze mecz sie zakonczy piekna zbiórką w O Bryanta a tutaj ten zasrany Nodickztki...Nie ma sie tam co doszukiwac winy Odoma bo Novitzki rzucał po zasłonie... Jednak sami sobie Lakers zgotowali taka koncówke co prawda przy duzym udziale zebr.

 

No nie no k****!! Kidd walnął Kobe'go w łapska na 2 sek przed koncem i to nic nie ma do rzeczy... Ja rozumiem ze to koncówka ale no bez jaj !! Ale mi sie humor zwalił po tym meczu :/ W sumie to jakbym wiedział ze tak to sie skonczy to bym poszedł spac :/ Ale cóż...

 

Cós chyba pan Machine sie wypalił bo w tym meczu grał jak dla mnie tragicznie... Mniejsza z tym cała druzyna grała słabo...

Cos mi sie wydaje ,że w nastepnym meczu Kobe wyładuje swoje emocje... W sumie to ja nie wiem jak facet ma tak stalowe nerwy.

Zresztą szkoda pisac... Myslałem ,że fatum sedziowskie to juz koniec dla Lakers , jednak nie :|

 

WF?! OT przegapiłem coś?!

A no tak... zapomniałm ;] Zreszta i tak zwalimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Kobe? Po prostu real MVP. Ten mecz powinien uciac na jakis czas teksty ze James moze byc lepszym koszykarzem 8)

trzeba było obejrzeć też ten wcześniejszy mecz :>

dziś po prostu Kobe zagrał tak, jak LeBron już w tym sezonie ze dwadzieścia razy.

'

 

Ah ci fani Cavs niektóre rzeczy/ osoby sie nie zmieniają ;] BTW pewnie w Ohio są msze o to zeby LeBron dostał MVP a Cavs wygrali finały :lol: Własciwie to nie wiem co za idiota mógłby uwazac ze jakis buc co rzucił 81 pkt jest lepszy od Jamesa... :lol:

 

Dobra ja ide spac bo mnie ten mecz nudzi... A raczej wnerwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Kobe? Po prostu real MVP. Ten mecz powinien uciac na jakis czas teksty ze James moze byc lepszym koszykarzem 8)

trzeba było obejrzeć też ten wcześniejszy mecz :> obaj byli dziś świetni.

Ogladalem ;-) I wiem ze James jest swietny, ale to Kobe ma to "cos" co widziales chyba w 4Q i widzisz w OT :)

 

A tak btw. wlasnie master dobrze zauwazyl - blok na Dirku byl czysty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co to ma kur** byc znowu bedzie tied game? ja pieprze... shittttt

 

to brawo kobe za zbiorke a kidd ze nie trafil, pora zakonczyc spotkanie...

 

no wreszcie i Odom skonczyl mecz no wreszcie pora zaczac znowu serie, ten win widac ze im dodal pewnosci, kobe 50+ i to jest mvp a nie jakies lebronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde już nie mogę loraka czytać :P

 

Dreszczowiec straszny, ale jest zwycięstwo, strasznie wywalczone. Kobe sam wygrał to spotkanie i nie ma co do tego wątpliwości. Już myślałem, że Odom nie trafi tego wolnego :P Świetny mecz, wielkie emocje, pachnie play offami i do tego win. czego chcieć więcej :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kidd złapał kontakt i pau go ramieniem trącił. Ale dobrze ze nie trafił.

Już myślałem,że przez Lamara i jego osobiste przegramy albo remis. Szczerze mówiąc po 3 kwarcie myśąłem ze będzie L.

 

 

MVP<MVP<MVP!!Jedyne co można powiedzieć o grze Kobasa. Nie dość,że taka zdobycz,to lider absolutny drużyny.

"We ain't gonna lose it tonight"- na ostatnim czasie Mavs.

A co do sędziów- strasznie mnie denerwowali. chcoaiżby ten "Faul" Lamara na Nowitzkim to poprostu parodia.

Ale wazne jest zwycięstwo z mocnymi Mavs no i pokazaliśmy charakter :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy więcej nie oglądam Lakers in OT :wink:

Takie emocje,ale na szczęście udało się wyrwać zwycięstwo.

Ostatecznie Kobe zakonczył mecz z wolnymi na poziomie 75%, więc nie jest źle.

Generalnie KB sam ciągnął mecz nikomu z naszych za bardzo niesiedziało.

Ciężko mi coś o meczu powiedzieć, muszę ochłonąć xD.

Zwłaszcza, że dziś czeka mnie sprawdzian z Krasińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to przesadzacie z narzekaniem na sędziów. bo wygląda to tak, jakby ktoś z mavs sam jeden oddał prawie 30 FT...

Uprzedziłeś mnie ;) Zresztą tak samo jak zawodnicy, którzy po każdej akcji łapią się za głowę i latają po parkiecie nie wierząc, że był faul :lol: Nie wiem skąd się to wszystko wzięło. W dodatku nie widzę, by kibice innych drużyn po praktycznie każdym meczu mówili coś o sędziach. Macie jakieś kompleksy? :wink:

 

No i dobrze, że Mavs przegrali, jeszcze jutro my wygramy z nimi i mamy bilans lepszy od nich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff... Udało się. Słaby mecz. Sędziowie beznadziejni, na szczęscie my mamy MVP, który rozpierdala mury laserowym wzrokiem. MVP. Bez dwóch zdań.

 

 

Mavs byli dirty, powinni dostać ze dwa flagranty. Po powrocie Bynuma taki występ Dampiera też nie powinien się już powtórzyć. Tyle, że nie wiadomo, kiedy wróci nasz center. W wywiadzie podczas meczu nie brzmiał optymistycznie.

 

 

 

 

ale Kore, to, co Kobe dziś pokazuje w IV kwarcie, LeBron w tym sezonie pokazywał już ze 20 razy.

 

Taki mecz, jak ten dzisiejszy w wykonaniu Bryanta, James rozegrał nie 20 razy, tylko raz i nie w tym sezonie, tylko w karierze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.